Ladislav Kašuka: Stalin byl člověkem, který málem dokázal změnit celý svět k lepšímu, jenže byl nakonec zrazen a zavražděn!

Ladislav Kašuka: Stalin byl člověkem, který málem dokázal změnit celý svět k lepšímu, jenže byl nakonec zrazen a zavražděn!

Žádný jiný člověk v historii nedokázal to co On!

Z chudého „obyčejného“ člověka se stal vůdcem, který dokázal přebrat učení Lenina a Marxe, vybrat z něj pouze to co dávalo smysl, mohlo být uvedeno do praxe, a bylo skutečně ku prospěchu lidu!

Zavrhl marxisticko-leninské nesmysly o hromadné celosvětové revoluci, o zrušení manželství a rodin, o rozpuštění států, zániku národů a jejich přetavení v jeden „proletářský“ pronárod. Ponechal pouze myšlenku národního hospodářství sloužícího ku prospěchu státu a všeho lidu a vizi sociální rovnosti a solidarity. Jeho cílem byla stoupající efektivita práce, spravedlivá odměna pracujícím a postupné snižování cen produktů lidské práce až do doby, kdy se peníze stanou zcela nadbytečné a budou se moci úplně zrušit.

Dokázal ze země, kterou převzal po feudálech a Leninovi v zuboženém stavu (SSSR byla v rámci HDP v roce 1922 cca na 120 místě) udělat vojenskou a ekonomickou velmoc (jak řekl Winston Churchill – „Stalin dostal chudou zaostalou zemi s dřevěným pluhem a zanechal po sobě velmoc s atomovou bombou“). V roce 1953 byl Sovětský svaz přinejmenším rovnocenným vojenským protivníkem USA a druhou nejsilnější ekonomikou světa (to vše přesto, že zemi hrozným způsobem zdecimovala a zbrzdila druhá světová válka).

To vše Stalin dokázal tím, že vyhlásil socialismus v jedné zemi, bez násilného vývozu revoluce jinam, zrušil Leninův NEP (nová ekonomická politika), který měl zaprodat zemi zahraničnímu, převážně židovskému kapitálu ze zámoří a bez skrupulí zlikvidoval ty, kteří chtěli v této zrádné politice nadále pokračovat (revizionisty a trockisty). Díky těmto krokům začala po počátečních potížích celá země vzkvétat a lidem v SSSR se žilo každým dnem lépe a lépe.

Jeho politika však byla noční můrou světového kapitálu a západních bankéřů, kteří nechtěli za žádnou cenu ztratit svůj vliv a svou moc ve prospěch pracujících! Z tohoto důvodu začala stoupat tichá západní podpora Hitlera a jeho nacistů a po jejich vymknutí se kontrole a následné porážce začal západ financovat zrádce v jednotlivých komunistických stranách celého tzv. východního bloku, který dokázal Stalin po vítězství Rudé armády nad nacisty v Evropě a Asii vybudovat, a který se až do jeho smrti neustále rozšiřoval a sílil.

Po Stalinově skonu (vraždě) nastoupil na jeho místo renegát Chruščov, který za „mrzký západní groš“ pošpinil památku tohoto velkého vůdce v očích velké části komunistů a místo socialismu nastolil v celém východním bloku režim státního kapitalismu (již se nezlevňovalo, aby se nakonec došlo až ke zrušení peněz, nýbrž se vše pomalu a neustále zdražovalo).

Tak se stalo, že dílo J. V. Stalina bylo nakonec zcela zničeno a svět se vrátil do kapitalistického sociálního barbarství a područí bankéřů, neomarxistů a nadnárodních korporací, jenž se v současnosti snaží uvrhnout svět do propasti, ze které ho Stalin kdysi s velkým úsilím vytáhl!


Loading...

