Královna Alžběta varuje před „Svatou válkou, která ukončí všechny války“

Královna Alžběta varuje před „Svatou válkou, která ukončí všechny války“

Královna Alžběta se setkala s náboženskými představiteli, se kterými diskutovala o hrozící globální válce, která podle ní přinese „konec časů“ pro lidstvo.

Na setkání s ruským patriarchou Kirillem a arcibiskupem z Canterbury, královna uvedla, že „Každý by měl nyní učinit nezbytné rozloučení s blízkými, protože nikdo nemůže předpokládat, kdo bude žít a kdo zemře. Mnozí zemřou v těchto posledních dnech,“ uvedla Alžběta podle zaměstnanců produkce BBC.

„Moje milovaná země se chystá vstoupit do jejího nejtemnějšího období v nadcházejících měsících. Brutální a apokalyptická válka bude zažehnuta na východě.“

„Nezabývám se trivialitami Vánoc. Jsem znepokojena kvůli hrozným následkům, kterým musíme čelit, jelikož válečné bubny bijí stále silněji,“ uvedla královna.

Po setkání s královnou Alžbětou, patriarcha Moskvy a celé Rusi vyzval všechny země, aby společně podpořily boj k poražení „zla“, informovala BBC.

„Dnešní válka proti terorismu by měla být našim společným úsilím.“

„Není to jen boj Ruska. Je to boj pro všechny země, měli bychom se spojit a porazit toto zlo,“ uvedl Kirill a dodal: „A tuto válku nazývám svatou válkou.“

Nejvýše postavený úředník ruské pravoslavné církve, Kirill, má blízké osobní vztahy s prezidentem Vladimírem Putinem.

V roce 2012 Kirill vedl kampaň na schválení zákona, aby bylo trestné vandalství na náboženských místech, a teď se připojuje ke královně v naléhání na křesťany světa, aby se sjednotili.

 

Diskuze mezi patriarchou a královnou byla „věnována k postavení křesťanů v Evropě,“ uvedl Kirillův sekretář Alexander Volkov. „Církev by měla rovněž hrát roli v mezinárodních vztazích. Skrze víru, skrze církev, se projevuje duše národů.“

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Královna Alžběta varuje před „Svatou válkou, která ukončí všechny války“

  • · Edit

    Demokracii se naučili ovládat ti nejbohatší. A snaží se, aby to tak zůstalo a zakrývat to. K zakrytí toho vyprovokovali i migraci Muslimů, kteří se ve svých zemích se svou porodností 8 neuživí, zisky z ropy jdou jinam. Napomohlo tomu vysychání jejich zemí a podněcuje to islám, nařizující muslimům islamizovat svět, porobit nebo vyhubit nevěřící. To asi bude ta „svatá válka“, která již probíhá agresivní invazí fašistického islámu. Dosud v „pokojné“ formě, ale již je nelze zastavit jinak, než vojenskou silou, ale k tomu není politická vůle zásluhou těch vládnoucích finančních elit. Demokracii je nutno obnovit vybudováním dokonalého systému, zabraňujícího zneužívání a ovládání demokracie. Dnes demokracii ovládají ti nejbohatší prostřednictvím politických stran. Ovládají moc soudní, zákonodárnou, výkonnou, ekonomickou i mediální, pomocí níž (a jejich mediální manipulace) vyhrávají volby. Řešení – naučit se odolávat mediální manipulaci a napravit demokracii. Nahradit demokracii jakoukoliv nedemokracií by vedlo ještě rychleji k ještě horšímu stavu. Není přitom důležité, zda to Alžběta skutečně řekla a rozlišit „zažehnout“ od „zažehnat“ umí každý Čech.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*