Koupil si Hurvínek Bohuslav Sobotka policii a justici ČR?

Koupil si Hurvínek Bohuslav Sobotka policii a justici ČR?

Blíží se volby a Bohušovi možná došlo, že jeho ČSSD nemá šanci. Poslal jí svojí sterilitou ke dnu, kam patří. Bohuš rozdává – platy kantorům, policistům a dalším. Jako vždy až před volbami a jako vždy z našich kapes – z daní.

Aniž abych se jakkoli chtěl zastávat Andreje Babiše, myslím si, že si Sobotka s Kalouskem nakradli násobky toho, co možná Babiš využil díky platné legislativě a tedy nezdanil. Vnímám Bohuslava Sobotku jako nebetyčného populistu, který nikdy nepracoval, který údajně v luxusních restauracích utrácí více, než je jeho premiérský plat. „Politika“, který před volbami a po nich rozdává z našich daní. Grázla, co podle mnohých medií okradl tuto zemi o cca 60 miliard za OKD a tedy patří do kriminálu.

V kterékoli jiné zemi by šel ministr financí, co odpustil stovky milionů na daních kamarádům premiéra (Paroubka),  co „privatizoval OKD se ztrátou 64 mld. do kriminálu. Podle mého stát o tuto částku okradl a patří za katr. Ale premiér zřejmě ovládá policii a justici, tak mu nic nehrozí. Ve chvíli, kdy by měl za OKD dostat 20 let, obviňuje druhé. Netvrdím (a nemám jak posoudit), že je Andrej Babiš svatoušek. Ale považuji za absurdní, pokud jej dnes Sobotka obviňuje a má tendence odvolávat.Andrej Babiš možná není spasitel této země, ale pokud by bylo po mém, dal bych mu šanci a Sobotku posla do kriminálu. Prezident Zeman kdysi prohlásil, že Bakalu je třeba zavřít. Možná ano, já bych jen dodal:

Je třeba demokraticky ve volbách odstavit Bohuslava Sobotku a pak jej zavřít.  Pokud se tak nestane, nežijeme v demokratickém, právním státě.

Máte právo volit koho chcete. Pokud budete volit ČSSD a tedy Sobotku, rozdáte z vlastních peněz na korupci, na dotování nemakačenků a ploditelů dětí, pošlete tuto zemi do náruče psychopatů typu Angely Merkel, Hollanda, či jeho nástupce žijícího s babičkou.

Sobotka dá v pohodě za véču pět litrů a vy koupíte pro rodinu flaxu za 50. To vás neřere? Je to na vás. Ale možná je pro vás podstatné ušetřit 30,- Kč u doktora a je vám fuk, že vám za ně Sobotka vezme stovku.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Koupil si Hurvínek Bohuslav Sobotka policii a justici ČR?

  • Bohous a jeho Bratrstvo kocici pracky je nejvetsim skudcem CR. Sobotkova spoluucast na podvodu s OKD a dalsi korupce CSSD jsou stale odsunovany justici jako Rath, atd. Teto snaze napomahaji policie, vystetrovani kauz a justice, ktere jsou pod jejim vlivem. Propukaji neustale korupcni skandaly, kde je CSSD zapletena. ANO tyto stkandaly nema a zbavuje se vsech vyzirku a prospecharu. Babis vyuzil pouze to, co nedokonale zakony obcanum umoznuji. Zadne dukazy ci rozhodnuti proti nemu neexistuji. Presumpce neviny tak nefunguje, jsou to politicke tlaky. CSSD se neceho velikeho boji a to je duvodem Sobotkovy demise. Tato strana tim prokazuje, ze slouzi zajmum svych kmotru a mafianu a ze obcany ma nekde. Odjakziva. A to se doufam ve volbach zviditelni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*