Krach jednání o německé vládě je šancí pro jinou Evropu

Krach jednání o německé vládě je šancí pro jinou Evropu

Již 8. 2. 2015 jsem v rozhovoru pro Parlamentní listy vyslovil názor, který jsem pak mnohokráte následně opakoval, že ti ze západních politiků, kteří vyprovokovali konflikt s Ruskem prostřednictvím kyjevského majdanu, který byl základem ozbrojeného puče na svržení prezidenta Janukoviče musí odejít a jmenoval jsem kromě Obamy zejména kancléřku Merkelovou či Camerona. Cameron tam není, Obama tam není a je zapotřebí, aby odešla i Merkelová.

Následně v létě vypukla mohutná migrační krize, kterou právě ona nešťastná žena odstartovala, když bez konzultace s ostatními evropskými státy vyzvala Syřany aby se vrhli na Evropu. A do pochodu se daly statisíce a vlastně milióny.

Dnes zejména migrační krize vyvolala situaci, kdy nedošlo k dohodě o vládě mezi CDU –CSU –FDP a Zelenými, jak dál postupovat ohledně spojování rodin příbuzných v zemi původu a migranty v Německu. FDP prohlásila, že plán na vytvoření kolice zv. Jamajka ztroskotal.

Dopadlo to skvěle.  Německo se otřáslo v postavení vůdčí země Evropské unie.

Český národ na tuto zprávu tři roky čekal.

Potřebujeme jinou Evropu, zbavenou nesmyslnou koncentrací moci v Bruselu, Evropu svobodných národů, které omezí spolupráci a pravomoci jen na to skutečně nezbytné.¨

Už žádná drastická integrace, už žádné centralizační fantasmagorie, které spolu připravovali Macron s Merkelovou.

V Evropě potřebujeme znovu dýchat, omezit monopol moci Bruselu a odstranit všechny centrální pravomoce, které jsou nezbytné.

V České republice nepochybně byli zvoleni politici, kteří tímto směrem chtějí jít, nebo alespoň ve své většině.

Je to velká naděje pro evropské národy, je to naděje na obrat v politice vítání migrantů, je to obrat v politice útoků na Rusko.

Muselo to přijít.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Krach jednání o německé vládě je šancí pro jinou Evropu

  • Čím více vychýlíte kyvadlo na jednu stranu, tím dále se zhoupne na druhou, až ho pustíte. Ono uvolnění kyvadla nastane odchodem Merkelové. Začne se psát pravda o migrantech a přijde reakce. Tvrtá, ale užitečná. Němci se také nenechají dlouho ohlupovat propagandou. Pak bude následovat řetězová reakce. EU se snad ozdraví.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*