Lézti komusi v řiť je asi lepší, než mít vlastní názor. Komu však leze do análu Merkelová

Lézti komusi v řiť je asi lepší, než mít vlastní názor. Komu však leze do análu Merkelová

Výprodej Evropských hodnot, tradic a kultury je v plném proudu. Doposud se nenalezl žádný politicky odvážný člověk, jenž by nahlas řekl-TAK UŽ DOST A DÁLE ANI KROK. Schází vůle anebo zdravý rozum?? Možná že obojí najednou.

Nebudu tu dělat plnohodnotný exkurz do historie, o které si myslím, že ji každý z nás do určité míry zná. Jisto je to, že naši slovanští předkové se museli tvrdě a se zbraní v ruce bránit nájezdům různých národů a kultur, aby nebyli zničeni a asimilováni. Jednalo se kupříkladu o Mongoly, Turky, Švédy, ale i Němce a ruku v ruce s nimi šla i změna víry nebo její interpretace. Současné nájezdy imigrantů prozatím nemají znaky války jako takové, ale nesou sebou znaky infiltrace a střetu mezi islámem a křesťanstvím. Válka přijde jako důsledek naší zaslepenosti a hlouposti. Islám a křesťanství jsou totiž od nepaměti jako voda a oheň, což značí, že z filozofického hlediska, ale i ideologického jsou neslučitelné. Stejně ostře proti sobě působili kapitalismus a socialismus.

Je tu tedy otázka, čí že zájmy hájí Angela Merkelová jakožto představitelka ekonomicky nejsilnější země v Evropě. Její kroky jistě nejsou v zájmu původního německého obyvatelstva, které svými kroky přímo ohrožuje. Nechci být zlým prorokem, ale jsem toho názoru, že za své postupy bude jednou tvrdě svým národem odsouzena. Ani Německo a ani Evropa totiž nejsou nafukovací a vše má své limitní nepřekročitelné hranice. Dojde li k překročení jistých limitů, tak hrozí eskalace napětí mezi původním obyvatelstvem a přistěhovalci, kteří nám berou práci i chleba. Původní obyvatelstvo je však ve značné nevýhodě, protože jsou narychlo vytvářeny zákony a normy, které přistěhovalce povyšují a činí je nedotknutelnými. V jistých ohledech pro ně už dnes platí jiná pravidla než pro domorodce, kteří se stávají pomalu, ale jistě diskriminovanou skupinou obyvatel! Proč to všechno?? Toto v lidech vytváří nenávist a zlobu! Domnívám se proto, že zde jde o jasný politický a společenský záměr, jenž má vyvolávat napětí a chaos-ne li válku. Podle jakých not to tedy Angela Merkelová hraje??? Osobně si myslím, že podle těch Amerických, protože USA nepotřebují silnou Evropu, ale slabou a nekonkurenceschopnou, zmítající se v chaosu a politické nestabilitě. Merkelová je hlavním nástrojem k vytváření disharmonických politických vln, které se v různém rozsahu přenášejí na všechny Evropské země. Tyto pak nebudou mít čas, ale ani prostor k tomu, aby se navíc mohly zabývat expansionistickou politikou USA vůči Rusku. Domnívám se proto, že masivní příliv imigrantů do Evropy má přímou souvislost s USA a jimi vedené politice ve snaze o získání nadvlády nad Ruskem.

Foto: AP
Foto: AP

Náš malý Sobotka je opravdu malý nevidíc dále, než na to své malé hnojiště. Svou hlavu strká v anál jednou tomu a pak zas druhému, ale jasného a přímočarého stanoviska se od něho nelze dočkat. Patrně z obav—co kdyby. Stále dokola jako papoušek mele cosi o nějakých kvótách na imigranty, které ve své podstatě neřeší vůbec nic a na druhé straně přijímá uprchlíky dobrovolně. Víte pane Sobotko-až poteče voda Německu do prdele a nebude si s uprchlíky už vědět rady, tak se Vás na nic ptát západ nebude!! Prostě nám je sem z vyšší moci šoupnou a vy poslušně scvaknete podpatky se slovy wird tun frau Angela a ještě možná cinkne nějaké to Euro. Na nějakou Schengenskou dohodu se dnes již nedá obracet. Ta samovolně zaniká. To Slováci na východ od nás pane Sobotko mají větší odvahu a Maďaři vůbec. Už dávno měla stát na hranicích armáda, když EU jako celek selhala-tedy jestli tomu vojenskému klubu co máme lze ještě říkat armáda. Místo toho, aby byly podniknuty zásadní kroky k ochraně našich hranic tak se s vědomím vlády producíruje po našem území hezky v tichosti Americká armáda. Ta armáda, která má na svědomí s americkou administrativou současné stěhování národů. No a pan Bělobrádek zvaný lidovecký Guru tomu všemu nasazuje korunu svým výrokem, že by mu v parlamentu muslimové nevadili. Nu pane Bělobrádku-vy výkvěte inteligence, tož do toho parlamentu posaďte ještě cikány, bezdomovce, feťáky, teplouše, a jiné uchyláky a přestaňte otravovat lidi s nějakýma volbama, když dobře víte, že lidi máte u pr….! Možná byste změnil názor, kdyby Vám ti milovaní muslimové uřízli zaživa pinďoura a hodili jej k večeři nějakému kocourovi.

