Kyselina a nehašené vápno a hrrr na ně

Kyselina a nehašené vápno a hrrr na ně

Spím nebo bdím? Do španělské Ceuty vniklo již podruhé přes sto Afričanů poté, co prostříhali oplocení a metali po ostraze enklávy kyselinu a nehašené vápno, takže 7 vojáků popálili. Pak prý zamířili do dočasného centra pro migranty.Co se stane, když Evropan fyzicky napadne Evropana? Pokud je důkazní situace jasná, ihned poté, co je útočník dopaden, je izolován a posléze odsouzen k trestu. V článku https://zpravy.idnes.cz/ceuta-maroko-spanelsko-enklava-migranti-fdo-/zahranicni.aspx?c=A180822_120548_zahranicni_jj píšou, že útočníci na Ceutu byli umístěni mezi ostatními 1300 běženci a úředníci zjevně nebudou rozlišovat mezi násilníky a ostatními běženci, pouze budou do análů zapisovat, že šestnáctileté/třicetileté dítě přichází scelit rodinu v Německu.

Ten článek je vůbec úžasný. Neodpustil si totiž připomenout, že ve Španělsku podnítila uprchlická krize „vlnu xenofobie a odporu vůči uprchlíkům“. Takže strana A metá na Evropany nikoliv poprvé kyselinu a nehašené vápno a strana B, tedy, ta, na kterou ta kyselina a vápno dopadá, jsou xenofobové.

Dokážu si uvědomovat, že snaha Afričanů dostat se do Evropy je realita, ale opravdu si připadám jako ve špatném snu, když našinec napíše, že ten, kdo je napaden a tudíž se brání proti pronikání útočníků na své území, je xenofob. Když takto uvažují lidé, kteří rozhodují o naší budoucnosti, jaké máme možnosti? Také kyselinu a vápno, klacky a vzpouru? Jenže to je patovka. Máme jinou zbraň a tou je jasná mysl. Ta časem tu tupost mocných rozleptá lépe, než kyselina, jen to chvíli trvá, než se lidem rozjasní v kritickém množství oblastí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kyselina a nehašené vápno a hrrr na ně

  • Evropu lze dobýt velmi snadno. Stačí bez uniforem a beze zbraní přijít a usadit se tu. Je to napadení a je lhostejné, zda mají zbraně. Je-li chráněna hranice a někdo jí chce násilím překročit, má být zadržen nebo zastřelen. Kdyby byly hranice chráněny a kdokoliv by přelézal ploty by byl z nich sestřelen, další by nepřišli. Bohužel Evropa zdegenerovala tak, že neumí na útok reagovat.
    Oni se rozptýlí a až přijde čas, chopí se zbraní. Čím déle bude tato migrace pokračovat, tím větší armáda na území EU vznikne a tím více poteče krve.
    Je třeba je chytat na celém území EU a zavírat do táborů, kde budou čekat na ověření totožnosti a vyřízení žádostí o azyl. Není možné, aby přelezením plotu skončila šance migranty hlídat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*