Lidé protestující proti islámu a uprchlíkům jsou neonacisté?

Lidé protestující proti islámu a uprchlíkům jsou neonacisté?

Vskutku krásně a libozvučně vykreslují česká média a především ČT všechny ty, kterým záleží na osudu národa a na osudu „naší“ rozkradené republiky. Budiž jim to hlupcům z ČT odpuštěno! Přijde mi to jako idiotské podlézání tupé EU

Mám z toho všeho smíšené pocity a s určitým roztrpčením se ptám – co že nám to vládne za blby a kde máme tu do nebes vynášenou svobodu slova, svobodu názoru, projevu čí přesvědčení!! Skoro se to bojím říct, ale přijde mi, že bude – li se politika a společenský postoj ubírat současnými trendy, tak se z vlastenectví stane pomalu, ale jistě trestný čin.

Přijde mi poněkud idiotské nazývat protestující dav neonacisty, radikály, islamofoby, rasisty, fašisty, xenofoby a já nevím jak ještě.

Foto:  Dan Materna, MAFRA
Foto: Dan Materna, MAFRA

Nejenom, že je to idiotské, ale také velmi laciné ba až ubohé. V tomto směru bychom vzít rozum do hrsti, a být té mládeži spíše vděční. Oni se totiž snaží pozitivně probudit národ a především – snaží se uchopit toto velmi ožehavé téma. Doposud k tomuto žádná politická strana krom dělnické mládeže nenašla odvahu. Je přitom evidentní, že uprchlický problém nás postihne ekonomicky, bude narušovat oblast sociální politiky a zdravotnictví a s postupem času bude samozřejmě narůstat narušování národní integrity. Pakliže tyto zásadní oblasti politiky, naše politiky nezajímají, tak nemají na svých lukrativních postech právo sedět!!

Jak jsem již dříve uvedl v jiném článku, tak jsem přesvědčen, že uprchlíkům je z morálního hlediska třeba pomáhat. Ne však způsobem, že nám budou nastěhováni do naší země. Prvotním aktem pomoci těmto lidem, je co nejrychlejší ukončení občanských válek rozpoutaných zcela cíleně USA. Prostředky k tomuto aktu mají jak USA, EU tak i NATO. Jen bohužel chybí vůle, protože smrt i zabíjení jsou výnosný byznys. No a ti plaváčci na těch lodích (vždyť se podívejte) to nejsou žádní ztrápení chudáčci trpící nedostatkem jídla, prostředků či odvahy.  Jsou to především mladí urostlí muži schopní pozvednout zbraně proti ostatním lidem a to jen pro svou xenofobní islámskou víru. Jejich import do evropských zemí, je de-facto obchod s bílým masem. Vždyť cena převozu na evropskou půdu činí cca 6 000 USD, což v přepočtu na koruny čítá přibližně 150 000Kč. To mnohdy český dělník nevydělá ani za rok. To je tedy sakra dobrý byznys, u kterého se domnívám, že jej ti uprchlíci neplatí. Navíc do toho ostře kontrastuje fakt, že čeští důchodci vedou mnohdy díky nedostatku poměrně nedůstojný život. Jejich důchody zásadně nereflektují na růst cen a dalších nákladů nutných na život. Nemají na léky či nájem. Lidé se jak blbci sbírají s plastovými víčky od PET lahví, aby byli peníze na léčení dětí. Pracující jsou týráni mocenskou strukturou daněmi a nehoráznými poplatky. Matky mnohdy nemají dětem ani na obědy ve škole a my budeme živit, ubytovávat, šatit a já nevím co ještě budoucí kolonizátory? A z daní pracujících? Nezlobte se na mě, ale to si ta naše vláda dělá už z lidí doslova prdel. Totéž platí i o EU. Protože to je stejná svoloč. Nesouhlasím s násilím, ale takových demonstrací jako byla v Brně, by mělo být více. Je potřebné demonstrativně pálit portréty Sobotky i s jeho Babišem a Dienstbierem, protože oni nevědí, jak by té EU co nejvíce vlezli v řiť.

Hanba české vládě a čest dělnické mládeži.

Bojujme za národ – za naše děti – za dělný lid.

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • No jo no. Když sluníčku dojdou argumenty, sáhne k osvědčené urážce: Fašista, xenofob atd. Kdyby se všechny války světa řešili tak jako dnes, tak už by půl světa okupovalo Evropu… Masivní imigrace nic neřeší. Když sověti válčili v Afghánistánu, utekli snad miliony lidí do evropy??? Tuším, že ne. Zůstali, bojovali a nakonec jim nakopali konečníky. To samé Vietnamci Američanům… Tahle invaze má zřejmě jinou příčinu. Teprve čas ukáže o co šlo a pak se budeme asi divit všichni, vítači i odpůrci…

  • Pane Libore, píšete že v poslední době se začíná bagatelizovat pojem „fašismus“. Můžete mi, prosím, nějak definovat, co to fašismus je? Děkuji.

  • “ Je přitom evidentní, že uprchlický problém nás postihne ekonomicky, bude narušovat oblast sociální politiky a zdravotnictví a s postupem času bude samozřejmě narůstat narušování národní integrity.“ – Pane autore, vy to asi nechápete! O to narušování národní integrity přece jde a proto se ta akce s přílivem imigrantů do Evropy taky rozjela. A tihle „humanisti“, kteří pokřikují na lidi z DS a vůbec na každého vlastence že je nácek, mají taky v podstatě pravdu. Nacismus, tedy nacionální socialismus, je podle Hitlerových slov syntézou dvou hlavních cílů jeho politiky: stmelit národ (nacionalismus) a vytvořit ekonomickou a sociální solidaritu mezi příslušníky tohoto národa (socialismus). No a o to přece jde i těm mladým lidem z DS a jiným – stmelit národ a dosáhnout toho, aby lidé spolu byli solidární a táhli za jeden provaz. Je na každém, aby posoudil, zda to je špatné či dobré, já jen vím, že pokud by se to podařilo, pak by různé ty nadnárodní korporace, z ciziny placené agentury a taky naši oligarchové cizokrajného původu a neslovanských rysů měli hodně těžkou pozici a jejich ždímání našich peněz by se pro ně stalo mnohem větším problémem. A to bude asi to jádro pudla…

  • V poslednej době sa akosi media snazia bagatelizovat pojem fasizmus. Možno ze to suvisi s onou rezoluciou OSN proti glorifiikacii fasizmu, ktoru odmietli podporit USA, Izrael a nepriamo i Nemecko. Uz dlhsiu dobu na svete zomieraju stovky ludi a hlavne i deti a nic. Az zrazu teraz, kde iste skupiny si zalozili zivnost na paseractve vo velkom, zistujeme, ze je kdesi problém. Ale problém nie je, ze tam ludi niekto hromadne vyvrazduje, problém je, ze sme proti prijatiu imigrantom. Tak sa rodia najvacsie paradoxy, ked priami ucastnici boja proti fasizmu su pausalne oznaceni za fašistou. Třeba este k tomu nieco dodat?

  • Sobotka by měl být souzen za vlastizradu, když se zavázal pozvat sem „utečence“. Jsou ze zemí, které USA a NATO vybombardovaly a způsobily tam bídu. Jestliže jsme s nimi válčili, nemůžeme je zvát k sobě domů. Motivace řady z nich je jasná – pomstít se. Měli bychom se těmto zemím omluvit a poslat jim pomoc tam, aby nemuseli lidé podstupovat invazi do Evropy. Kdyby utečenci věděli, že je vrátíme domů, nedali by poslední peníze za zbytečnou cestu do Evropy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*