Koronavirus – o co doopravdy jde a kdo to způsobil; jak to vidí Joseph P. Farrell

Koronavirus – o co doopravdy jde a kdo to způsobil; jak to vidí Joseph P. Farrell

O co tady doopravdy jde?

Historik a vědec Dr. Joseph P. Farrell (3-1/2 hodinové video v angličtině ZDE; jeho knihy o tajné technologii jsou známy po celém světě, i u nás – viz „ZDROJE“) je toho názoru, že jsou celkem tři možnosti co se týče pachatele: buď je to Čína, nebo je to Amerika, anebo světová tajná vláda, tak zvaný „Deep State,“ nebo česky Neviditelná garnitura. Ruský politický komentátor Valerij Pjakin nazývá tyto lidi „globální prediktor.“

Pokud by tuto celosvětovou katastrofu způsobila Čína, pak záměr není jasný, protože jejich lidé a jejich ekonomie na to doplácejí nejvíc. Čína se dále celosvětově uvádí jako nejvíc pomocná země, když posílají celá letadla, plná zdravotních a preventivních pomůcek nejen do Italie, ale i do Iránu a jinam. Dokonce i v Praze přistálo jejich letadlo se zdravotním materiálem. Srbský president Aleksandar Vučič prohlásil veřejně, že „jediná země, která nám pomáhá je Čína. Touto dobou už bychom měli všichni pochopit, že Evropská solidarita neexistuje. Je to jen pohádka na papíře.“

Ale i Rusko se přidalo a president Putin poslal do Italie osm lékařských skupin, které patří ruské armádě, aby pomáhaly s koronavirovou epidemií. A do Ameriky poslal letadlo se zdravotním materiálem

Takže ta možnost, že by Čína tuto epidemii způsobila a pak zkoušela všem pomáhat, není příliš pravděpodobná. Nesmíme zapomínat, že to nebyly skutečné a pravdivé statistické údaje, které koronavirus jako obrovského strašáka rozšířily po celém světě. Svou dávku propagandy zde doručila media na základě organizací jako je WHO, které ve skutečnosti není radno příliš věřit. Nejen že jejich součty postižených virem a mrtvých ze dne na den často nesouhlasí, ale taky proto, že spadají pod OSN a ti nám málokdy říkají pravdu. Používají „kódovanou“ řeč, takže na příklad, když řeknou že se jedná o humanitární zásah, znamená to, že budou to či ono místo bombardovat. Když jedou „udržovat mír na světě,“ tak se jedná o vojenské napadení, o válku a genocidu.I americký president Trump prohlásil, že WHO udělala některé podstatné chyby a provinila se tím, že nehlásila správné údaje a zkoušela mnohé informace tajit. „Jejich omyly způsobily velké množství úmrtí,“ řekl. A pak jim odřízl finanční podporu, což nesmírně rozhořčilo mnohé, včetně Billa Gatese, který po americké vládě byl jejich druhým největším podporovatelem. Článek ZDE.

Takže celosvětová media vytvořila tuto paniku na základě pochybných a neověřených informací, ať už vědomě, či nevědomky. V Americe vlastní veškerá media jen zcela pár lidí; je možno předpokládat, že celosvětová media vlastní rovněž zcela pár lidí a ke všemu to mohou být ti stejní.

Jako další uváděná možnost pachatele je Amerika. Mnozí jsou toho názoru, že tato epidemie byla naplánována za účelem znemožnění presidenta Trumpa a ke zničení všeho kladného, co by byl doposud udělal. Mohlo by to být pravdivé vysvětlení, kdyby se chřipka rozšířila pouze v Americe, což není ten případ. Takže jako třetí a snad jediná možnost je Neviditelná garnitura a pak je záměr a důvod zcela jasný: vyřídit ekonomicky Čínu, zastavit jejich hedvábnou cestu, izolovat je politicky, diplomaticky i obchodně. Nakonec, kdo by dnes chtěl co podnikat s Čínou, když proti ní bylo vzneseno tolik nedůvěry?

A jako ještě další, ekonomicky a finančně vyřídit celý zbytek světa, protože jen tak je možné, že se nepřijde na to, kdo celosvětovou ekonomickou katastrofu, která nám všem hrozí už celá desetiletí, způsobil. Když by se někdo ptal kdo se tímto celosvětovým kolapsem provinil, odpověď je jednoduchá: koronavirus. Ale kdyby koronaviru nebylo a kdyby nikdy nedošlo k nedobrovolnému uvěznění celosvětové populace v jejich domovech, mnozí by postupně mohli požadovat vysvětlení, co způsobilo celosvětový ekonomický a finanční krach. A pak by mohlo dojít ke spravedlivému vyhledání a potrestání viníků, protože viníci zde jsou, to věřte, a náramně se bojí aby nebyli odhaleni.