Podobné články

 • Forever, naprosto se s Tvymi komentari shoduji. Vidim to stejne. Zid je mstivy a nelitostny. At se podivam , kam se podivam na klicovych mistech dnes vsude sedi zidovsti chazari, kteri tento svet zdimou a skrti. Pan Makovicka se ohani nobelovkami udelene zidum. Zrejme nevi, ze Einstein byl podvodnik a plagiator. Franz Kafka byl podle mne blazen a jeho dila jako napr, Promeny jsou dukazem chorobneho mozku. Po precteni jeho del, aby se clovek doslova zotavil z opice a dal si myslenky opet spravnym smerem. No a nakonec tvrdy valecnik – zidovsky Obama dostal nobelovku jeste nez dosedl na zidli. Navic zidi davno nejsou vyvoleny narodem, jak se to kazdemu snazi nakukat . Po ukrizovani Jezise Krista byli definitivne jako narod odsunuti Bohem stranou.

 • .-vy ovšem zapomínáte na to,že ten Slánský ty politické procesy u nás začal,byl v nich nejaktivnější a neváhal na popraviště a do kriminálů posílat mraky lidí!!!!!O tomto se dnes už nepíše,pouze o tom,jaká nebyl Slánský chudinka a oběť Gottwalda-byl to prostě typický židák-nevadilo mu odsuzovat a popravovat druhý,až na tu židovskou svini nakonec taky došlo-protokoly sionských mudrců jsou kapitola sama pro sebe-ůdajně padělek,ale ozývá se i plno hlasů,že jsou pravé

 • Židé jsou podle bible bohem vyvolený národ, jenže totéž si o sobě myslí i křesťané, o muslimech ani nemluvě. Nemusíme proto číst talmud.
  Velice sporné výroky obsahuje bible, zejména Starý zákon, ale i v Novém zákoně jsou sporné pasáže např.: Evangelium podle Lukáše: Ale mé nepřátele, kteří nechtěli, abych byl jejich králem, přiveďte sem a přede mnou je pobijte (kap. 19, verš 27). Dav židů před Pilátem podle Matoušova evangelia volá: Krev jeho na nás i na naše děti! (kap.27, verš 25-6) atd.
  Před časem na stránkách Britských listů si dal někdo práci a zveřejnil citáty ze Starého zákona, která jsou plné násilí a nenávisti.Je toho na několik stran.
  Rusko bylo antisemitský stát, antisemitou byl i Stalin, proces se Slánským byl evidentně protižidovský a byl řízen z Moskvy. Ještě na začátku 20. století byly v Rusku proti židovské pogromy. Uvádí se, že je podněcovala a organizovala tajná policie. Ze stejné dílny údajně pocházejí i tzv. Protokoly sionských mudrců, což je jakási bible antisemitismu, toto veledílo jste jistě četl. Ruští vůdcové včetně Stalina měli ke svobodnému a demokratickému myšlení daleko.
  Židem byl Ježíš, Spinoza, Marx, Freud, Erich Fromm, Franz Kafka, Einstein a třeba také Robert Fischer. Je pozoruhodné kolik nositelů Nobelovy ceny jsou Židé. Jistý spisovatel napsal: Žádný národ nemá tolik synonym pro slovo utrpení jako Židé.

 • jan makovicka:

  Je zajímavé, že pro vás není ani trochu úděsné to, co prováděli bolševici židovského původu po VŘSR za krutosti ruskému národu! A že na druhé straně kritizujete Stalina kvůli diktatuře, ale sám chováte obdiv k Leninovi (a ke komunistické straně, co řídila Rusko po VŘSR), co zastával diktaturu jedné strany – trochu paradox a pokrytectví, nemyslíte?!

  A že vám není ani trochu úděsné to, jak o nás Židé smýšlejí v Talmudu! Viz např.:

  Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“

  Erubin 43b: „V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů.“

  Yebamoth 98a : Všechny nežidovské děti jsou zvířata.

  Simeon Haddarsen, fol. 56-D: „Až přijde Mesiáš, každý žid bude mít 2800 otroků.“

  Okrádat Góje je povoleno, viz:

  Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: „Všechen majetek ostatních národů patří židovskému národu, který je proto oprávněn se ho zmocnit bez jakýchkoli ohledů.“

  A to není vše, to co je povoleno Židovi, není povoleno Góji:

  Tosefta, Abda Zara VIII, 5: „Jak vysvětlit slovo krádež. Gójovi je zakázáno krást, loupit, nebo brát ženy za otrokyně, atd., od gójů nebo od židů. Ale židovi NENÍ zakázáno dělat toto všechno Gójovi.“

