Kudrnáč Sobotka opět dokazuje, že je bezohledný nebezpečný kretén?

Kudrnáč Sobotka opět dokazuje, že je bezohledný nebezpečný kretén?

Chovanec tvrdí, že nám nic nehrozí, Sobotka se nenechá vydírat teroristy, všichni se semkli proti teroristům. Jak? Tím že Budou na slovo poslouchat Brusel, lézt mu do zadku a tak podporovat další příliv teroristů do Evropy?

Co budou ty naše zkorumpovaná politická hovada dělat, až nějakej náklaďák rozšmelcuje lidi u nás? Semknou se a budou se držet za ruce? Leda tak s kmotry, co je tam dosadili a živěj je….  Cituji idnes.cz: „Premiér Sobotka odsoudil útok ve Stockholmu. V kondolenci svému švédskému protějšku napsal, že není možné se nechat vydírat praktikami teroristů.“ A co chce ten náš plešatej, kreténskej premiér jako dělat? Dál za měsíc bude prožírat v luxusních restauracích víc, než je jeho plat a nehne prstem. Jen bude rozdávat státní rozpočet na různé „odpustky“, aby nalákal tupé voliče, co mu na to skočí. On se nenechá vydírat? On ho snad někdo vydírá? Možná tak kmotři, co rozhodli, že bude premiérem.

Po volbách potáhne na teplej flek do Bruselu……….. a potečou mu úplatky za OKD a další…?

Člověk, který se staví proti většinové vůli lidu, je vlastizrádce. Některý může být i neskonalý vůl.

Tato země není absolutně připravena na příliv migrantů a už vůbec ne na teroristický útok. Na ten se totiž připravit nelze. Lžou nám a obětují nás! A kradou….

Voli se porážejí, vlastizrádci se popravovali, ale „my“ je povýšíme třeba na post v Bruselu.

Bohuslava Sobotku je podle mého třeba demokraticky odstavit ve volbách a následně zavřít do kriminálu a posadit ho do cely po Kajínkovi.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Kudrnáč Sobotka opět dokazuje, že je bezohledný nebezpečný kretén?

 • Tech kretenu je tam vic. I ten Belobradek, co nechce primou volbu prezidenta a zavedeni referenda. Je to pokrytecky cernoprd a lide by meli jeho touhu po moci zchladit tim, ze nebudou volit jeho konstrukt se starostama. Cernoprdi jsou odjakziva prospechari, vyzirkove a pokrytci!!!! Jejich role v restitucich cirkve to potvrdila.

 • · Edit

  Pablo de Learco, naznačte neinformovanému, jaké lži pan Malý napsal. A co je na tom na úrovni komančů? Michal Malý má naprostou pravdu a vaše propaganda je na úrovni fašistů z EU

 • Dost bylo Sobotky a jeho lhaní o přijímání imigrantů. Je to poslušný psík Merklové , Bruselu a NWO – myslím, že má zaděláno na nějakou nadnárodní funkci ve kterou ve svém podvědomí určitě doufá. Přece nepůjde pracovat.

 • Není třeba složitě analyzovat kauzu OKD. Jisté je, že Sobotka daroval Bakalovi byty a rekreační zařízení. Buď to udělal z hlouposti a nemá v politice co dělat, nebo to udělal za peníze a nemá v politice co dělat. Jiná varianta není.
  Sobotka pro koryto udělá cokoliv. I za cenu zničení vlastní strany se dere ke žlabu. Myslím, že ho političtí konkurenti ČSSD odmění teplým místečkem, protože bez něj by volby vyhrála ČSSD. Čistky ve vlastní straně, podrazy na spolustraníky i na občany, vlastizrada …. Nic mu není cizí, když jde o koryto.
  Připomeňme další fakta, pro která nelze ČSSD pod vedením Sobotky volit:
  Po volbách připravil s Chovancem „tajnou“ schůzku u Zemana, na kterou pozvali všechny potenciální vnitrostranické konkurenty. Pak schůzku Chovanec napráskal médiím a Sobotka se zbavil významných hráčů uvnitř strany.
  Sobotka jel do Bruselu s usnesením PSP, že ČR nepřijme uprchlíky. Vrátil se s oznámením, že je přijmeme dobrovolně a rádi.
  OKD je jen viditelnou kauzou. Není rozhodně jediná.
  Chcete-li, aby byla politika špinavá, volte ČSSD.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*