Levičáci volají po nové jednotce „tajné policie“, která bude špehovat Trumpovy stoupence

Levičáci volají po nové jednotce „tajné policie“, která bude špehovat Trumpovy stoupence

Levičáci, kteří snad chtějí obnovit něco jako sovětskou NKVD, dnes doslova volají po vytvoření nové jednotky „tajné policie“ na federální úrovni, která by špehovala Trumpovy stoupence.

V článku, který zveřejnil Daily Beast, Jeff Stein tvrdí, že stávající federální agentury, jako je FBI, nejsou dostatečně vybaveny na to, aby zastavily „bílý teror“, protože přehlédly náznaky předběžného plánování obléhání budov Kapitolu.

Řešením je vytvoření nové „tajné policie“ (ano, tato slova doslova používá) s cílem „infiltrovat a neutralizovat ozbrojené domácí extremisty“, mezi něž podle nejnovějšího výkladu médií potenciálně patří 70 milionů Trumpových voličů.Stein dokonce přirovnává narušení Kapitolu k 11. září, tedy k útoku, při němž zahynulo téměř 3000 lidí, a tvrdí, že podobná reakce by měla být namířena přímo proti americkým občanům řízeným novou „domácí špionážní agenturou“.

„Jedna z reakcí na tragédii z 11. září může po útoku na Kapitol znovu vzbudit pozornost – zejména budou-li ozbrojení bílí nacionalisté v nadcházejících dnech a týdnech úspěšní při provádění dalších útoků: Výzva pro tajnou policii,“ píše.

Existence síly „tajné policie“, která rozvrací ústavní normy, aby potlačila obyvatelstvo, je samozřejmě charakteristickým znakem všech diktátorských režimů, ale nezdá se, že by to vadilo samozvaným „pokrokářům“.

„Stovky nepokojů Black Lives Matter a Antify, z nichž některé zahrnovaly střelbu z minometů, bombardování nebo vypalování policejních stanic, se nekvalifikovaly jako domácí terorismus. Ale nepokoje v Kapitolu byly terorismem, kvůli obvyklému dvojímu metru,“ upozorňuje Dave Blount.

Také uhodil hřebíček na hlavičku ohledně skutečného důvodu, proč by vytvoření nové jednotky tajné policie mělo bylo nutné.

„Ani FBI, ani NSA nemají kulturu brutálního nepřátelství vůči obyvatelstvu své vlastní země, potřebného k účinnému potlačení disidentů v rozvíjejícím se policejním státě.“

Kromě nové tajné policie někteří volají po vytvoření občanské špionážní sítě Stasi, která by naverbovala Bidenovy stoupence, aby špehovali Trumpovy stoupence a práskali je úřadům.

Podle všeho je to vše součástí národního „uzdravení“ a „jednoty“, k nimž Joe Biden vyzval.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Levičáci volají po nové jednotce „tajné policie“, která bude špehovat Trumpovy stoupence

  • Demokraté nejen tolerovali nepokoje BLM, ale zneužívali je v boji proti Trumpovi. Nyní sklidí ovoce. Občanská válka je nevyhnutelná, už jí nikdo nezastaví. Pokud v USA zvítězí rasismus a budou bílí trestáni za barvu pleti, vrátí se USA o více než 100 let zpět. Ekonomika zkrachuje, protože ti „správní“, kteří se derou k moci znají jen flákání a drogy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*