Kosmonaut Leonov: Doplňkové fragmenty přistání na Měsíci natáčel pro NASA režisér Kubrick

Kosmonaut Leonov: Doplňkové fragmenty přistání na Měsíci natáčel pro NASA režisér Kubrick

moon
Bariéru mlčení prolomil nyní kosmonaut Leonov, jenž jako první Rus vystoupil do otevřeného kosmu. Američané podle něj na Měsíci sice přistáli, ovšem některé záběry, patří mezi ně například sestupování astronautů po schůdcích, nebo rozvinutí vlajky, se natáčely v hollywoodských studiích. Bariéru mlčení prolomil nyní kosmonaut Leonov, jenž jako první Rus vystoupil do otevřeného kosmu. Američané podle něj na Měsíci sice přistáli, ovšem některé záběry, patří mezi ně například sestupování astronautů po schůdcích, nebo rozvinutí vlajky, se natáčely v hollywoodských studiích. Kubricka k natáčení údajně přiměl Donald Rumsfeld, pozdější dvojnásobný ministr války Spojených států a jeden z nejbohatších průmyslníků světa, podnikající zejména ve zbrojním a farmaceutickém průmyslu.

Kubrick si vypořádal své účty s politickým a náboženským establishmentem planety nakonec ve filmu Eyes Wide Shut, Oči široce otevřené (v symbolice znamená hned několik významů, mezi jinými velký strach, všemocné oči, anebo dobře se dívejte!), kde zobrazuje tradiční utajené zejména sexuální rituály iluminátů. Ještě před uvedením filmu však Kubrick zemřel, podobně jako Michael Jackson, zcela zdráv na údajné srdeční selhání. Spekuluje se o tom, že byl jako odplata i jako pojistka již definitivního mlčení o svých zakázkách pro nejvyšší kruhy zabit elitním komandem.

Podle mnoha odborníků na oblast kosmických letů lidstvo nemělo v 70. letech k dispozici techniku, která by umožnila let a přistání na Měsíci, o přímém televizním přenosu ani nemluvě. Tuto techniku v podstatě nemá dodnes,k další cestě na Měsíc by mělo dojít až někdy mezi roky 2030-2050. Záznamové pásky NASA z přistání na Měsíci se podle tvrzení amerických vládních agentur „někde ztratily“.

Bezpečný časový odstup pro sdílení událostí přímo ohrožujících státní bezpečnost, kam je přistání na Měsíci zařazeno, je podle archívářů i insiderů zhruba 100 let. Někdy kolem roku 2070 lze tedy očekávat, že se lidstvo konečně dozví pravdu o tom, jak to s prvním přistáním na Měsíci vlastně tenkrát bylo..

zdroj : osud.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Poselství obrazců v obilí

Poselství obrazců v obilí

Již řadu let se v obilných polích celého světa pravidelně objevují tajemné obrazce. Reklama Loading...…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*