Korporace a vlády budují svět, ve kterém bude každý jedinec očipován

Korporace a vlády budují svět, ve kterém bude každý jedinec očipován

„Lidé někdy nechtějí slyšet pravdu, protože nechtějí, aby byly zničeny jejich iluze.“ – Frederich Nietzsche   

Technologie se pohybuje neuvěřitelně rychle. I když určitý pokrok přináší světu mnoho dobrého, v průběhu času dávají nové nástroje nevyhnutelně nové příležitosti pro mocné, aby mohli získat větší kontrolu a vliv na lidstvo. Jeden z nejzákladnějších prostředků masové kontroly nebyl dosud plně implementován, ale stále jeho počet roste: lidské mikročipování.

Mikročipy jsou již zde

Mnoho lidí přisuzuje problém s čipováním ke „konspiračním teoriím“ nebo k něčemu podobnému. Nicméně, mikročipování lidí již probíhá, protože lidé zjišťují, že otroctví může být neuvěřitelně výhodné. Vezměte například Tima Shanka, který dovolil, aby mu byl mikročip chirurgicky implantován mezi palcem a ukazováčkem. Jako softwarový inženýr je přesvědčen, že bude pro něj výhodné mít tuto technologii implantovanou v jeho těle. Salón na tetování a piercing s názvem Skin Art Gallery tuto proceduru již také provádí a společnosti začínají online prodávat soupravy pro mikročipování.

„Jedná se o NFC čip, takže je podobný tomu, co dnes mají telefony.“ – Tim Shank

Podniky také začaly s mikročipováním svých zaměstnanců. Three Market Square, společnost se sídlem ve Wisconsinu, která prodává mikročipy a prodejní automaty, které s nimi spolupracují, se v nedávné době dostala pod palbu kritiky, protože šla s touto technologií na nepohodlně invazivní úroveň. Jejich vize je, aby byla celá populace mikročipována, takže nebude již nikdo muset používat kreditní karty nebo peníze.

„Nakonec se tato technologie stane standardizovanou, což vám umožní používat ji jako cestovní pas, pro veřejnou dopravu, pro všechny nákupy atd.“ – Todd Westby, výkonný ředitel společnosti Three Square Market.V roce 2015 kanál BBC oznámil, že švédská společnost s názvem Epicenter Stockholm začala nabízet mikročipy svým zaměstnancům. Tato společnost údajně používala čipy RFID na rozdíl od NFC, které lze mnohem snadněji sledovat a prolomit.

„Chceme být schopni porozumět této technologii předtím, než k nám přijdou velké korporace a velká vláda a řeknou nám, že by každý měl být očipován – čip daňových orgánů, čip Google nebo Facebooku.“ Hannes Sjoblad, ředitel pro šetření společnosti Epicenter Stockholm a samozvaný „Aktivista pro zlepšení lidského těla“.

Implantované mikročipy nevyhnutelně vyústí k odstranění hotovosti    

Nevyhnutelným důsledkem převodu všech transakcí na elektronické prostředky je samozřejmě zrušení hotovosti. Bez peněz, nejenže již nebudou existovat anonymní nákupy, ale v důsledku toho by kdokoli z výrobců vašeho čipu do banky, kterou používáte, vás mohl zbavit vaší schopnosti nakupovat. Je to neuvěřitelně nebezpečné, protože to vyžaduje určitou úroveň shody a poslušnosti, s cílem zůstat na živu v tomto moderním světě.

V červenci roku 2017 společnost Visa oznámila novou iniciativu nazvanou „Visa bezhotovostní výzva“, která by dala až 500 000 dolarů 50 restauracím, které by byly 100% bezhotovostní. Samozřejmě, když více lidí používá digitální platební metody, Visa vydělává více peněz. Pokud by byla hotovost zcela odstraněna, pak by společnost Visa a ostatní společnosti kreditních karet získaly mnohem větší zisky. Jeden ekonom napsal v článku pro London Telegraph, že zákaz hotovosti umožní větší vládní kontrolu nad ekonomikou a zvýší jejich schopnost sledovat populaci, o čemž tvrdí, že je dobrá věc.

„Jakmile budou všechny peníze existovat pouze na bankovních účtech – monitorované, nebo dokonce přímo kontrolované vládou – orgány nás budou moci povzbudit, abychom utráceli více, když ekonomika zpomalí, nebo utrácet méně, když se bude přehřívat.“ – Jim Leaviss, bývalý ekonom Bank of England.

V roce 2015 JP Morgan Chase začala eliminovat skladování hotovosti ve svých bezpečnostních schránkách. Tato zpráva přišla přímo poté, co ekonom Citigroup Willem Buiter obhajoval vyřazení hotovosti.

„Právě existence papírových měn způsobuje, že centrální banky mají složité vzít úrokové sazby hodně pod nulu, což je omezení, které se zdá být v tomto století stále důležitějším.“ – Willem Buiter, hlavní ekonom v Citigroup

Hudební festivaly také převzaly myšlenku bezhotovostní společnosti. Mnoho těchto společností po celém světě, jako jsou Austin City Limits, Lollapalooza a Firefly, nyní vyžadují náramky vyrobené společností Intellitix, spojené s platebními informacemi jednotlivce k nákupu trička, nebo alba.

