Levičáci konečně přiznali, že zmanipulovali volby kvůli „správnému výsledku“

Levičáci konečně přiznali, že zmanipulovali volby kvůli „správnému výsledku“

Levičáci už o tom nemohli mlčet. Udělali tak skvělou a úžasnou věc, že o tom museli dát světu vědět.

A tak nyní, více než tři měsíce po volbách, s úřadem ObamaHarrisBiden a s tím, že nikdo nemůže nic udělat, aby to zvrátil, vyklopil jeden pisálek deníku Time Magazine, co levičáci udělali, aby se ujistili, že Trump prohraje.

Článek se jmenuje „Tajná historie stínové kampaně, která zachránila volby v roce 2020“.

Spisovatelka Molly Ballová mluví o tom, co udělali jako snahu „zachránit“ volby, ale ve skutečnosti udělali vše, co mohli vymyslet, aby je ukradli, aby „zachránili“ svého kandidáta, svou politickou stranu a svou moc.

A to za každou cenu.

Svobodné a spravedlivé volby jim vůbec nepřišly na mysl. Plánovali zasahovat do voleb kvůli správnému výsledku.

Pokud si uděláte čas a přečtete celý článek, a opravdu byste měli, abyste viděli hloubku levičácké zkaženosti a troufalosti, budete mít jedno velké ponaučení – Biden by ve svobodných a spravedlivých volbách rozhodně nevyhrál.Biden potřeboval veškerou možnou pomoc.

A volně ho nabízely korporace, sociální média, byrokrati z hlubokých státních kruhů, současní i bývalí demokratičtí politici, Black Lives Matter a všichni ostatní, které mohli zatáhnout do své mafiánské organizace.

Ballová tvrdí, že její líčení je „vnitřním příběhem spiknutí za záchranu voleb v roce 2020“ a kampaní, v níž se postarali o to, aby „každý pokus o zásah do řádného výsledku voleb byl poražen“.

Vhodný výsledek. Ne správný a věcný výsledek.

Vhodný výsledek pro ně!

Ian Bassin, spoluzakladatel Protect Democracy (humorné jméno), říká: „Je nesmírně důležité, aby země pochopila, že se to nestalo náhodou. Systém nefungoval nijak zázračně. Demokracie není samočinná.“

My víme, Bassine. My víme. Vždycky jsme věděli o vašem zasahování do voleb, ale díky, že jste se k tomu přiznal. Také jsme věděli, že o tom budete mluvit dřív nebo později, protože si to vaše ega žádají.

Dobře financovaní mocní levičáci, kteří porazili Trumpa, MUSÍ být uznáni za svůj intelekt a úspěch při zbavování se špatného muže. Mnozí to zkoušeli a tihle lidé to dokázali. Potřebují si připsat zásluhy.

Měli rozjeté masivní dezinformační kampaně, využili své peníze a čas na změnu volebních zákonů a dělali věci, aby s pomocí svých přátel na sociálních sítích a médiích „ovlivnili vnímání“ a „řídili mediální pokrytí“ a „kontrolovali tok informací“.

Ale nebojte se, protože oni volby, jak se říká, nijak „nezmanipulovali“.

Oni je opevnili.

Jo, jasně.

Všechny digitálně zorganizoval prostřednictvím setkání Zoom Mike Podhorzer, který je vedoucím poradcem prezidenta AFL-CIO a v radách Amerických hlasů, Výboru států a progresivní většiny.

Shromáždil všechny síly v masivním úsilí, aby zajistil, že se Biden stane prezidentem… každou „odbojovou“ organizaci, kterou najde.

Našel každou Sorosem financovanou organizaci…každou organizaci s hlasovacími právy a občanskými právy…bývalé volené funkcionáře…never-Trumpers…Black Lives Matter…Pracovní hnutí…institucionální levici…Planned Parenthood…Greenpeace…Národní radu pro integritu voleb…IntoAction…MoveOn…Našel všechny, kteří chtěli, aby Trump zmizel.

Dokonce přiměli vojenské vůdce a další bývalé úředníky, aby sdělovali veřejnosti zprávy a promlouvali k místním úředníkům, státním tajemníkům, generálním prokurátorům a guvernérům, aby jim nabídli svou „pomoc“. Bývalý šéf Demokratické sněmovny Dick Gephardt měl v této koalici na své úsilí 20 milionů dolarů ze soukromého sektoru.

Podhorzer sepsal třístránkové sdělení s názvem „Hrozby pro volby v roce 2020“, které Trumpa vykreslovalo jako padoucha, protože ve skutečnosti chtěl Trump spravedlivé volby.

Protože levičáci byli ti, kteří pracovali na zmanipulování voleb, museli všem říct, že to dělá druhá strana. Je to v podstatě stejná demokratická strategie, jakou používají ve všem, co dělají. Jejich hlavní marketingová strategie. Obviňují republikány, že dělají to, co ve skutečnosti dělají demokraté.

Když tedy Trump „zaútočil“ na volební proces a své politické oponenty a ukázal na volební podvody, Trump byl tím, kdo byl zkorumpovaný, nikoliv oni.

Podhorzer měl týdenní 2-1/2 hodinové Zoom schůzky, aby dostal všechny na stejnou stránku. Probírali právní strategie, marketing, reklamy a mnoho dalšího. Týdenní online skupina se zvětšovala a zvětšovala.

