Legalizace znásilňování v Evropě pokračuje uprostřed obrovského přílivu migrantů do Evropy

Legalizace znásilňování v Evropě pokračuje uprostřed obrovského přílivu migrantů do Evropy

Francie, Švédsko, Německo a další evropské národy jsou na cestě k legalizaci znásilňování páchaných migranty, kvůli jejich „kultuře“.   

Jakkoli se to může zdát šokující, nedávný počet násilníků, kteří se vyhnuli těžkým trestům, naznačuje, že existuje již nějaký precedens k dekriminalizování znásilňování, protože oni „kulturně nechápou“ západní zákony týkající se znásilnění, a nebo dokonce slovo „ne“.

Stručně řečeno, znásilňování migranty je bagatelizováno jako „kulturní nedorozumění,“ a proto se jejich oběti nikdy nedočkají spravedlnosti, což znamená, že „de facto“ legalizace znásilňování je, z velké části, již zavedena.

Například, německý soudce nedávno osvobodil tureckého obchodníka s drogami za znásilnění, i když věřil „každému slovu“ 23leté oběti, protože podle soudce, to co „oběť zažila jako znásilnění“, včetně toho, že byla její hlava zaklíněna mezi dvě postele, když řekla „ne“, by mohlo být v Turecku „kulturně“ považováno za „divoký sex“.

„Státní zástupce připustil, že osvobozující rozsudek musel být pro oběť těžkou ranou,“ informoval deník Märkische Allegemeine, přeložený z německého jazyka. „Na druhou stranu nebylo obžalovaného možno odsoudit, protože nebyl prokázán úmysl znásilnění (obviněným).“„Levicové pohádky se indoktrinovaly do německých domorodců tak silně, že jejich inkluzivní multikulturní respekt a byrokratický konformismus je dokonce schopen deformovat to, co je bezpochyby znásilnění na útočnou kulturní otázku, na otázku legální autority, a to, že sexuálně napadena žena odpověděla „ano“, poznamenal Damian Black z deníku  Return of Kings. „Nic nebylo ukryto, nic odkryto. Všechny důkazy byly potvrzeny a pochopeny, jen byly ignorovány jako etnické nedorozumění.“

To však není omezeno pouze na Německo. Jak bylo informováno v dubnu, muslimové ve Švédsku se vyhnuli vězení za anální znásilnění teenagera, protože „nemohli pochopit slovo NE,“ podle Hovrätten (královského soudu) v západním Švédsku.

Soud se přiklonil na stranu migranta i tím, že naznačil, že dívčino opakované „ne“ se týkalo nuceného análního sexu, který soudci z nějakého důvodu nepovažovali za znásilnění.

Jak bylo také informováno v únoru, švédský soud odsoudil muslimského migranta na pouhé dva měsíce ve vězení poté, co byl odsouzen za anální znásilnění 13leté dívky.

Obžalovaný musel také zaplatit pokutu oběti ve výši 2800 $.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

Komentář “Legalizace znásilňování v Evropě pokračuje uprostřed obrovského přílivu migrantů do Evropy

  • Trpělivost dojde lidem brzy Pak se chopí spravedlnosti sami se zbraní v ruce. Kdybych měl dceru a oni jí znásilnili, už by prostě nebyli. Čím déle budeme otálet, tím více jich tu bude a tím krvavější bude boj.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*