Levicová politička tvrdí, že „staří běloši“ ohrožují budoucnost a mohou zničit Evropu

Levicová politička tvrdí, že „staří běloši“ ohrožují budoucnost a mohou zničit Evropu

Katharine Schulzeová, krajně levicová politička a vůdkyně německých Zelených, uspořádala na Facebooku útok proti „starým bílým mužům“.  

Schulzeová, která byla také kandidátkou v bavorských volbách, si myslí, že staří bílí muži „hazardují s budoucností“ a ohrožují Evropu:„Nemám dobrou náladu, že ti staří bílí muži, kteří se nemohou vypořádat s rozmanitostí, hazardují s naší budoucností.  A také nemám náladu, že národní myslitelé s malými mozky ničí naší Evropu.“

A věřím, že nyní konečně potřebujeme povstání slušných a morálních. Musíme ukázat, že jsme víc a že nejsme šťastní z politik CDU/CSU a SPD. Naše země je schopna více.

A naše země potřebuje více. A proto doufám, že se budete účastnit. Například 22.07 v Mnichově, kde budeme mít velkou demonstraci za svobodu demokracie a naši Evropu a dobrou budoucnost pro nás všechny.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Levicová politička tvrdí, že „staří běloši“ ohrožují budoucnost a mohou zničit Evropu

  • Ať ta bláznivá ženská vyrazí mezi migranty. Uvidíme, jak dlouho jí touha po rozmanitosti vydrží. Neděsí mě migranti s myšlením středověku, ale ti, kdo je sem lákají. Kdyby nedostávali nic bez práce, určitě by zůstali doma.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*