Levicový politik chce, aby migranti „nahradili“ italské občany na ostrově Sardinie

Levicový politik chce, aby migranti „nahradili“ italské občany na ostrově Sardinie

Sardinský politik Luigi Arru, který pracuje v tomto regionu, navrhl přivést na Sardinii více přistěhovalců, aby bojovali proti klesající porodnosti. Místní pravicoví politici okamžitě Arruův plán odsoudili a uvedli, že využívání migrantů k boji proti nízké porodnosti je v podstatě etnickou náhradou.

Arru zveřejnil rozhovor pro místní deník, v němž uvedl: „Abychom zvrátili dramatický pokles porodnosti, musíme usnadnit přistěhovalectví …“ Šokující je, že Arru hovoří  upřímně a otevřeně o svých plánech nahradit původní obyvatelstvo. Slýcháme tyto plány na výměnu obyvatelstva všude (od této chvíle jsme se zabývali různými příklady). Dokonce i samotná OSN vypracovala seznam zemí, které „potřebují“ migranty k boji proti jejich klesající porodnosti. Co kdybychom umožnili našim vlastním lidem mít větší rodiny, zavedli zákony, které odměňují domorodce, kteří mají děti, než dovážet tisíce ne-Evropanů, kteří se nikdy nebudou integrovat a navždy změnit tvář našich zemí?

Místní pravicový politik Paolo Truzzu odsoudil Arruovy kroky a obvinil jej z ideologické výměny budoucí populace obyvatel Sardinie. Truzzua podpořil také další místní politik Marcello Orrù (vůdce křesťanského hnutí – Forza Popolare), který označil Arruův plán za  nemravný a obvinil ho ze zrady vlastního lidu, Sardiňanů.Sardinie je velmi identická oblast. Lidé zde těžce lpí na své zemi, na svém jazyku a na svém dědictví. Sardinština je nezávislý jazyk se starodávnou historií a jedním z nejvzácnějších a nejstarších genových jazyků. Přivádění ne-Evropanů na Sardinii by zničilo krásnou zemi a způsobilo nekonečné konflikty, ale Sardiňané nejsou pro útočníky novými. V minulosti byla Sardinie napadena a napadána Saraceny, se kterými  Sardiňané bojovali a porazili je. Jejich aktuální vlajka zobrazuje čtyři slepé Saracénské hlavy (čtyři králové Saracena), což představuje úspěch Sardinie nad hrozbou Saracena.

Sardínská vlajka
Sardínská vlajka

Italové jsou jednou z nejskeptičtějších skupin v Evropě, co se týče imigrace, ale levicoví politici se stále pokoušejí sklánět se před multikulturalismem a tolerancí. To však nefunguje a volby se blíží. Dne 4. března řeknou lidé těmto zrádným politikům své slovo.

 

(Defendevropa/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*