Koupit si špičky naší justice? V naší zemi žádný problém

Koupit si špičky naší justice? V naší zemi žádný problém

Trestně stíhaný Pelta obdaroval předsedu a místopředsedu Vrchního soudu v Praze i s jejich rodinnými příslušníky !!!

Předseda Vrchního soudu v Praze Bureš a místopředseda stejného soudu Bernard, přijali od Pelty za peníze Fotbalové asociace ČR dar v podobě zájezdu na fotbalové Euro v roce 2016.Od toho Pelty, který je aktuálně trestně stíhán pro machinace s přidělováním dotací.
Pro pořádek – peníze fotbalové asociace jsou peníze z našich daní a rozhodně nemají být používány na výlety justičních špiček na fotbal.
Bureš tam jel se synem a Bernard s manželkou.
A tito „ctihodní“ páni nevidí ani s odstupem času na svém jednání nic podivného.
Ohání se tím, jak se při výkonu svých funkcí souběžně věnovali fotbalu. To samozřejmě nabízí otázku, jak náročná je funkce nejvyšších funkcionářů Vrchního soudu a jejich astronomických platů – z peněz nás všech, když se oba údajně dlouhá léta dokázali plnohodnotně věnovat fotbalu.
S ohledem na kauzu „Pelta“, v jejíž souvislosti padají i jména mnoha vysoce postavených politiků, jsem jako bývalý kriminalista velmi zvědav, jak celá věc bude orgány činnými v trestním řízení dotažena a jestli v návaznosti na ni bude u naší justice spuštěn zcela zásadní „samoočistný“ proces, nebo zda-li zůstane široké veřejnosti v ústech opět pouze nepříjemná pachuť …

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pelta-zaplatil-zajezd-na-euro-2016-i-soudcum-vrchniho-soudu-
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*