Královédvorská ODS, jednoduchý pan Petřík a upadající místní KSČM

Královédvorská ODS, jednoduchý pan Petřík a upadající místní KSČM

Město Dvůr Králové je široko, daleko proslulé a známé svými mnoha kauzami ohledně prodejů městského majetku či pozemků, ale také nekompetentními zastupiteli, kariéristy a někdy i nebetyčnými hlupáky na něž všichni doplácíme……  

Určitě se ozvou hlasy, že takto to vypadá všude, ale ze své zkušenosti vím, že to až tak zlé není. Mnohým může být vzorem obec Jívka, kde starostuje už mnoho let Jiří Gangur nebo obec Dohalice, Libotov a další, kde se starostové a zastupitelé řádně starají o své občany a řádně spravují obecní majetky.

Na internetu jsem se dostal k blábolu Královédvorského zastupitele pana Petříka /ODS/, kde napadal naši Městskou policii ve Dvoře Králové a to dosti nevybíravým způsobem. Poukazoval na stav, kdy se členové Městské policie ve svém volném čase věnují dětem na Dětských dnech a dokonce si dovolí vystoupit na Dětském dni pořádaném KSČM. Dle jeho názoru se policisté mají spíše věnovat špatně zaparkovaným autům a řídit provoz na přechodech. Na jeho omluvu musím uvést, že je to jen prosťáček, který uvedené problematice vůbec nerozumí a snaží se zviditelnit za každou cenu. Městská policie není jen represivní složkou a ani by jí neměla být. Invektivy vůči panu Karbanovi či panu Haukemu jsou zcela liché a daly by se kvalifikovat jako výlevy člověka rozumu mdlého. Je ostudou jeho jako zastupitele a hlavně Královédvorské ODS, že se uchylují k takovýmto podpásovým útokům. V minulosti totiž i ona ODS využívala Městské policisty na svých dětských dnech a je s podivem, že takto hloupě nevykřikovala.

kraluv dvur

Jsem hluboce přesvědčen, že naši Městští policisté jako je pan Hauke, Karban, Scholz, Mencl,Škop, Chmelík a mnozí další, odvedli pro naše město kus poctivé práce za kterou by jim město, ale i občané měli být vděční. Nemluvě o práci nad rámec svých služebních povinností-což jsou právě ony Dětské dny. Totéž dělají i Královédvorští hasiči. Navíc pan Petr Karban vede v našem městě Self Defence Team, kde se ve svém volném čase věnuje zcela zdarma mládeži a učí je reálné sebeobraně. Tato jeho záslužná činnost vyplňuje volný čas našich dětí a jsem toho názoru, že je to mnohem lepší, než když sedí někde v putyce a chlemtají pívo nebo čudí marjánu. To si pane Petříku uvědomte. Navíc vážený pane-za Vámi není vidět bohužel žádná práce, takže by jste měl přinejmenším mlčet a šoupat nohama, když staří psi makají.

Fakt, že KSČM pravděpodobně panu zastupiteli Petříkovi leží v žaludku je cítit, ale v tom případě by jste neměl být v ODS, která má ve svém názvu slovo demokratická. Nebo snad neznáte význam slova demokratická?? Možná jste právě ve škole chyběl, když se toto téma probíralo.

Zhodnotím li Dětský den pořádaný KSČM, tak je to svým způsobem propadák. Pamatuji časy, kdy na Dětský den chodilo přes 200 lidí a to cca před 4-5 lety. Dnešních 30 je propadák a ostuda. Organizátoři by se měli velmi vážně zamyslet nad nějakými inovacemi. Kvalitativně Dětský den pořádaný ve Dvoře Králové KSČM upadl do roviny bezvýznamných akcí. Věřte-vím dobře o čem mluvím-kdysi jsem takovéto dny spoluorganizoval.

Závěrem bych rád vyzval ty, kdož zcela neprávem dehonestují naši Městskou polici, aby se za svá slova alespoň omluvili.

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*