Legenda NBA varuje: Elita vytváří rozdíly mezi černochy a bělochy, aby pro sebe získala více bohatství a moci

Legenda NBA varuje: Elita vytváří rozdíly mezi černochy a bělochy, aby pro sebe získala více bohatství a moci

Legenda NBA Charles Barkley varoval, že elita vytváří rozdíly mezi černochy a bělochy, aby pro sebe získala více bohatství a moci.

Barkley řekl těsně před startem Final Four Games:

Myslím, že většina bělochů a černochů jsou skvělí lidé. Opravdu tomu v hloubi duše věřím, ale myslím si, že náš systém je nastaven tak, že naši politici, ať už jsou republikáni nebo demokraté, jsou navrženi tak, abychom se neměli rádi, aby si mohli uchovat své peníze a moc.Rozdělují a dobývají. Upřímně věřím ve své srdce, že většina bělochů a černochů jsou úžasní lidé, ale jsme tak hloupí, když následujeme naše politiky, ať už jsou to republikáni nebo demokraté, a jejich jedinou prací je: ,Hej, udělejme z těch lidí lidi, kteří se nemají rádi. Nežijeme v jejich čtvrtích, všichni máme peníze, pojďme zařídit, aby se bílí a černí neměli rádi, pojďme udělat z bohatých a chudých lidí lidi, kteří se nemají rádi, pojďme rozházet střední třídu. Opravdu tomu ve svém srdci věřím.

Dailycaller.com píše: Dobře pro Barkleyho. Pro Barkleyho je dobré, že mluví pravdu a nebojí se říct to, co mnozí z nás věří, že je pravda.

Věřte mi, když říkám, že toho máme mnohem víc společného než to, co nás rozděluje. Musíme si to zapamatovat a musíme si zapamatovat, že jsme v tom všichni společně.

Vezměte si například sport. Nikdy jsem nebyl na sportovní akci, kde vyhrává můj tým, ale nejdřív se musím zeptat všech, koho volili, než to oslavím.

To se nestává. Jsme v tom spolu, ale mám pocit, že Amerika toho ducha ztratila.

Podpora Barkleymu za připomenutí, co je důležité. Teď by se nám to hodilo víc.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*