Kriminologista tvrdí, že italská dívka, který byla zmasakrována nigerijským migrantem, mohla být zčásti snědena

Kriminologista tvrdí, že italská dívka, který byla zmasakrována nigerijským migrantem, mohla být zčásti snědena

Některé kultury jsou lepší než jiné.

18letá italská dívka, která byla zavražděna a rozčtvrcena nigerijským migrantem, který žil v Itálii na propadlé povolení k pobytu, mohla být podle předního kriminologa také obětí kanibalismu.

Pamela Mastropietrová byla nalezena minulý měsíc v italské obci Pollenza rozsekána na kusy a vyhozena na ulici s částmi jejího těla nastrkanými v kufrech.

Policie později v souvislosti s vraždou zatkla 29letého Innocenta Oseghala poté, co prověřila záznam dohledové kamery. Oseghale, obchodník s drogami, který čelil deportaci, byl poslední, kdo viděl mladou dívku naživu.

Úřady Oseghala prohledaly a brzy objevily krvavé části oblečení oběti.Případ se stal ještě více znepokojující, když chirurg, psychiatr a kriminologista profesor Alessandro Meluzzi řekl italskému deníku Italy Today, že vražda nese charakteristické znaky „metod, které systematicky aplikuje v Nigérii a jinde nigerijská mafie.“

Zdůrazňujíc skutečnost, že srdce dívky a části jejích genitálií nebyly nalezeny, Meluzzi naznačuje, že nigerijský mafiánský rituál kanibalismu je „rodovým obřadem, který se datuje od starověku,“ a že Mastropietrová mohla být částečně zkonzumována jako součást děsivé vraždy.

Gianfranco Borgani, obhájce jednoho z údajných kompliců také naznačil, že vražda mohla být součástí „rituálu“ ve voodoo stylu, kde je oběť rozřezána, aby byla získána duchovní moc.

Dále se objevily další fakty, včetně toho, jak byla dívka prudce zasažena, když byla ještě naživu a byla vyloučena příčina smrti předávkováním drogami.

Ilustrujíc, jak masové přistěhovalectví v italské společnosti způsobuje tak hluboké rozdělení, Luca Traini, muž který se zúčastnil střelby, aby se pomstil za vraždu Mastropietrové, získal podporu od mnoha Italů.

Nedávný průzkum zjistil, že 65 procent italských občanů mladších 35 let je proti masové migraci.

Vůdce strany Liga severu Matteo Salvini, u kterého se očekává, že vytvoří pravicovou koaliční vládu s bývalým premiérem Silviem Berlusconim po národních volbách 4. března, slíbil, že deportuje 500 000 nelegálních migrantů a zajistí hranice země.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Il Tempo)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kriminologista tvrdí, že italská dívka, který byla zmasakrována nigerijským migrantem, mohla být zčásti snědena

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*