Lidé, mám vás rád, bděte…Staromák byl pravda zaplněn asi jako 25. února 1948, ale změna režimu nebyla na pořadu dne…

Lidé, mám vás rád, bděte…Staromák byl pravda zaplněn asi jako 25. února 1948, ale změna režimu nebyla na pořadu dne…

Nikdo mě jistě nemůže obviňovat z laciné hysterie…

Před 28. říjnem jsem napsal dva články, kde jsem se v naprosté pohodě postavil proti nebezpečí, že o uplynulém víkendu vypukne majdan či cosi podobného na způsob barevné revoluce jako v Kyjevě či při arabském jaru…

Staromák byl pravda zaplněn asi jako 25. února 1948, ale změna režimu nebyla na pořadu dne…

Jenomže s jídlem roste chuť.

Po celé dějiny Československa od roku 1918 v různé intenzitě bublalo klerikální a často též klerofašistické hnutí. Prakticky vždy šířilo nenávist, mimochodem vždy proti Hradu, ať již tam sídlil Masaryk, Beneš, Klaus či dnes  Zeman  a také vždy proti našemu spojenectví  a přátelství proti dříve Sovětskému svazu a dnes Rusku. Ne, neprovokuji: Smlouva mezi Českou republikou a Ruskou federací o přátelských vztazích a spolupráci z roku 1996, přijatá za času prezidenta Havla, stále platí. Že minimálně jejího ducha jasně naši představitelé porušují, je nepochybné.

Nikdo ji nezrušil a nevypověděl.

Tak jako v minulosti naši političtí klerikálové zavírali oči před nebezpečím hitlerismu a podporovali či alespoň tolerovali sudetské Němce při jejich rozbití Československa a doslova řádili během tzv. II. republiky, i nyní navazují na ty své tradice..

KDU-ČSL, TOP 09, STAN a též klerikální část ODS, která v ODS nabývá na vrchu…to jsou ony… Jestliže 28. říjen  proběhl v relativním klidu, jistě tak nebude 17. listopad. Jednotliví klerikální vůdcové začnou soutěžit o to, kdo víc a kdo silněji a protože mají podporu ve stejně klerikálním Bohuslavu Sobotkovi, který zdá se s radostí nahlíží tomu, co se děje, je skutečně možné všechno. Teď to přeženu: My jsme tady rok a půl vyšilovali z migrantů a islámského terorismu, což nepochybně jsou fenomény, které ohrožují sice Evropu či svět, ale rozhodně ne Českou republiku. A přestali jsme sledovat, že nám hrozí tradiční téměř stoleté ohrožení ze strany politických katolických klerikálů, kteří se umně napojují na jim blízkého Václava Havla. Politický katolicismus – šíření nenávisti proti vyvážené politice navazující na jedinečné zahraniční koncepce Masaryka a Beneše, hledání mostu mezi Západem a Východem – boj proti Hradu je na vzestupu. Není rozdíl mezi Bělohrádkem, Hermanem, Kalouskem, Fialou či Gazdíkem. A Sobotka k nim myšlenkově rovněž patří… Vše je v pohybu a je zcela nesporné, že tento proces je určitě podporován současnou administrativou Bílého domu, čili onoho Bartoškova, Dykova, Horáčkova „Západu“.

Pokud zvítězí Trump, budou přípravy puče zřejmě zastaveny, zvítězí-li Clintonová, budeme tu mít barevnou revoluci a možná pěkně krvavou, jako vyšitou. V těchto vážných chvílích pro tento stát je třeba oprášit pojmy, na které jsme zapomněli, ale které by se měli mobilizovat. Česká levice, ČSSD a komunisté naprosto idiotsky vedli kampaň proti podnikateli Andreji Babišovi, kvůli tomu, že chce budovat stát jako firmu. Otevřeně řečeno, obyčejný a často levicový volič chce mít tento stát jako úspěšnou, prosperující firmu. Na to logicky slyší. V tom je klíč k pochopení, proč obě levicové strany tak propadly. Český obyčejný a levicový volič nechce mít zemi nafouklou novými a novými úředníky, kteří často vymýšlejí naprosté píčoviny (jinak to nazvat nelze). Obyčejný člověk úředníky rozhodně nemusí, pijí  krev a nepomáhají… Ano obyčejní lidé chtějí mít tuto zemi možná bez velkých ideálů, ale jako prosperující firmu, kde věci jdou k lepšímu a kde i on se má dobře. Unavují je ty řeči, kteří dnešní havlisté, podobně jako kdysi komunisté  před rokem 1989 do omrzení opakují. Levice naprosto nepostřehla, co ten obyčejný člověk chce. Levice bojovala s Babišem, ČSSD se navíc punktovala s klerikální pravicí (ať ve vládě či v opozici) a zcela opustila svou vlajkovou loď boje proti církevním restitucím a pohledy klerikálů tím jenom legitimizovala.

