Laura Ingrahamová: Nepokoje v USA jsou součástí „koordinovaného úsilí“ svrhnout vládu

Laura Ingrahamová: Nepokoje v USA jsou součástí „koordinovaného úsilí“ svrhnout vládu

Hostitelka pořadu Fox News Laura Ingrahamová prohlásila, že „dobře financované“ a „dobře organizované“ nepokoje jsou součástí „koordinovaného úsilí, jak nakonec svrhnout“ americkou vládu.

Ve své show „The Ingraham Angle“ reagovala na násilné protestující a obvinila je, že se pokouší „zavraždit Ameriku“.„Všichni lidé v dobré víře souhlasí s tím, že to, co se stalo Georgi Floydovi, bylo ohavné a zvrácené, že to byla vražda,“ začala Ingrahamová. „Ale to není to, co vidíme v našich násilných ulicích. Nevidíme o tom skutečné rozhořčení. A to není to, co páchají zločinci a domácí teroristé, když využívají vraždu pana Floyda a pokouší se zavraždit Ameriku.“

„Dříve v ten den, Floydův vlastní bratr vydal výzvu k míru … ale to není to, co Antifa chce nebo o co usiluje, a to není to, co chtějí jiné radikální prvky. Chtějí válku, “ pokračovala Ingrahamová. „Chtějí strhnout to, co nám trvalo téměř 250 let, doslova a figurativně.“

Ingrahamová řekla, že ti, kdo jsou zodpovědní za zneužití dříve mírových protestů, se zaměřují na vytváření „chaosu, teroru a strachu v celé Americe“.

„Neopovažujte se lhát americkému lidu tím, že říkáte, že cokoli z toho, co má co do činění s tímto násilným jádrem, má něco společného s Georgem Floydem,“ řekla.

„Cílem těchto zločineckých iniciativ, včetně Antify, ale nikoli pouze Antify, je podkopat důvěru v naše vládní instituce na všech úrovních, na místní, státní a federální úrovni,“ pokračovala.

„Tyto … násilné činy jsou součástí koordinovaného úsilí nakonec svrhnout vládu Spojených států. Je to dobře financováno a je to dobře organizováno na sociálních sítích.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Laura Ingrahamová: Nepokoje v USA jsou součástí „koordinovaného úsilí“ svrhnout vládu

  • Základy občanské války v USA byly položeny při poslední prezidentské volbě, kdy se prohrávající s volbou nesmířili a začali šířit nenávist. Vypuknutí občanské války se dařilo zabránit do doby, než se USA dostaly do ekonomické krize.
    V demokracii dle USA jsou svobodné volby, ale jen pokud je výsledek v souladu s očekáváním. V opačném případě se volby napadají, média chrlí špínu a nenávist se prohlubuje. Nemusíme chodit daleko, u nás jsou také takoví „Demokraté“.

  • Organizovali prevraty po celom svete, tak si to nakoniec odskúšajú aj doma, na vlastnej koži!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*