Krájení svobody

Krájení svobody

Mít po ruce dobrou hospodu se zahrádkou bez pevné střechy je od prvního června terno. Nejsem žádný pravidelný kuřák, ale jeden doutník nebo občas dýmku si večer dám. Dal jsem si i včera.

Člověk musí zrelaxovat nad novinkami, které se jen hrnou. První novinkou je tažení proti kouření. Zákon ,protikuřácký“ je jedním z extra nápadů budovatelů naší euro-budoucnosti. Nazval bych ho spíš zákonem zvyšující odpovědnost hostinských za postupné potlačování konzumace alkoholu a zákonem o přechodu kuřáků na vodní dýmky.

Již brzy se vyznavač proroka Mohameda může cítit v české hospodě jako doma. Návštěvníci budou potahovat vodní dýmky a pokud si někdo dá něco ostřejšího, co vyvolá projev podnapilosti (posoudí kontrolní orgán) musí s ním hostinský vyrazit dveře. V Praze už máme hlídky dobrých mravů a pomalu si tak zvykáme na hlídky práva šaría.Druhou novinkou je rozsudek Ústavního soudu, který zrušil podmíněný trest za neoprávněné obsazení a užívání domovní prostor. Skutečně revoluční krok. Každý majitel chaty, momentálně volného domu nebo bytu, by měl zpozornět. Už brzy si nájemníky možná nebude vybírat. Staré přísloví ,,můj dům můj hrad“ nahradí moderně sociální ,,můj dům, tvůj nárok“. Tento přístup státu k ochraně majetku je samozřejmě ,,velkou příležitostí“ pro miliony lidí, kteří sní o Evropě jako svém budoucím domově.

Třetí ,,lahůdkou“ bylo vystoupení starosty Londýna po vraždění lidí islámskými fanatiky v centru měst, které spravuje. Žumpa politicky korektních blábolů na téma lítost, odsouzení a uklidňování. Evropa se propadá postupně do války. Zatím ještě pomaličku, ale přichází. Nemusí být nijak dramatická a krvavá, pokud se rychle vzdáme svobody. Žijeme v době kdy se ze svobody krájí plátky.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*