Když vidíme a slyšíme sveřepého Hermana, bigotního a nenávistného fundamentalisty, an se vžívá do role novodobého protektorátního ministra Moravce a chce zatím jen teoreticky či ekonomicky (to je jedno) připojit Česko k nově se vytvářené německé říši, je nutné cítit nebezpečí. Nikdy by mne po celý můj život nenapadlo, že použiji následující slova: Lidé bděte, napsal jeden, dnes mnohými opovrhovaný komunista. A měl pravdu. Zatím jen hrstka, stovka či více z lumpenkavárny bránila pokojnému odchodu hostů z Pražského hradu.

Až příště proti prezidentovi zaútočí, budou někde v pozadí stát Sobotka s Dienstbierem a mnout si radostí ruce? Asi budou a při své omezennosti nebudou chápat, že na ně také přijde řada…

Nikdy by mne po celý můj život nepadlo, že použiji následující heslo. Bylo hluboko podvědomí zasunuto asi tak někdy ze 2. třídy, kdy nám ho kovaná soudružka učitelka sugerovala: Lidé bděte, napsal jeden, dnes mnohými opovrhovaný komunista. A měl pravdu. Levice, zejména ČSSD, se musí vzpamatovat. Ale nejen Levice. Piráti dělají, jako by se jich to netýkalo. Ten příští Staromák, jestli se tomu v zájmu obrany státu, rozhodně nezabrání, už může jít do krve a bude to jako v Kyjevě: hořící policisté, auta, budovy a Tvarůžková v televizi nadšeně vítající přátelské a pokojné demonstranty za svobodu, demokracii a lidská práva…a zvoucího k rozhovoru gauleitera české župy Karl Daniela Hemana.

Konec konců to násilí naši klerikálové a havlisti na čele se Schwarzenbergem Kocábem osobně podporovali a jistě po ničím jiném u nás netouží… Zastavme je…

 

(Demonstrace na Staroměstském náměstí 28.10. 2016 Foto: ČTK)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Lidé, mám vás rád, bděte…Staromák byl pravda zaplněn asi jako 25. února 1948, ale změna režimu nebyla na pořadu dne…

  • Ta neudelena vyznamenani a ty protesty anarchistu proti nasemu prezidentovi je jenom zastupny problem, resp. zaminka. Skutecnym duvodem nenavisti a kritiky vuci nemu je jeho otevrenost vuci Rusku a jeho politice. Nepodleha rusofobni a hystericke propagande, delajici z Ruska naseho uhlavniho nepritele a z Putina zloducha. Je proti lzivemu, cenzurovanemu a dezinformacnimu mainstreamu, ktery je generovan v USA a rozsirovan agenturami AFP, AP, Reuters, atd. vsude ve svete, ktery podleha vlivu USA jako je nase EU a tim i nase media, k prezidentovi vylozene nepratelsky a kriticky zalozena. Tomuto vlivu podlehaji i vazalsti evropsti politici Holland, Merkelova, premieri na odpis. I nasi politici, je jich dost, kterych se musime zbavit v pristich volbach. Proc si to myslim? Soucasna krize a pozar v Syrii a Iraku byla vyvolana vyzbrojenim a financovanim teroristu vseho druhu skrze USA za ucelem svrhnuti Asada. Agresemi USA a NATO v Srbsku, Iraku a Lybii s miliony mrtvych a znicenim techto zemi, ponechanych pak v chaosu a teroru ozbrojenych band, terorizujicich obyvatelstvo. Rusko, pomahajici Asadovi v boji proti teroristum a tedy proti USA a NATO je vsude ve svetovych organizacich pomoci vazalu USA oznacovano za zloducha a naseho uhlavniho nepritele a vylucovano ze sportovnich klani i organizaci vsude na svete. Jak dlouho se budeme na tuto absurditu, na toto padousstvi der USA jeste muset divat? Copak je to tak tezke se orientovat, nebo jsme uz tak otupeli reagovat?

