Lampedusa na hraně anarchie: vyhrožují, kradou, obtěžují ženy. Typičtí lékaři a inženýři

Lampedusa na hraně anarchie: vyhrožují, kradou, obtěžují ženy. Typičtí lékaři a inženýři

Podle starosty je Lampedusa kvůli migrantům na hraně anarchie. Výhrůžky, neúcta vůči ženám, krádeže. Policie je bezmocná. Bary jsou plné Tunisanů, kteří se opíjejí a obtěžují ženy. Vystrašení turisté i našinci v multikulti ráji.

Starosta italského ostrova Lampedusa Salvatore Martello o víkendu v otevřeném dopise zaslaném italské agentuře ANSA a dalším médiím, požádal o uzavření střediska pro migranty. Podle něj se ostrov ocitl kvůli středisku na hraně anarchie.

„Výhrůžky, neúcta vůči ženám, krádeže. A policie je bezmocná,“ uvádí starosta. „Místní bary jsou plné Tunisanů, kteří se opíjejí a obtěžují ženy. Dostal jsem desítky stížností od vystrašených turistů, obchodníků, hoteliérů a restauratérů, kteří to musí denně snášet.“

„Jsou velmi mladí a hodně hluční,“ ohodnotil je i místní kněz, který jinak Martellovo prohlášení kritizoval.

Opět se tedy potvrzuje, že všichni lékaři, inženýři, syrské ženy i děti vypadající jako jeden mladý africký muž tímto mužem skutečně jsou. Jejich vděčnost a pokora se projevuje obtěžováním žen (v tom „lepším“ lepším), původních obyvatel i turistů. Že si občas za naše prachy zachlastají v baru? Ale co, jsou přece v depresi z té náročné cesty. Uvědomme si, že to vše hned na prvním místě v Evropě, která je, zdecimované chudáky, zachránila před tou strašnou Asadovou válkou. Jak to pak vypadá až se otrkají nám mohou vyprávět ve Švédsku (kde ruší festivaly), v Británii (kde útočí dodávky) nebo v Německu (kde chirurgové operují v nákupácích).

Ale to přeci není problém. Problém jsou xenofobní smějící se bestie, které je třeba cepovat a vychovávat (třeba hrou Xenofil v rámci výchovy multikultijungen).

Bývalá starostka Lampedusy Giusi Nicoliniová na Martellova dramatická slova reagovala, „že nový starosta přehání a že „případů krádeží je velmi málo“. V jednom se však s ním shodla. Připustila, že zatímco dříve sem mířili hlavně uprchlíci z Libye, nyní je nahradili migranti z Tuniska – a s těmi jsou větší problémy.“

Aha, takže syrští rodiny uprchlíků jsou vlastně mladí Tunisané. To zní fér.

Na závěr ještě k předchozí starostce Lampedusy:
Bývalá starostka Giusi Nicoliniová strávila na tomto postu 10 let a stala se zosobněním vstřícnosti, s níž Lampedusané přistupovali k migrantům. V minulém roce obdržela takzvanou mírovou cenu UNESCO od Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu. Bývalá starostka se rovněž zúčastnila posledního večírku amerického prezidenta Baracka Obamy před opuštěním Bílého domu.

Zdroj: iDnes
Loading...

Podobné články

Komentář “Lampedusa na hraně anarchie: vyhrožují, kradou, obtěžují ženy. Typičtí lékaři a inženýři

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*