Krymští Tataři za války sloužili u Wehrmachtu a SS, vystěhování z Krymu nebyl žádný trest, nýbrž akt Stalinova milosrdenství!

Krymští Tataři za války sloužili u Wehrmachtu a SS, vystěhování z Krymu nebyl žádný trest, nýbrž akt Stalinova milosrdenství!

Krymští Tataři nahlas „pláčou“ a stěžují si, jakým způsobem se k nim Stalin a „zlí Rusové“ zachovali po válce a jak bylo nelidské je vystěhovat z Krymu do Tatarstánu. Tak trošku „zapomínají“ uvádět důvody, proč k tomu vlastně došlo!

Ona totiž většina Krymských Tatarů za války bojovala pod vlajkou s hákovým křížem společně s Wehrmachtem, nebo dokonce v brigádách SS! Krymští Tataři tedy stříleli do sovětských vojáků bránících Krym a Sevastopol! Když později Rudá armáda osvobodila Krym, Krymští Tataři šli společně s nacisty do států střední Evropy a Blízkého Východu, kde dále zabíjeli nepřátele Hitlerovi nacistické třetí říše!

Hitler’s Tartar Units

Když se pak Krymští Tataři vrátili po válce domů, Stalin raději vydal rozkaz k jejich deportaci z Krymu, kde k nim většina lidí cítila téměř stejnou nenávist jako k Němcům! Nebylo by se totiž čemu divit, kdyby došlo k hromadným pogromům. Místní lidé, totiž měli v čerstvé paměti, za koho Krymští Tataři bojovali a koho zabíjeli!

http://forum.valka.cz/topic/view/37763/Horska-brigada-Waffen-SS-tatarska-c-1-1944-1944

Jejich deportace do Tatarstánu, tedy vlastně zachránila většině z nich život a nebyla ničím jiným, než aktem Stalinova milosrdenství, který je mohl za jejich vlastizradu klidně nechat všechny popravit, nebo prostě jen zavřít oči a nechat na obyvatelích Krymu „vykonání spravedlnosti“!

http://mikle1.livejournal.com/5062296.html

Krymští Tataři, kteří za války bojovali v divizích SS, jako byla Waffen-Brigade der SS (Tatar nr.1), případně Tataren-Gebirgs jäger-Regiment der SS a později v SS-Waffengruppe Krim a dalších jednotkách SS a Wehrmachtu a jejich rodinní příslušníci, tak dostali od Stalina šanci na nový život v jiném státě Sovětského svazu, než v tom, kde spáchali svou hroznou zradu!

Tato fakta jsou samozřejmě v současnosti před světovou veřejností zatajována a pohádka o zlém Stalinovi a hodných Krymských Tatarech je hojně využívána v informační, nebo spíše dezinformační válce, kterou v současnosti vede USA a Evropská unie proti Ruské federaci!

(Ilustrační obrázek Foto: Baz Ratner, Reuters)


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Krymští Tataři za války sloužili u Wehrmachtu a SS, vystěhování z Krymu nebyl žádný trest, nýbrž akt Stalinova milosrdenství!

  • Tataři, kteří žili na Krymu byli pronárod, který se živil loupežemi, přepadáním lidí z Kyjevské Rusi a odváděním do Tureckého zajetí, kde je na trhu prodávali jako dobytek. Tito Krymští Tataři nebyli nikdy zvyklí dělat, byli to pouze zločinci , nájezdníci a národ, který nikdy nesplnil, co slíbil. O tom se přesvědčila carevna Kateřina Veliká, která potom, co porazila na Krymu vojska Krymských Tatarů dala na slova Krymsko-Tatarského vládce a podepsala s ním příměří, které on obratem porušil a spolčil se ve válce proti ní, s Turky. Za II. Světové války byli Krymští Tataři úhlavní nepřátelé SSSR a Rudé armády. Pouze Stalinovo nařízení o vystěhování Krymských Tatarů z Krymu do Tatarstánu před koncem války zajistilo, že tento pronárod nebyl Ruskými lidmi zcela vyhuben.

  • Ano, odsun krymských Tatarů z Krymu byl poměrně ještě mírný trest. Stalin a Rusové je klidně mohli nechat za vlastizradu postřílet! Obdobně jsme měli to do činění se sudetskými Němci my Češi – také jsme je mohli nechat klidně za vlastizradu postřílet – odsun byl poměrně mírný trest pro sudetské Němce.

    A pokud jde o ty represe vůči krymským Tatarům ve 20. a 30. letech, tak za ty nenesl odpovědnost Stalin, ani ruský národ, ale Židé! Dnes se zamlčuje fakt, že skutečnou moc v SSSR do konce třicátých let neměl Stalin, ale Židé!!!!!!!

    A stejně tak i do konce třicátých let represe nebyli organizovány Stalinem, ale ve skutečnosti Židy, co tvořili dlouhou dobu do stalinských čistek kolem 75% sovětských komisařů! A více než 80% bolševického aparátu do doby, než Stalin zlikvidoval vliv Židů v SSSR (minimálně na mnoha vysokých místech), tvořili Židé! O NKVD ovládané Židy nemluvě.

    Stalin naopak zlikvidoval vliv Židů v SSSR a zachránil ruský národ a ostatní neruské národy před totální fyzickou a kulturní likvidací organizovanou mezinárodním židovstvem prostřednictvím židovského bolševického vedení v SSSR!

    O těchto věcech se vůbec dnes nemluví!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*