  Židé jsou považováni za nadřazený národ, co má právo zabíjet ty ostatní „podřadné“ Góje. Viz:

  Baba Necia 114,6: „Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata.“

  Žid při zabití Góje nemá a nemusí mít žádný pocit viny, viz:

  Tosefta. Aboda Zara B, 5: „Pokud gój zabije góje nebo žida, je za to odpovědný, ale pokud žid zabije góje, tak za to NENÍ odpovědný.“

  A krutých textů, jak je vidět, je tu požehnaně, jak je vidět výše, a je tu spousta ještě krutých veršů, čtěte:

  Abodah Zara 26b: „Nejlepší z nežidů musí být zabiti.“

  Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“

  Gad. Shas. 2:2: „Žid může nežidovskou dívku zneuctít, ale nesmí si ji vzít.“

  Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“


  atd.

  Že vám není úděsné to, co provádějí Židé Palestincům! Že vám není úděsné to, co za zločiny a zrůdnosti provádí světová židovská oligarchie ve světě!
  NO COMMENT!!!!!!!!

 • · Edit

  Psaní o židobolševismu atp. mi připomíná jednoho pána s knírkem pod nosem. Je neuvěřitelné jak hluboko se dá klesnout. Samotný článek pana Kašuky je na hranici únosnosti, komentář pana forever je úděsný. Obdiv k diktátorovi a antisemitismus nejhrubšího zrna.

 • zombie666:

  Ano, je to tak. Je zajímavý fakt, že Hitler NIKDY, ale NIKDY neobvinil z represí a zločinů vůči ruskému národu a dalším národům SSSR Stalina! Z těchto zločinů ve skutečnosti obviňoval židobolševiky!

  Tady se dostáváme ke kořenu toho, proč byl uzavřen pakt Molotov-Ribbentrop – Hitler měl se Stalinem společného nepřítele – Židy! Hitler Stalina nepovažoval za soupeře, ale ve skutečnosti jako spojence v boji proti mezinárodnímu židovstvu! Proto Stalin také Hitlerovi vydal některé Židy – ničil tak vliv Židů v SSSR!
  Proto také Stalin dlouho nevěřil informacím, že Hitler chystá invazi do SSSR!

  To, že mezinárodní židovstvo skrze své agenty v Německu donutilo a poštvalo Hitlera proti Stalinovi a SSSR, je věc jiná. On celý ten Hitlerův útok na SSSR se jevil od počátku jako nepromyšlený! A ve skutečnosti toto vše bylo dílo Židů, kteří poštvali své dva úhlavní nepřátele proti sobě – dle hesla – dva se perou, třetí se směje!

  Hitler si tuto chybu později uvědomil, ale to už bylo pozdě. Je také zajímavé, že Hitler v berlínském bunkru na konci dubna 1945 vyslovil víru, že Velký východní vůdce (jak Stalina nazval) dokáže čelit mezinárodnímu Židovi lépe.

  Ano, Stalin skutečně dokázal čelit mezinárodnímu Židovi lépe, než Hitler. Podařilo se mu oddálit židovské plány na světovládu o staletí dál. Za to ale zaplatil životem.

 • Na tom,co píše Martin Pesat nebo Ondra Kapitán Novák nejspíše bude hodně pravdy-dnes se mluví o tom,jak Rusové z NKVD vyhlazovali a likvidovali národní menšiny,pobaltské republiky,ukrajinu,atd.Je zajímavé,že když tato ůzemí za WW2 dobyli němci a místní obyvatelstvo se hromadně dávalo do služeb němců,včetně služby v dobrovolnických jednotkách SS,tak se hněv těch všech lidí neobrátil proti Rusům-ale proti Židům-asi ti lidé(jako Viktor Arajs nebo Algirdas Antanas Pavalkis-lotyští a litevští židobijci) věděli komu mají co oplácet,když byli přímý ůčastníci těchto čistek-že bylo v Čeka a NKVD 90% židů,kteří se neštítili vraždit všechny,včetně malých dětí se dnes dostává na světlo celkem ve velkém-že byla VŘSR a její největší řezníci Lenin a Trockij placení ze západu,aby pomohla vyhladit slovany a rozparcelovat rusko,to už dnes také není žádné tajemství

 • jan makovicka:

  Ano, Stalin oddálil plány Židů na světovládu skrze komunistickou světovou revoluci o sto let dopředu, tak to je!!!!! Evidentně jste nepochopil období Stalinovy vlády! Skočil jste jen na špek žido-zednářské propagandě!