  • Samet mel iniciovat V. Havel a dodnes tomu lidi veri. Ve skutecnosti to byl proces, ktery navazal na Glaznost v CCCP a dovolil odstranit dosavadni moc KSC za pomoci a pripravy StB, ktera vyuzila nespokojenosti lidi. Budme proto obezretni ve sledovani a reagovani na to, co se v soucastnosti deje. Zanedbatelna mensina povykuje po ulicich s megafonem v ruce a urazi a zesmesnuje nami zvoleneho prezidenta. Urazi tim i nas, jeho volice. Jenom proto, ze uplatnuje sve pravo urcite lidi vyznamenat a jine nevyznamenat. Urcite lidi na hrade prijmout a jine zase ne. Nemusi nam sve duvody sdelovat, neni k tomu povinovan, ani je hajit. Tato mensina si osobuje pravo rozhodovat lepe o tom kdo tuto cest ma mit a kdo ne. A hned bojkotuji slavnost naseho narodniho svatku 28. rijna, plivaji na prezidenta a demonstruji proti nemu. Svazeji autobusy mimoprazske obcany na demonstraci proti prezidentovi. Vyzyvaji k obcanske neposlusnosti. Jsou to obycejni anarchiste vsichni ti kavarrnici, havloidi, vselijaci intelektualove. Citi se urazeni a obdareni svatou pravdou, ktera je jedina, ta jejich! Dejme si 17. listopadu sraz v Praze obcane! Ukazme temto anarchistum, ze nemaji sanci vyprovokovat prazsky Majdan. Ukazme jim, ze Zeman je stale nas prezident a ze jim zustane az do pristi volby. Protoze ma nasi duveru, nepoklonkuje nikomu a nazyva veci spravnymi jmeny. Nepoklonkuje mainstreamu v CT a mediich generovanem USA. Zapadni orientace je pro nas velice nebezpecna, protoze se pripravuje valka v Evrope. Zakladny NATO vsude kolem Ruska poslouzi Americanum ke zniceni Evropy. O to jim jde vy hlupaci anarchisti. A dejme pozor na NGOs, ty ruzne nepokoje a organizace a financovani prevratu vsude maji mj. i ony na svedomi.

  • Někteří naši spoluobčané šílenci by chtěli vyvolat revoluci, aby se jim dostali koryta. Celý svět blázní, může se schylovat k válce, ale užiteční idioti pro USA a EU si snad myslí, že někoho vyburcují, aby za jejich koryta bojoval. A někteří umělci se takto chtějí zviditelnit neboť je mezi nimi velká konkurence. Žádný z těch šílenců, kteří podněcují k nenávisti nesahá Zemanovi jak intelektem tak férovostí ani po kotníky. A co ty vejlupci kandidáti na prezidenta včele s vychytralým Horáčkem , který by mohl napsat knihu jak jsem k penězům a slávě přišel a přitom jsem se nepředřel.

  • Po podzimních volbách si řada politiků uvědomila, že se demokratickou cestou zpět na výsluní nedostanou. Proto využijí metody made in USA a nebudou se štítit žádné špíny. Mají v rukou média, takže jsou stále nebezpeční. S demokracií je u nás konec. Buď budeme protektorátem v rámci EU a budeme poslouchat USA, nebo bude krvavá řež o udržení svobody. Bohužel si lidé neuvědomují, co je to za špínu, která se nyní tak intenzivně zviditelňuje. Sobotkovi se to hodí, protože doufá v likvidaci Zemana. Neuvědomuje si, kam až ti paraziti dojdou. Ti Sobotku trpět nebudou a v politice skončí. S ním skončí jeho věrný pes Chovanec. Na záchranu ČSSD ale už nebude čas ani prostor. Agenti provokateři nás budou dostávat do vězení, abychom nepřekáželi a nešířili jiné názory, než ty jejich. V roce 1988 začaly akce na odstranění „starých páprdů“ z vedení KSČ. V listopadu 1989 se tento vnitrostranický boj vymknul z rukou a díky penězům ze Západu došlo k převratu – předání moci symbolicky v divadle. Ano, bylo to divadlo pro lidi. Nyní to nebude jiné, jen poteče krev tentokrát opravdu, protože jeden nevyznamenaný Anton Špelec nebo nějaký nový Zivčák lidi z křesel nezvedne.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*