Kudrnáč Sobotka zase dokazuje, že je idiot?

Kudrnáč Sobotka zase dokazuje, že je idiot?

… ale „některá“ naše media včetně ČT to vidí jinak.  Sobotka prý dal Zemanovi K.O., Zeman prý zneuctil ceremonii, když odešel …. Co na tom že to bylo jinak? Podstatné je to, že lidi skočili na lži a masírku a píší, že prezident je hulvát.

Není, stačí se podívat na celé video z dané ceremonie. Ale idnes.cz opět manipuluje a lže ve včerejším článku pod titulkem „Ostuda na Hradě. Premiér mluvil, prezident Zeman se otočil a odešel“   – ZDE

Takže pokud došlo k nějaké ostudě, byla to pouze ostuda Bohumila Sobotky.

Přitom celá věc proběhla jinak:

– Zeman přivedl Sobotku před novináře a zahájil ceremoniál přijetí demise. Prohlásil, že přijímá oznámenou demisi a požádal, aby Sobotkův kabinet setrval ve funkci do jmenování nové vlády. Poděkoval Sobotkovi za jeho práci a popřál mu mnoho štěstí v dalším životě.

– Sobotka na to reagoval tak, že žádnou demisi zatím nepodává a přednesl svoje stanovisko k situaci (pokračování dosavadní vládní koalice, ale bez Babiše, s tím, že podá demisi písemně později).

–  Zeman řekl, že tedy bere na vědomí Sobotkův veřejný příslib podat demisi a pozval jej do vedlejší místnosti k diskusi mezi čtyřma očima. Konstatoval, že tento ceremoniál již po písemné demisi znovu opakovat nebude, protože by to bylo zbytečné. Pak odešel do vedlejší místnosti a Sobotka, namísto aby šel s ním, zůstal stát jako kůl v plotě u mikrofonu a opakoval, že za to vše může Babiš.Takže žádné otočení a odchod od prezidenta, když mluvil Sobotka. Zeman ceremonii ukončil a Sobotka jako malý kluk pokračoval samomluvě. Nemluvě o tom, že Sobotka a jeho sekretariát prohlásili, že Sobotka přinese ne Hrad demisi, kterou ale nepřinesl a tak tak ji prezident přijal.  Takže je otázkou, pokud premiér veřejně před národem konstatoval, že podává demisi a prezident ji přijal, jak může být dál premiérem? No a náš národ z toho má jako vždy srandu.

zeman ovcacek

zeman sobotka

"Ani pan farář dvakrát nekáže"
„Ani pan farář dvakrát nekáže“

Ono je v celku jedno, zda Sobotka podá demisi v květnu, nebo bude dál pohřbívat svoji ČSSD až do říjnových voleb. Takže jen ať dál socany likviduje… Podstatné je toto:

 

Sobotka končí a patří zavřít, nejen za OKD.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • 10.5.2017 Můj další odhad se dá vyčíst z Ústavy – zákon 1/1993 v platném znění článek 62 písmeno a) Prezident republiky jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády ….

 • Nestoudna stupidni hra mafianu, kteri se povazuji za politiky. Zaoralek a Chovanec nejedou do Ciny a tak stavi partajni zajmy nad zajmy CR, ktera je jako ministry plati a jejich stranu subvencuje!!!

  Pritom jsme prece jako pidizeme zainteresovani na dobrych stycich obchodu s Cinou a na jejich investicich u nas! CSSD dela vse proto, aby skoncila jako socani v Madarsku. Doufam, ze nejsem sam, kdo to takhle vidi.

 • Sobotka: „Není důvod k vypovězení koaliční smlouvy“ Asi nastydl na hlavu. Tím, že podal návrh na odvolání Babiše, hrubě porušil koaliční smlouvu. Takže Zeman musí počkat s odvoláním Babiše, až se vrátí z Činy, protože tím teprve začne ústavní krize. Dá se očekávat, že ANO potopí vládu.

 • Ministři za ČSSD se bojí odjet. Co kdyby Sobotka odstoupil z funkce předsedy strany? Mohli by se vrátit a být bez koryt. ČSSD už musí začít jednat, jinak je to její konec.

 • Sobotka po volbách definitivně skončí v politice a strhne s sebou celou ČSSD, která si to zaslouží, když si ho zvolila opětovně do vedení spolu s Chovancem.
  Zemana je dost, ale má pravdu v tom, že odvoláním Babiše by padla koaliční smlouva a nejspíš i celá vláda, protože by jí ANO potopilo.
  Sobotka by měl splnit veřejný závazek a podat demisi sám. To by vyřešilo krizi. Kdyby navíc odešel z ČSSD, mohl by stranu zachránit pro podzimní volby.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*