  Je důležité nezjednodušovat historii. Víte, ona VŘSR byla financována a organizována mezinárodním židovstvem – Židé chtěli skrze nastolení komunismu po celém světě (světová revoluce) a zničením Ruska a slovanských národů nastolit židovskou světovládu.

  Málem by se jim to povedlo. Téměř nic jejich plánům nestálo v cestě. Ale poté přišel Stalin. Ten si uvědomil, že komunistické hnutí je řízené ze zahraničí žido-zednářstvem. Proto se Stalin jal likvidovat skutečné nepřátele ruského národa a ruské země – ŽIDY!

  Stalinovi se skrytě podařilo mezinárodní Žida v SSSR porazit! Stalinovi se podařilo na konci třicátých let nadvládu Židů v SSSR zničit. Proto muselo přijít Hitlerovo tažení do Ruska, které skončilo díky hrdinství ruského národa naštěstí neúspěchem.

  Bohužel Stalinovi se všechen vliv Židů v SSSR zlikvidovat nepodařilo. Na toto později Stalin doplatil životem. V roce 1953 byl Stalin na rozkaz mezinárodního židovstva zavražděn.

  Je třeba vědět, že stalinismus a leninismus-trockismus není jedno a totéž!
  Zatímco trockismus-leninismus byl rusofobní nástroj Židů, skrze nějž Židé prováděli v Rusku kulturní a fyzickou genocidu ruského národa s cílem zničit Rusko a ruský národ a s ním veškeré slovanské národy a pro nějž bylo Rusko jen pouhým chrastím pro vyvolání dalších krvavých válek a revolucí po celém světě, tj. tvz. trockistická světová revoluce,
  tak stalinismus naopak budoval silné a nezávislé Rusko založené na spojení určitých marxistických myšlenek s ruským národním patriotismem.

  Tedy Stalin navázal vlastně na kontiuitu ruských dějin, tj. spojil kontiuitu ruských a sovětských dějin dohromady – což vlastně byla jedna z věcí, která ruskému národu vrátila sebevědomí a také vedlo k opětovné objevení své vlastní identity – toto také významně pomohlo Rusku k vítězství ve druhé světové válce nad nacistickým Německem – proto se tomu říká Velká vlastenecká válka! Nešlo o boj za komunistickou ideologii, ale za zachování ruské vlasti pro další generace Rusů – dokonce i řada významných lidí z ruské emigrace, co utekla před bolševickým režimem v Rusku, byla ochotná, kdyby měla možnost, bojovat v Rudé armádě!

  Víte, oni liberálové a komunisté (viz např. rudí a bílí, viz občanská válka v Rusku po VŘSR) mají více společného, než se zdá (možná je to vlastně jedno a totéž, jen v jiné obálce) – prosazují světovou revoluci k zavedení své ideologie na celý svět (globalizace) a nezajímají se o to, jestli bude zda nebude to katastrofální pro jejich vlast – zajímá je, jaký bude tam režim – a chtějí tam často mít svou ideologii za cenu klidně i zničení své vlasti!

  A Velká vlastenecká válka byla právě o tom, že lidé nebojovali za nějakou ideologii, ale za svou vlast, bez ohledu na to, jakou bude mít po válce barvu, hlavně že ji budou moct přenechat ve své podobě dalším generacím!

  Současní západní sio-žido-zednářští manipulátoři a lháři se snaží druhou světovou válku prezentovat jako válku, kde se bojovalo za americkou demokracii a že na druhé straně bojovali dvě totalitní ideologie – nacismus a komunismus – a že Velká vlastenecká válka byla bojem za komunistickou ideologii – a že vítězství SSSR lze vnímat vlastně jako prohru – nejde o nic jiného, než do nebe volající LEŽ!

