Křesťané, homosexuálové a ženy utíkají z uprchlických center v důsledku pronásledování muslimskými muži

Křesťané, homosexuálové a ženy utíkají z uprchlických center v důsledku pronásledování muslimskými muži

Křesťané, homosexuálové a ženy prchají ve stále rostoucím počtu z německých azylových center v důsledku násilných činů, nesnášenlivosti a trestných činů spáchaných muslimskými muži.

Podle německého deníku Die Welt, násilí vůči etnickým menšinám, náboženským menšinám a ženám nadále stoupá v německých azylových střediscích. Muslimští muži trhají Bible a napadají křesťany, sexuálně zneužívají ženy a děti a bijí homosexuály.

Martin Lessenthin, generální ředitel Mezinárodního společenství pro lidská práva se také vyjádřil k systematickému pronásledování křesťanů v azylových střediscích po celém Německu. Lessenthin uvedl, že je běžně vidět, jak jsou křesťané a jezídové předmětem mučení a bití a i když není žádoucí umisťovat migranty samostatně, může to být nevyhnutelné pro bezpečnost menšin.

Ilustrační obrázek Foto: Reuters
Ilustrační obrázek Foto: Reuters

Separace migrantů je politika týkající se zranitelné menšiny. Jezídské dívky, které byly používány jako sexuální otrokyně islámského státu, jsou umísťovány na tajných místech v Německu, tak, aby nedošlo k přilákání nežádoucí pozornosti migrantů sympatizujících s islámským státem nebo muslimy, kteří je nevnímají jako nic jiného, než sexuální objekty. 1100 těchto žen údajně žije v různých speciálních úkrytech po celém Německu.

Jednou z obětí takového sexuálního zneužívání islámským státem byla údajně také dívka ve věku osmi let. Další dívka musela být údajně léčena odbornými lékaři, protože neustálé sexuální napadání ji dohnalo k tomu, aby sama sebe zapálila při neúspěšném pokusu o sebevraždu.

Deník Breitbart London také informoval o násilí migrantů v azylových střediscích, kde dochází k napadání křesťanů, homosexuálů a dalších po celém Německu. Deník uvádí, že azylové střediska jsou živnou půdou pro extremismus, a dokonce dochází k případům brutálního znásilnění dětí.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Křesťané, homosexuálové a ženy utíkají z uprchlických center v důsledku pronásledování muslimskými muži

  • Vždyt je to hrůza. Jediné řešení nikoho nepřijímat. Dnes v TV ukazovali jak jsme přijali tu druhou křesťanskou rodinu tak jim se nelíbilo, že budou bydlet v domě, který nazvali přemalovaným kravínem. Přitom to byl normální bytový dům. A hned naši poserové prohlásili, že jim budou hledat ubytování lepší možná u soukromníků. To nejsou skromní pokorní lidé, ale panovační a namyšlení a ještě si kladou podmínky. Tady kolem nich skáčou jak blázni a oni si kladou podmínky a nejsme jim dost dobrý. Proč posloucháme jedince, kteří náš národ přivedou do neštěstí. Vždyť je to už do nebe volající. Vládne blbost nebo prodejnost. Asi je to kombinace obojího.

  • Jelikož se nám stále více veřejně do očí lže o pravé podstatě islámu, musíme znovu uvádět fakta na pravou míru. Ano, milí čtenáři, nic než fakta v tomto textu nenaleznete.

    Zdůrazňuji znovu, že naše výhrady nesměřují vůči prostým věřícím muslimům — ti jsou jen oběťmi temného systému, stejnými oběťmi jakými se stanou i občané našeho státu, pokud si nechají islamizovat zemi.

    http://www.ragauian.cz/prava-tvar-islamu-dzihad-je-nabozenska-povinnost-kazdeho-muslima-svedectvi-byvaleho-ceskeho-muslima-dzihad-se-samozrejme-praktikuje-i-v-ceske-republice/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*