Krásná Česká biatlonová královna Gabriela Koukalová nic nebere??? Je skutečně tak čistá jak se dělá???

Krásná Česká biatlonová královna Gabriela Koukalová nic nebere??? Je skutečně tak čistá jak se dělá???

Doping, úplatky, podvody, černé sázky a různé jiné švindle jsou protkány celosvětovým sportovním děním. Není to nic neobvyklého v dnešním světě o kterém je nám říkáno jak je skvělý, demokratický, poctivý a transparentní. Nejhorší však je, když se do sportu začne míchat politika, propaganda a popularita za peníze.

Narážím tu na výroky Gabriely Koukalové a dalších sportovců k údajné dopingové aféře Ruských sportovců. Už mi to přijde přinejmenším trapné se tímto falešným beranidlem strefovat do Rusů. Ono to na oko vypadá, že jde pouze o sportovce, ale nenechte se mýlit. Celkově to celé velmi okatě zapadá do koncepce dehonestace Ruska, ruského národa, ruských sportovců, ruských umělců a všeho ruského v očích běžné lidské společnosti střední a západní Evropy a v USA. V zásadě to celé nemá se sportem nic společného, protože sport zde byl hrubým způsobem zneužit k politickému tlaku na Rusko a ruské občany. V podstatě stejným způsobem byla zneužita i tragédie Ruského uměleckého souboru Alexandrovci, když se s nimi zřítilo letadlo a značný počet umělců zahynul. I zde se našli doslova hovada a svině parazitující na tomto neštěstí a byli i tací, kteří jim to přáli, neb to byli údajně vojáci na bojové misi-viďte pane Štětino. Že se nestydíte!!! Děláte ostudu Českému národu ve světě, když takto plácáte a děláte z nás ze všech tupé ovce. Ovšem pozor-všichni nejsou tak tupí jako vy!!!

Ve sportu je doping a různé podpůrné prostředky vlastně každodenní kolorit. Někdo bere-někdo ne. Vyhrávat však chce každý a i ta výhra má svou cenu a na druhé straně tučnou odměnu. V kapitalistické a čistě konzumní společnosti jde vždy jen o peníze a to buď od sponzorů a nebo za výhry. Etika je až v pozadí, neb ta nepřináší takový finanční profit jako výhra. Bez peněz by žádný sportovec nemohl dělat sport na vrcholové úrovni a mecenáši chtějí výsledky a mnohdy za jakoukoliv cenu-tedy i za cenu dopingu. Proto se dopuje. Už dávno není sport soubojem umění, cti, vytrvalosti a charakteru. To bývávalo. Je to smutné, ale je to tak. Dnes se kupují či prodávají dopředu fotbalová utkání, kupují se rozhodčí, používá se nepovolený materiál atd. Myslím tedy paní Gabrielo Koukalová, že to ve své rétorice trapně přeháníte a chcete být populární za každou cenu a to i tehdy, když nezávodíte. Berou skoro všichni paní Gabrielo a vy to dobře víte. U mnohých sportovců je zneužíváno třeba preparátů na astma i když je nemají a přitom média říkají, že jsou vlastně nemocní. S tím běžte někam. Jsou v tom všichni. Od Čechů počínaje Rusy třeba konče a tak to je. Nikdo není lepší či horší. Považuji však za trapné např. říci, když na toho či onoho výkonnostně nemám, že právě on dopuje!!!

Ptám se proto paní Gabrielo na tomto místě-kolik za tu vaši propagandu máte??? Nebo to děláte zadarmo??? Pro někoho můžou být i peníze dopingem a tak je bere. Mají výhodu v tom, že nejsou na seznamu zakázaných látek MOV.
ON ZA TO VŠECHNO VLASTNĚ MŮŽE PUTIN VIĎTE!!!!

 

(Gabriela Koukalová Foto: http://fandimebiatlonu.cz)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*