  Naopak, druhá světová válka byla bojem za zachování vlastí jednotlivých národů pro další generace, bez ohledu na to, jakou vlast bude mít po válce barvu, jestli rudou či bílou, a za přežití národů v toku dějin! O to tehdy šlo. Toť význam a odkaz vítězství SSSR a dalších zemí, včetně naší československé vlasti, ve druhé světové válce!

  Je zajímavé, že s demagogií o boji dvou totalitářských ideologií se přišlo až po skončení Studené války, před tím během Studené války ani ten největší rusofob či antikomunista by si netroufl tvrdit či přijít s oním demagogickým názorem o boji americké demokracie na druhé straně naproti dvěma totalitářským režimům ve druhé světové válce, co je v současnosti vyučován v západním školství a je všude propagován mediálním mainstreamem!

  Nikoli stalinismus, ale chruščovský trockistický státní kapitalismus zničil SSSR! SSSR prohrál se Západem jen proto, že mezinárodní židovstvo nasadilo do státního, hospodářského, kulturního aj. aparátu SSSR své agenty, jako např. Židy Chruščova a Gorbačova aj.!!!!!

  To jsou věci, které si je třeba uvědomit v souvislosti se Stalinem, SSSR, Velkou vlasteneckou válkou, druhou světovou válkou a řadou dalších věcí.

  Oslavovat zrádce a hrobaře Ruska – žido-zednářské agenty Lenina, Trockého, Bucharina aj. židobolševiky není rozhodně na místě!!!!!!!

 • Kritizovat Stalina za čistky v armádě prováděné v období před II. Světovou válkou se mi zdá nespravedlivé. I když se ve vedení SSSR vědělo o tom, že Hitler i přes podepsaným Paktem o neútočení zaútočí v dohledné době na SSSR, tak generalita Rudé armády nedělala nic pro to, aby byla armáda vyzbrojena na tento boj. To, co vám chci sdělit není vyčteno z knih o válce, ale výpověďmi účastníků v prvních dnech války. Velitelé RA úmyslně nechávali stát tanky bez PHM a osádek tak, že je mohli Němci zničit. Stejné to bylo i v případě letectva a parašutistů. Ve vedení generálního štábu a vedení jednotlivých armád SSSR, byli zrádci, kteří se nechali koupit . Stalin byl v pozici, že mu zbývalo jediné, být tvrdý, rozdrtit 5. kolonu jak v armádě, tak i ve stranickém vedení, tak jedině se mohl zachránit Ruský lid, který byl jinak určen k úplné fyzické likvidaci.

 • >Jsou také vodou na mlýn těm, kteří nenávidí socialismus.

  Tak tím pádem ty, makovičko, musíš být v sedmém nebi, ne?

 • Je pravda, že Stalin udělal z chudého a zaostalého Ruska 1917 ze Sovětského Svazu Velmoc, to v každým případě!!!!!!

 • · Edit

  Diktátor Stalin svou krvavou vládou těžce poškodil myšlenky socialismu na sto let dopředu. Nechal popravit nejbližší spolupracovníky, kteří dělali s Leninem revoluci (Kameněv, Zinověv, Bucharin, Rykov, Tomskij a další) Před válkou prováděl čistky v armádě a tím ohrozil obranyschopnost SSSR (Tuchačevskij atd.). SSSR vyhrál válku ne proto, že v jeho čele stál Stalin, Sovětský svaz vyhrál přesto, že v jeho čele byl Stalin. Způsob jakým se nechal veřejně oslavovat mu zřejmě nepřipadal trapný. Přívlastky: geniální, moudrý, nesmrtelný, milovaný otec, velký učitel, vůdce lidu atd. Politické procesy padesátých let u nás (Horáková, Slánský atd.) jsou smutným svědectvím té doby, byly pokračováním stalinismu (teorie o zostřování třídního boje za socialismu, boje proti kulakům). Ekonomický model socialismu , který prosadil, v soutěži s kapitalismem neobstál.
  Snahy rehabilitovat Stalina jsou kontraproduktivní, jsou urážkou lidí, kteří za Stalinovy diktatury přišli o život. Jsou také vodou na mlýn těm, kteří nenávidí socialismus.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*