Musím konstatovat, že je mi stydno, že máme takovou vládu, která se nedokáže postavit na stranu vlastního národa. Jediný, kdo není podělán strachem je Tomio Okamura!!

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • · Edit

    Vážím si vůdců národa, kteří svůj národ chtějí bránit což je de facto povinnost každého občana, který je zdráv na duchu. Avšak kdo se z politiků nebojí snad jen pan Tomio Okamura a prezident Zeman ,ale to je strašně málo a neschopnými a hloupými lidmi jsou tyto osoby záměrně zesměšňovány. Jedině hlupák si nedovede uvědomit jaké peklo připravujeme pro náš národ a naše děti. Vůdcové by v této věci měli prokázat jednotu protože se jedná o společnou věc všech. Zároveň děkuji autorům článků, kteří pomáhají otevřít oči názorově labilním jedincům.

  • Islamizace Evropy probíhá cíleně už mnoho let pod pláštíkem tajného projektu Bruselských byrokratů Euro-Med. Mocní v Bruselu ještě donedávna svůj záměr zamořit Evropu čmoudy skrývali a postupovali pomalu aby si toho občané nevšimli. Jenže občané si poslední dobou začali všímat, že něco není v pořádku a přibývalo protiimigrantských protestů. To zřejmě mocné vyděsilo, že by jim to mohlo ty jejich zhovadilé plány zhatit a dnes spěchají aby ještě na poslední chvíli do Evropy dostali černé verbeže co nejvíc. Co se na Evropany chystá za lumpárna upozorňoval už před pěti lety Benjamin kuras. http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461

  • O jakých imigrantech seto pořád mluví?? Vždyť to jsou zdraví, silní, dobře oblečení a bojeschponí hoši a mladí muži!!! Copak je naše vláda tak posr…ná strachy a nedokáže chránit naši zem? Copak oni nemají děti a vnuky? Nechápu, copak sami neví co jim chytají??? Je jasné, že je to cílené, dobře placené a bude problém s tím teď už něco udělat, ale ještě se to dá – zavřít hranice a nikoho a odnikud sem nepustit! Nenechme si zničit naši kulturu a národ Evropy!! Vládo už se dopr….le probuď!!! Jsem ale zvědavá, jak dopadnou další volby – lidi, konečně pochopte, že ti stále dokola Vámi volení vás nají u zádele! Prodali nás, naše děti, naši svobodu, historii, kulturu…

  • Tak cíl už je viceméně jasný. Evidentně roste odpor proti EU jak každy vidí jaká je to neefektivni blbost. A to je proti plánům USA jelikož nevolenou komisi jde snadno ovládat a skrze ní i Evropu. Takže musí nějakým způsobem zachránit EU a tím i svoji moc nad Evropou. To může byt skrze imigranty, jelikož zloba všech se obrátí proti imigrantům, národní státy začnou ztrácet svoji identitu a na základě čeho se tato chaotická tlupa pak bude moci sebeurčit ? Společná věc bude jen EU. Časem se ještě uzákoni jako jazyk aj, jelikož každý druhý bude mluvit jinak a bude tu USA verze 2.0 akorát v Evropě.
    Takovýto posun ve vedení války ale není úplně špatný, protože je pro lidi lepší vést válku na úrovni podplácení a vydírání politiků než na urovni masakrováni armád z civilního obyvatelstva.
    Poč to délá Merkel je jasné, něco na ni mají. Prostě naivka co šla do vysoké politiky a nebyla připravená na všechny špinavosti. Ani bych se nedivil, kdyby politikův vyhrožovali i likvidací, oni na to prostředky mají a „nehody“ se stávají.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*