Ladislav Jakl / Petr Štěpánek – Česká televize – Debatní klub

Ladislav Jakl / Petr Štěpánek – Česká televize – Debatní klub

Tisková mluvčí České televize Alžběta Plívová, informovala diváky, že Česká televize byla oceněna za zpravodajství z dění na Ukrajině v Novinářských cenách za rok 2014, kde zvítězila ve všech kategoriích audiovizuální žurnalistiky…

Zástupce šéfredaktora zpravodajství a vedoucí redaktor zahraničního zpravodajství Michal Kubal ocenění komentoval slovy: „Beru to jako ocenění reportérů v první linii, Miroslava Karase, Josefa Pazderky, Jakuba Szántó a dalších, ale především jako ocenění práce celého týmu zahraničního zpravodajství. Velmi si vážím toho, že hodnotitelé ocenili, jak se nám podařilo už na počátku informační války zajistit různorodé zdroje a vyvarovat se názorové zatíženosti,“. Tolik tedy citace z tiskové zprávy České televize.

Petr-Štěpánek-Ladislav-Jakl

Jak se na Českou televizi dívají na rozdíl od poroty udělující Novinářské ceny naši hosté hudebník a spisovatel Petr Štěpánek a Ladislav Jakl, ředitel Centra společenských studií Institutu Václava Klause.

zdroj: youtube.com

Reklama

Loading...

Podobné články

Komentář “Ladislav Jakl / Petr Štěpánek – Česká televize – Debatní klub

  • ČT je spodina bulváru. Už předstihla tradiční bulvární média jako je např. NOVA. ČT je využívána politiky pro jejich exhibice. Předvádějí se a plácají nesmysly. Zpravodajství je řízeno propagandou. V mnohém připomíná „dokumenty“ vysílané v době války. Ani propaganda po roce 1948 si nedovolila takto oblbovat lidi jako to dělá dnes ČT. Nakonec se dozvíme, že fašismus je v pořádku, musíme ho podporovat a oslavovat. Nejhorší na tom je, že si ty lži povinně platíme formou poplatků. Nejlepší by bylo zrušit poplatky a nechat je dobrovolné. Ať platí ten, komu ta prolhaná televize vyhovuje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*