Liberální bílý pár, který se nechává měnit na černochy, tvrdí, že jejich děti se narodí jako „Afričani“

Liberální bílý pár, který se nechává měnit na černochy, tvrdí, že jejich děti se narodí jako „Afričani“

Liberální bílý pár, které se identifikuje jako černoši, prohlásil v národní televizi, že jejich budoucí biologické děti se narodí s černou kůží.      

Martina Big řekla v televizním pořadu „This Morning“, že její lékaři ji ujistili, že po přechodu z bílé ženy na africkou ženu porodí černé dítě, informoval deník Daily Mail.Deník Theblaze.com napsal: „Ano, oni řekli, že budou černí,“ odpověděla Big, když byla tázána, zda je pravda, že jí lékaři řekli, že její budoucí děti se narodí jako černoši.

Big, která je v Německu erotickou modelkou, se dostala na titulky novin poté, co si nechala píchat melatoninové injekce k ztemnění své pokožky, aby se mohla změnit z bílé ženy na černošku. Její manžel Michael Eurwen (31) také dostává syntetické hormonální injekce, aby ztmavil svou pokožku.

Hostitelka pořadu Holly Willoughby řekla páru, že nedokáže pochopit, jak by to mohlo být geneticky možné a zeptala se, jestli se budou cítit blízcí svému dítěti, pokud se narodí bílé.

„Ne, jestli to bude mix Michaela a mě,“ odpověděla Big. „Jsem si docela jistá, že bude černé, nebo jako mléčná čokoláda, nebo trochu světlejší, na tom nezáleží.“

Jak se přeměnila na černošku?

Změna barvy kůže u původně bílé ženy byla dobře zdokumentována, podle deníku Daily Mail. Kromě změny kůže, její rovné platinově blonďaté dlouhé vlasy jsou nyní černé a kudrnaté.

30letá žena prošla několika plastickými operacemi, včetně práce s nosem, liposukcí a výplni rtů, aby si splnila svůj sen stát se „africkou ženou“.

Loni na jaře se Big vydala do Keni, kde byla pokřtěna jako „skutečná“ africká žena.

„Jeden z mých keňských přátel řekl svému pastorovi o mé transformaci na černou ženu a řekl mu, jak moc jsem se chtěla stát skutečnou africkou ženou,“ napsala v té době na Facebooku.

„Pastor řekl při kázání: Musíte se znovu narodit a nyní jste nová bytost’. ’Jsem tak šťastná a hrdá, že jsem skutečná africká žena.“

Big také tvrdí, že má největší prsa v Evropě poté, co si nechala dát implantáty před říjnovou svatbou na Havaji, která ji zvětšila prsa na velikost 32S, podle zpráv.

Screenshot Youtube
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*