Ball označil dění kolem sebe za „ochranu voleb“, když ve skutečnosti šlo o ochranu Bidena a levicové mocenské základny.

Ball připouští, že klíčovou součástí tohoto liberálního spojenectví byli vůdci letních protestů za rasovou spravedlnost. Na konci článku dokonce říká, že je lze kontrolovat prohlášením, že po volbách dostali příkaz „stáhnout se“, ale že jsou připraveni být povoláni, kdyby se Trump vymkl z rukou.

Ball uvedl, že aktivisté se začali připravovat na opakování demonstrací, pokud by se Trump pokusil volby „ukrást“. V pohotovosti bylo více než 150 liberálních skupin – Sierra Club, Women’s March, Color of Change a mnoho dalších skupin. Bylo připraveno 400 plánovaných povolebních demonstrací, které měly být aktivovány textovou zprávou, aby se zastavil „puč“ proti Bidenovi.

„Chtěli jsme mít na paměti, kdy je ten správný čas, abychom vyzvali k přesunu mas lidí na ulici,“ řekla Angela Peoplesová, ředitelka Koalice na obranu demokracie.

Ball tvrdí, že organizátoři BLM chtěli využít dynamiku protestů George Floyda pro volby. Řada organizátorů byla součástí Modhorzerovy sítě, včetně státních organizátorů. Ball říká, že černošští organizátoři také najali tisíce pracovníků.

Levicová koalice poskytla masivní finanční prostředky místním volebním administrátorům, aby tiskli pohlednice a další volební materiály o poštovních zásilkách ve volebních lístcích, aby personál a skenery zpracovávaly hlasovací lístky, měnily volební zákony a další. Iniciativa Chan Zuckerberg (charita založená a vlastněná Markem Zuckerbergem a jeho ženou Priscillou Chanovou) dala 300 milionů dolarů na „financování voleb a administrativy“.

Levicová koalice poskytovala „technické rady“ ministrům zahraničí ohledně toho, které prodejce využít, jak dělat marketing a další a pomáhala 37 státům a DC posílit hlasování poštu tím, že pomáhala posílat hlasovací lístky 15 milionům lidí v „klíčových“ státech.

Levicová koalice sledovala „dezinformace“ na internetu, sledovala lidi, kteří to dělali, a „odhalovali je“. Ale protože tato strategie nefungovala tak, jak chtěli, šli rovnou na vrchol a měli schůzku s Markem Zuckerbergem z Facebooku. Donutili ho a další, jako je ředitel Twitteru Jack Dorsey, aby souhlasili s přísnějšími pravidly a vymáháním a všichni víme, jak to dopadlo – cenzurou vůči Trumpovi a jeho stoupencům.

Levičáci si stále nemysleli, že giganti na sociálních sítích dělají dost, ale to je vždy jejich stížnost. Připustili však, že to, co dělají, je „vzhledem k úrovni oficiálních dezinformací opravdu důležité, že mají tato pravidla zavedena a věci označují a odstraňují“.

Cenzura byla klíčovou součástí jejich strategie.

Levicová koalice vytvořila celostátní memy a grafiky, které šířila prostřednictvím textovek, Twitteru, Facebooku, TikToku a dalších sociálních sítí. Na rozdíl od memů rozeslaných republikány však giganti na sociálních sítích žádné levicové memy neodstranili.

Levicová koalice měla také povolební strategie a využila vše ve svůj prospěch, včetně pandemie a vzpoury BLM.

Po volbách se AFL-CIO a obchodní komora spojily, protože se bály, že levicová milice AntifaBLM rozvrátí zemi a podniky. Věděli o skryté hrozbě, kterou tam demokraté mají a nechtějí nepokoje. Ve společném prohlášení v den voleb proto požádali o trpělivost a čas, aby mohli spočítat hlasy, žádné násilí a důvěřovat systému pro dobro země.

Levičáci měli také plán pro každý krok povolebních událostí. Bylo třeba chránit pět oblastí: vítězství v hlasování, vítězství v sčítání hlasů, vítězství v certifikaci, vítězství ve sboru volitelů a vítězství v přechodu.

A po celou dobu, zejména v Michiganu, vysílali své jednotky, aby zastrašovali a šikanovali každého, kdo by jim stál v cestě. Jejich aktivisté vystupovali na Zoomových setkáních státních vyšetřovacích komisí a dalších setkáních se zastřenými výhrůžkami, obtěžováním a rasistickými výzvami proti každému, kdo přemýšlel o tom, že by Bidenovi hlasy nepotvrdil. Když byli lidé v Michiganu dostatečně zastrašováni, aby hlasování potvrdili, Pensylvánie a další státy je následovaly, když viděly, co by se jim stalo, kdyby to neudělaly.

Ball říká, že demokracie nakonec zvítězila, ale levičákům nejde o demokracii. Jsou o podvádění, šikaně, cenzuře a lhaní. Nechtěli mít žádné rovné podmínky.

Greg Price z Daily Caller to shrnul slovy: „Takže volby nebyly zmanipulované. Existovala jen tajná klika mocných elit a korporátních zájmů, které společně pracovaly na revizi volebních zákonů, ovlivňovaly mediální pokrytí a přesvědčovaly velké společnosti, aby rozdrtili disent.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*