„Organizátoři mohou dokonce řídit více prodejů zavedením časově citlivých propagačních akcí na cílené segmenty zákazníků během festivalu nebo po události. Údaje o zákaznících mohou být také využity k vylepšení obsahu budoucích událostí, aby se ještě zvýšil jejich prodej.“ – Eric Janssen, hlavní představitel společnosti Intellitix.

Další krok: Mikročipy v mozku    

Zdá se, že by to již mělo být zřejmé, ale technologická společnost Pentagonu, známá pod názvem DARPA, již pracuje na mikročipech, které jsou navrženy tak, aby mohly být implementovány do mozku. V roce 2016 DARPA vynaložila 62 miliónů dolarů na vývoj těchto čipů, které mají zhruba jeden kubický centimetr a mají masivní důsledky pro degradaci lidské svobody a svobodného myšlení.

„Čipy by umožnily šířku pásma přenosu dat mezi lidským mozkem a digitálním světem, přenášet digitální sluchové nebo vizuální informace do mozku a tím otevřít kanál mezi lidským mozkem a moderní elektronikou“.

V roce 2015 vyvinuli inženýři na univerzitě A&M v Texasu čip, který byl zapuštěn do mozku švábů a umožnil jim řídit pohyb jejich exemplářů. S označením „batohy“, tyto zařízení váží méně než tři gramy a obsahují veškerou potřebnou kabeláž k dálkovému ovládání hmyzu.

„Šváb chodí přirozeně a simuluje bariéry zasíláním impulzů do jeho antény. Švábi používají svou anténu jako dotykové senzory, takže na jedné straně stimuluje tento hmyz k opačnému směru.“

Bývalý výkonný ředitel společnosti Google a vracející se člen skupiny Bilderberg Eric Schmidt je velkým zastáncem mozkových čipů.

Existuje zde to, co já nazývám děsivá čára a zásady společnosti Google s mnoha z těchto věcí je, dostat se až k této děsivé čáře, ale ne za ní. Řekl bych, že implementace věcí do našeho mozku je za tou děsivou čárou. Přinejmenším do okamžiku, než se tato technologie nezlepší.“ – Eric Schmidt, bývalý výkonný ředitel společnosti Google.

Ve snaze sloučit lidskou mysl s umělou inteligencí, výkonný ředitel společnosti Tesla Elon Musk nedávno spustil podnik s názvem Neuralink, což je společnost, jejímž cílem je vytvořit zařízení, která by mohla být implementována do lidského mozku a účinně odříznout lidstvo od objevení našeho skutečného potenciálu a nalezení odpovědí na největší otázky v našem životě tím, že nás uvězní v technologickém podsvětí s jasně definovanými omezeními, se kterými se lidé v životě neměli setkat a ani nesetkají.

„Postupem času si myslím, že pravděpodobně uvidíme užší spojení biologické inteligence a digitální inteligence. To, co zde ještě nebylo, je čtení a psaní nervového kódu.“  – Elon Musk

Přijmete nebo odmítnete, být označen za pomocí mikročipu?     

Mikročipování je podobné čipování dobytka – systém prakticky neodstranitelné identifikace, která umožní jejich majitelům sledovat osobní informace, jako je zdraví, očkovací plány, stravovací návyky atd. U lidí, to přijde ve formě nákupů, prohlížení internetové historie, aktivit na sociálních sítích a další.

Děsivá část ve všech těchto skutečnostech spočívá v tom, že značný počet lidí, ačkoli je mnoho lidí, kteří proti tomu bojují, se zdá být nevědomí blízkého a současného nebezpečí spojeného s mikročipy. V roce 2015 zjistil průzkum veřejného mínění, že jeden ze čtyř Australanů by přijal implementovaný čip pod kůži, pokud by to znamenalo větší pohodlí při nákupu. V roce 2016 kanál NBC vyrobil propagandistický plátek, ve kterém se uvádělo, že vaše děti musí být mikročipovány „raději dříve, než později,“ aby byly ochráněny před predátory.

„Když v pozdních šedesátých letech poprvé vyšly čárové kódy, lidé byli zděšeni. Byli velmi opatrní a nerozuměli tomu pojetí. Dnes je to velice běžné a ani si toho nevšimneme. Mikročip by fungoval stejným způsobem.“

Naštěstí se o tom dozvídá více lidí a ti jsou připraveni odmítnout mikročipování, když to bude povinností, nebo když začne velké množství lidí přijímat implantáty. Odmítnete tuto moderní metodu otroctví nebo přijmete označení pro pohodlí? Volba je jen na vás.

 

(Wakingtimes/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Youtube)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Korporace a vlády budují svět, ve kterém bude každý jedinec očipován

  • Architekti NWO se snad zbláznili. A mnozí samozvaní vládci Evropy jako Merkel a jiní politici šílenosti zavedení NWO slouží. Možná, že už mají mozky pod nějakou chemickou látkou a oni si melou tu svou jakoby byli už naprogramovaní, aby stádo nad kterým vládnou ovlivnili. Lituji normální lidi, kteří ještě jásají, že mohou být očipováni. Nejsme dobytek a chceme používat svůj mozek a ne být ovládáni .Čipování škodí lidskému zdraví, ale lidí je na zemi moc stačí malé množství poslušných očipovaných a tím lehce ovladatelných otroků jejichž IQ bude vlivem plánovaného mísení ras na takové výši, aby byli hloupí, ale mohli sloužit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*