Levičáci navrhují „převýchovné tábory“ a „popravčí čety“, aby „deprogramovali“ Trumpovy stoupence

Levičáci navrhují „převýchovné tábory“ a „popravčí čety“, aby „deprogramovali“ Trumpovy stoupence

Demokratičtí příznivci reagovali na příspěvek na Twitteru dotazující se „jak deprogramovat 75 milionů lidí?“ požadavkem, aby byli Trumpovi stoupenci posíláni do „převýchovných táborů“ a aby bylo zakázáno veškeré konzervativní rozhlasové vysílání.

„Ne vážně… jak se dá deprogramovat 75 milionů lidí? Kde chcete začít? Fox? Facebook?“ zeptal se David Atkins, regionální ředitel Kalifornských demokratů.„Musíme začít uvažovat v souvislosti s Německem nebo Japonskem po druhé světové válce. Nebo selháním rekonstrukce na jihu,“ varoval.

Atkins dále Trumpovy stoupence očernil jako „konspirační teoretiky přiživující bojovný kult smrti proti realitě a základní slušnosti“, načež plíživě prohlásil: „Lidé se budou snažit přijít na to, jak se bránit.“

Summit.news napsal: Zatímco mnozí z těch, kdo se hlásili o morální převahu, požadovali otevřenou tyranii nebo ještě větší cenzuru jako prostředek, jak zajistit, aby si „dobří hoši“ prosadili svou.

Jeden ověřený uživatel vyzval k „norimberským procesům“.

„Podíval bych se do Německa a viděl bych, co udělali s nacisty. Protože se potýkáte se stejnou mentalitou,“ řekl jiný.

„Převýchovné tábory pro ty, kteří se dají zachránit,“ přidal se další. Popravčí četu za nenapravitelné nespokojence. Shromážděte celé rodiny, aby se nemoc nešířila.“

„Obecně se domnívám, že převýchovné tábory jsou dobrá věc,“ dodal další.

Další vyzval k odstranění „moderátorů rozhlasových talk show z rozhlasu prostřednictvím důsledného uplatňování zákonů o nenávistných projevech“.

„Úplně je odřízněte. Okamžitě a náhle ukončete tok falešných informací,“ řekl jiný a vyzval všechny pravicové zpravodajské servery, aby „zemřely“.

Další respondent vyzval k „zákazu Trumpových vlajek“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Levičáci navrhují „převýchovné tábory“ a „popravčí čety“, aby „deprogramovali“ Trumpovy stoupence

  • · Edit

    Všechna zrůdnost se vrátí ke zrůdě, která se bez rozumu sama potrestá. Ty, co potrestá bez viny, se mu odvděčí novým životem v kterém se budou dívat na potrestání zrůdy. To je transmigrace příčiny a následku kterému agnostik nevěří. Pozorováním těla zjistíme, že transmigrace funguje neuvěřitelně lehce jako zrození, setrvání po určitou dobu, nemoc, stáří a smrt. Nikdo nežije věčné. To je definice transmigrace a změna těla.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*