Krev křesťanů tekla v Bruselu-kdy přijde na řadu Praha???

Krev křesťanů tekla v Bruselu-kdy přijde na řadu Praha???

Hrůznost a tragédie co se odehrála v Bruselu. Teče krev nevinných, umírají nevinní, národy v ohrožení! Kdo za to může?? Existuje způsob jak toto šílenství zastavit?? Co dělá Česká vláda pro ochranu svých občanů?? 

Dost možná se Vám to bude zdát morbidní, ale jsem toho názoru, že islámští teroristé si vybírají ke svým atentátům špatné cíle. Jejich útoky jsou vedeny proti obyčejným občanům, kteří nenesou vinu na jejich utrpení. Obyčejní občané nebombardovali jejich země a pak je následně nezvali do Evropy. Neslibovali jim lepší život a další věci. Byly to USA a jejich loutkové západoevropské vlády!  Byla to Bruselská administrativa, která jim slibovala nesplnitelné. Proto tedy, když máte milí radikálové touhu se mstít, tak vynechte nevinné a hledejte skutečné viníky. Sídlo Evropského parlamentu je od letiště jen kousek.

Bohužel Evropa má vlády jaké má-zkorumpované poslušné loutky, které vmanévrovávají Evropu do válečného konfliktu. Tedy nemůžeme vinit muslimy. Vždyť naše Evropské vlády to tak chtěly /krom Orbána, který měl odvahu se diktátu vzepřít/. Evropa se mohla ihned postavit na odpor a migrační vlnu zastavit. Stačilo potopit pár lodí. Pár lidí by možná zemřelo, ale nebyli by to Evropané a křesťané. Samozřejmě by musely být zajištěny i Libyjské hranice, když USA se svými spojenci zavraždily Kaddáfího a rozvrátily tamní režim. Pak by se toto vůbec nestalo. Škoda jen, že takto jednoduché to není a celá věc je součástí širšího plánu zavedení NWO, který se může zavést na základě čehosi. To čehosi, je ona řízená migrační vlna, která svými aspekty vyvolá nacionalistické vášně vrcholící válkou. Ve válce se počítá s obětmi a vždy jich je nejvíce z řad civilního obyvatelstva-toto odpovídá dikci NWO o redukci lidské populace na zemi na počet okolo 3 Mld.lidí. Podle toho, jak se situace vyvíjí, tak předem připraveným bojištěm je Evropa. Proč?? Velká koncentrace lidí, okleštěné armády /hlavně bývalý východní blok/, málo přírodních nerostných zdrojů, moc vzdělaných lidí. Chápete již trochu, proč byla Libye rozvrácena?? Nejenom kvůli ropě, ale i pro vytvoření migračního koridoru, který nemá nikdo zájem uzavřít. Položte si prosím otázku-komu že by toto vše prospělo. No přeci tomu, kdo to vše vyvolal a kdo chce zavést NWO. Tím jsou USA. Apropo poměrně jasně o NWO mluvil už prezident USA Bush, ale mnozí to přehlížejí. Až se v Evropě lidi vymlátí, tak do ní přijde Američan bojovat s terorismem a zbylí budoucí otroci budou ty Americké zrůdy ještě vítat jako osvoboditele. Evropa spadne Amíkům doslova a do písmene do klína a navíc na tom šíleně ekonomicky vydělají a vymažou nežádoucí konkurenci a své nesplatitelné dluhy.

S podivem také sleduji, že do této hry není zatahováno ve větší míře Rusko, když je údajně Rusko říší zla a Putin satanem. Ano Rusko zatím není součástí vysoké hry NWO a to proto, že Putin a jeho vláda se doposud nenechali koupit. Proto USA a západ svou rétorikou Rusko jen provokují, ale tím to končí. Co na tom, že stupidní kašpárci ze sněmovny reprezentantů vykřikují, že by se měly vyšetřit válečné zločiny Ruska v Sýrii. To je jen čeření vody. Rusko se žádného válečného zločinu na rozdíl od USA nedopustilo a oni reprezentanti to dobře vědí.

Řešení situace pro Evropské národy je poměrně složité. Je jasné, že národní vlády a Brusel národům nepomohou. Ti v případě válečného konfliktu vezmou nohy na ramena a zdrhnou. Mají to předplaceno. Evropa tedy pro svou záchranu musí veškeré kolaborantské vlády svrhnout a to třeba násilím a nastolit svůj nový řád-zcela nezávislý na USA a šedých zonách současných mocenských struktur. Merkelová, Hollande či Sobotka patří před soud a zavřít na doživotí. Dále se musí mobilizovat armáda s cílem uzavření vnějšího perimetru Evropy a také s cílem vyčištění křesťanské společnosti od islámských vetřelců. Všichni vetřelci musí být pod hrozbou trestu smrti bezvýhradně deportováni.

To, co v současnosti učinila Česká vláda pro ochranu Českých občanů je žalostně málo, když na druhé straně v tichosti přijímá islámské běžence viz Teplice aj. Nikde ani náznak ochrany hranic, natož alespoň měsíční vojenský výcvik mladých mužů v zacházení se zbraní. Ti naši se nakonec budou střílet navzájem mezi sebou. Hlavně, že se hlídá letiště jakéhosi Havla, který byl tím, kdož nasměroval Českou republiku tak kde je-tedy do sraček.

(Ilustrační obrázek, bruselské letiště Zaventem po teroristickém útoku Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Krev křesťanů tekla v Bruselu-kdy přijde na řadu Praha???

  • Účelem EU po bruselských bombových útocích je třeba zlkidnit hladinu proti atentátníkům v Mainstreamu. Je třeba potichu brát další a další muslimské uprchlíky. EU nepotřebuje další atentáty, nebot se pak zvedá vlna rozhořčení lidí. Proto také odvádějí pozornost jinam, k Rusku, nebo Savčenkové, válka v Sýrii, neboTtumpova kadidatůra a jiné věci. Je to dobře vymyšlená a naplánovaná taktika z Bruselu a Washington, jak nás zbavit veškerých svobod. Občas ale nějakému atentátníkovy ujedou nervy a nějak se to zadrhne!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*