Kterak multikulturní justice napomáhá terorizmu

Kterak multikulturní justice napomáhá terorizmu

Na kazatele zapojeného do teroru v Barceloně již před časem upozornili belgičtí muslimové, dotyčný byl odsouzen mj. k vyhoštění do Maroka, odvolací soud vyhoštění zrušil, prý kvůli projevené snaze se integrovat.

Jakmile jsem se toto dočetl, zůstal jsem v naprostém šoku. Vliv kulturní levice (tzv. neomarxizmu) v západoevropském, zde konkrétně ve španělském, soudnictví už je tak nehorázný, že nepřímo napomáhá budoucím teroristům, před nimiž dokonce varují jejich vlastní souvěrci!

Citace

Součástí rozsudku bylo i vyhoštění do Maroka, odkud Sátí pochází a kde žije jeho manželka a děti. V odvolacím řízení bylo ale jeho vyhoštění zrušeno a Sátí mohl zůstat ve Španělsku, kde měl pobyt od roku 2002.

Podle deníku El Mundo na jaře 2015 soudce Pablo de la Rubia rozhodl, že Sátí nebude vyhoštěn, protože nepředstavuje „reálnou hrozbu” a projevil „úsilí o integraci do španělské společnosti”. Obchodování s drogami označil tehdy soudce za „jediný a už starý trestný čin”.

Na katalánského imáma zapleteného do atentátů upozorňovali belgičtí muslimovéČasto i já jsem vyčítal muslimským komunitám v Evropě, že potencionální radikály či teroristy krijí podle hesla – sice radikál, ale náš souvěrec…, začínám ovšem zjišťovat, že možná daleko větší bezpečnostní hrozbu představují neomarxističtí soudci, kteří jsou k náboženským fundamentalistům často schovívavější a než jejich umírnění náboženští souvěrci. To množství až směšně umírněných rozsudků v kauzách znásilněných žen imigranty z poslední doby snad není nutno připomínat.

Rakousko

Šokující rozhodnutí soudu: Migrant, který znásilnil chlapce, si „nejspíš nebyl svého činu vědom“

Německo

Imigrant sexuálně zneužil šestiletou dívku, dostal směšný trest. Otec holčičky jej u soudu napadl. Byl zastřelen

Švédsko

O počtu znásilnění jsem neříkala pravdu, přiznala švédská ministryně. Snesla se na ni lavina kritiky

Dánsko

Dánsko ustoupilo zvykům uprchlíků. Nezletilé migrantky vrací manželům

Ovšem jak z tohoto marazmu ven, když soudní moc je „nezávislá“ a infiltrace levicových extremistů, viz dlouhý pochod institucemi…, trvala na západě několik desetiletí? V tomto kontextu se justiční reforma současné polské vlády, tak pranýřovaná evropskými potentáty, stejně jako snaha „odsluníčkovat“ tamější ústavní soud, začíná jevit úplně v jiném světle. Možná tu jde jen o snahu civilizačně-kulturního přežití i zacenu dočasného ústupu od absolutní nezávislosti moci soudní, která, jak se ukazuje, nemusí vést ke skutečné nestrannosti a nezaujatosti rozsudků, ale naopak může vést k zamoření justice určitou formou politické ideologie, které je pak v důsledku formální nezávislosti justice těžko „léčitelné“.

Tak věřím, že ne jen v Polsku, ale i v dalších zemích pochopí, že neomarxistická infiltrace do justice, školství či médií může být silnějším ohrožením naší civilizace, než je samotná imigrace. Neomarxizace je totiž příčina, spuštění masové a neřízené ilegální migrace, kdy neziskovky velmi pravděpodobně často spolupracují přímo s pašeráky lidí a instituce EU i jednotlivých zemí nad tím mhouří oči, je jen jedním z následků, dalším je třeba systematický útok na tradiční rodinu či strhávání soch konfederačních generálů na jihu USA, příp. výchova dětí k tomu, aby se samy rozhodli, zda chtějí být kluk nebo holka.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*