Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 rouške, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě?

Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 rouške, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě?

Vycházela snad nakažená gorila po 21:00 ven? Byla lyžovat? Sáňkovat na Petříně? Nenosila 2 až nekonečno rouške? Údajná nákaza covidem zvířat v pražské ZOO jen dokládá, že karantény jsou z hlediska zamezení šíření viru k ničemu.

Nedodržovat totalitní vládní restrikce v době stanného práva se zkrátka nevyplácí! A pocítila to i zvířata v ZOO. Nakažený gorilí samec Richard je zřejmě malý živnostník, který má na černo otevřené papírnictví, jezdí na lyže do Itálie, sáňkuje na Petříně, chodí do ilegálních hospod s Prymulou a Faltýnkem, na fotbal s ředitelem ČT Dvořákem, rovněž Prymulou, kancléřem Mynářem, Alexandrem Vondrou a spol., vychází ven po 21. hodině, vyhýbá se povinné karanténě jako Babiš a hlavně(!) nedezinfikuje si ruce, nedodržuje rozestupy a nenosí rouške (tedy dvě až nekonečno) nebo respirátore FFP2, zejména v autě, v přírodě a u vánočního stromečku. A určitě je to popírač, který koná ještě další ilegality po vzoru výše řečených a dalších papalášů.Údajné nakažení PR covidem zvířat v pražské ZOO tak jen dokládá, že jakékoliv karantény jsou z hlediska zamezení šíření viru k ničemu. Ba naopak z hlediska psychického (stres, sebevraždy…), ale i fyzického zdraví (nedostatek pohybu, obezita, kardiovaskulární choroby…) jsou prokazatelně kontraproduktivní.

Dodržování 3R vymýtilo chřipku, ale nedodržováním 3R si můžeme za PR covid

Jaký lepší příklad (nefunkčnosti) karantény chceme, než v kleci izolovanou gorilu a další zvířata v měsíce zavřené ZOO, kdy přicházejí do kontaktu s omezeným počtem (hádám jednotek) chovatelů. Karantény Svědků Covidových po celém světě mají trochu jiný důvod, než zamezení šíření PR viru, který zcela vymýtil chřipku (která je prakticky na hodnotě nula). Ano někdo pravověrně uvědomělý a najednou kvazi zodpovědný namítne, že chřipka poklesla/zmizela tím, že máme 3R.

Zajímavé, že ty stejné 3R už ale podle kvazi expertů a kvazi politiků všeho druhu lidi nedodržují, a – sic chřipku vyhubily! – když dojde na onu děsivou pandemii, která reálně nikdy nebyla ani epidemií (protože pro epidemii je v ČR stanoveno 1600-1800 nakažených na 100 tisíc lidí).

Jak současné ministerstvo strachu a smrti označující se za ministerstvo zdravotnictví uměle vytváří hospitalizované i zemřelé s COVID-19, šíří paniku a buduje „pandemii“ jsem psal ZDE.

Dalším bodem na pováženou je ono samotné testování zvířat. Zřejmě tunelování ČR skrze testování lidí nestačí, a tak je třeba kapsy a podbradky Prymulů, Hamáčků, Blatných a Babišů plnit testováním zvířat. Doporučil bych mimochodem henty motýle nebo mravence. To bude vývar panečku!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

3 Komentáře “Koronavirus v ZOO. Nenosila zvířata 2 rouške, byla lyžovat v Itálii či po 21:00 v knajpě?

 • Vláda vylosovala zavření závodních jídelen a druhý den zjistila, že šlo o špatný los. Nyní vylosovala povinnou práci z domova pro administrativu. Bude půjčovat dodávky na převoz šanonů účetních firem do bytů zaměstnanců? Kdyby hloupost nadnášela …
  Co do toho osudí, ze kterého zákazy losují, ještě přidají? Těžko odhadnout, protože hloupost nemá dno.
  Panika a chaos je vidět každým okamžikem. Rozum se trestá vyhazovem. Babiš Blatný, Hamáček, Maláčová …. Každý do osudí, ze kterého losují zákazy, něco přidá. Tomu říkám kvalifikované řízení.

 • Vláda avizovala již v pátek opatření platná od pondělí. Logický důsledek – lidé si vyrazili nakoupit, rychle navštívit blízké, protože neví, kdy to bude zase možné, rychle na výlety, protože budou od pondělí sedět doma. Logický důsledek je, že se v prvním týdnu opatření situace zhorší. Proto vymyslí další opatření. Ta zřejmě losují z nějakého osudí, protože logika se v nich najít nedá.
  Myslím, že by se Covid šířil stejně, kdyby opatření řídily místo vlády ty gorily.

 • To, že poslanci koalice ignorovali pandemický zákon a raději proti vůli sněmovny vyhlásili znovu nouzový stav má jediný důvod:
  V nouzovém stavu mohou kšefty běžet bez výběrových řízení. Všechno ostatní by se dalo aplikovat i mimo nouzový stav.
  Veškerá opatření vlády vedou jen k podpoře odbytu roušek, respirátorů, testů, na čemž už naše vrchnost vybudovala svůj zdroj snadných příjmů.
  Tak lidi kupujte respirátory, choďte na testy, ty zaplatíme z vašeho zdravotního pojištění ať se nám zlaťáčky kutálejí. A utrácejte hodně ať se nemusí Babiš s Hamáčkem o zakázky přetahovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*