Látalova bílá horečka zplodila film proti panu prezidentovi

Látalova bílá horečka zplodila film proti panu prezidentovi

Celý týden od 7.-13. 3. 2016 bude probíhat štvavá psychologická kampaň proti českému prezidentovi. Budou ji rozdouvat i masmédia.

 1. Kdo je za očerňováním pana prezidenta?

Ten, komu pan prezident nejde na ruku, a proto je mu trnem v oku. Kdo to je? Ti, kteří usilují o totální podmanění, morální devastaci a fyzickou redukci evropských národů. Nyní se zaměřili na Česko, které chce vystoupit z žaláře národů, kterým je EU.

 1. Jakou mají metodu?

Podlou! Americké technologie používají masmédia a zrádce národa, a sami stojí v pozadí s měšcem jidášských peněz (např. Ukrajina, Libye, Sýrie, Egypt…). Prezident, který jim nevyhovuje, musí být odstraněn. Když je čestný jako pan prezident Zeman a nedá se uplatit, ani se jim ho nedaří svrhnout fyzicky, usilují aspoň o jeho morální likvidaci. Nebojují ale proti prezidentovi, bojují proti národu, který on reprezentuje.

 1. Jaký sledují cíl?

Mít v Česku prezidenta a vládu, která nebude prosazovat zájmy národa, ale jen zájmy americké globalizační a genocidní politiky. Bohužel, mnozí členové české vlády už národ zradili, a proto jsou v milosti u světovládců. O nich žádné dokumentární filmy nenatáčejí.

 1. Kým trpí česká společnost?

Zrádnou vládou, která je schopna spolupracovat na autogenocidě českého národa, spolu s placenými agenty USA (neziskovkami) a pseudoumělci jako je pan Látal, anebo společnost takzvaně trpí vlasteneckým prezidentem, který národ chrání a nebojí se jít proti proudu?

 1. Co dělat?

Protiakci! Vypískat Látalovy slátaniny!

Heslo: Prezident za národ, národ za prezidenta! Jeden za všechny, všichni za jednoho!

 

 

+ Metoděj

biskup-sekretář Byzantského katolického patriarchátu

(Foto: Idnes.cz)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Látalova bílá horečka zplodila film proti panu prezidentovi

 • Látalova tvorba je opravdu krutodrsně in. Pro debílky. Pro normálního člověka pár minutek ztraceného času nad štěky duševně přerostlého školáka a teoretika.
  No v každém případě je Látal odpůrce našeho pana prezidenta Miloše Zemana. Jeho názor. Já mu ho vyvracet nebudu. Každý má právo na svůj názor.
  Můj názor však je takový, že takový neumětel by se měl asi živit rukama. Za ty roky, co jste ze školy byste už měl umět něco smysluplnějšího a hodnotně a kulturně trvanlivějšího. Zkuste, Látale, místo natáčení takových slátanin třeba navlékat korálky, prý to uklidňuje.

  Štestím je, že pan prezident Zeman díky takovým lidem, jako je Látal posiluje. Takže díky sLátale za vaše slátaniny : )

 • Pan LÁTAL si asi neuvědomuje, kolik prezident má příznivců, kolik jich asi tím filmovým brakem nasere. Být jÍm tak už lezu kanálama, jinak může jednu chytnou zprava i zleva!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*