Skoro by se zdálo, že všichni ti velcí ekonomové a znalci finančního světa, kteří vládnou mezinárodními penězi a obchodem nejsou schopni tak důležité funkce vykonávat. Mnozí by si mohli myslet, že své práci prostě nerozumí. Jenže jak říká filosof Alan Watts, v politice není nic ponecháno náhodě. Za vším je nějaký záměr a plán. Takže můžeme usuzovat, že toto všecko bylo provedeno záměrně, s jasným cílem zničit celosvětovou ekonomii a tím pádem zničit i nás finančně, zdravotně a psychicky a tím nás uvrhnout do totálního podřízení, do totálního otroctví. A až budeme úplně na dně, nebudeme mít nic, ani finanční prostředky, ani potraviny, až naše firmy budou v krachu a nebudou moci produkovat, pak si tito tajní vládci začnou diktovat a dopadneme jako Řecko, ne-li hůře.

Celá současná COVID-19 „epidemie“ zkouší pouze zakrýt smutnou ekonomickou situaci, ve které se celý svět nalézá. Dodržováním karantény tuto tragedii pouze zhoršujeme, takže se může stát, že se už nikdy ekonomicky nevzpamatujeme. Pak se dostaví zahraniční investoři, za babku nás skoupí (s tím máme nemalé špatné zkušenosti) a my, jako samostatný stát přestaneme existovat. Česká republika pak bude vymazána z mapy světa.

Karanténa škodí na zdraví

Britské oficiální noviny „The Guardian“ vydaly v půli dubna článek, který měl mít další pokračování, ale to se tam nikdy neobjevilo. V článku citují Dr. Wittkowskiho, který říká, že jakákoliv nemoc dýchacích cest se zastaví pouze tím, že jdou děti do škol, lidé do zaměstnání a do obchodů a ponechá se každému volný pohyb, aby se spolu promíchali, protože aspoň 80% všech se musí dostat do styku s nákazou, aby si vytvořili imunitu. Jen tak je možno docílit to, čemu on říká celková, čili „davová imunita.“ A po čtyřech týdnech na to je možno otevřít všecky domovy důchodců, které měly být do té doby zavřeny a dovolit veškeré návštěvy, protože v té době už bude virus zničen. Článek ZDE.

Anglické slovo, které je dnes používáno na koronavirus karanténu je „lockdown,“ neboli uzamčení. Je to výraz, který se používá ve věznicích.

Dva lékaři, Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi z Accelerated Urgent Care kliniky v Kalifornii jsou na internetu zachyceni jak diskutují současnou zdravotní informaci s reportéry z ABC News. Tito lékaři se netají tím, že karanténa zdravých lidí je naprosto špatná a že pobyt doma, bez styku s ostatními nás zbavuje imunity. Jejich nemocnice je málem prázdná a přesto, když přijdou ráno do práce, u dveří stojí osoby málem ve skafandrech a měří jim teplotu. Prý je to kvůli naší bezpečnosti! Dr. Erickson říká, že jakmile někdo mluví o „naší bezpečnosti“ tak s námi manipuluje. Dává nám tím najevo, že my sami nejsme schopni posoudit co je pro nás bezpečné a co ne, takže musí vláda, nebo organizace zakročit a říct nám to. Tím ovšem ti tam nahoře zkouší zjistit jak moc svobody nám mohou odebrat a když my pěkně poslechneme a zůstaneme doma, tak jasně ví, že to funguje.

Tento lékař si zkoušel koupit munici a navštívil tři obchody v okolí a ve všech byla všecka munice vyprodána. To proto, že lidé už mají všeho dost a připravují se zaútočit. Na jeho vlastní Facebook stránku mu píšou: „tak co, jdeme do toho, ne?“

A oba lékaři se shodují na tom, že by nemělo být postupováno podle počítačových modelů, ale podle skutečných případů, pravdivých čísel a spolehlivých údajů. Na příklad, nemocnice volají po ventilátorech, požadují jich 30 tisíc a z toho jich používají pět. Protože na ventilátory dávají pouze ty nehorší případy, kteří by to už dále sami na svých nezvládli.

Chřipka není nic na co bychom nebyli zvyklí a nedokázali se s tím vyrovnat. 96-97% všech případů této chřipky se dokonale uzdraví. A ta 4% co zemřou mají všichni nějaké další, přídavné a vážné nemoci, jako jsou selhání srdce, rozedma plic, revmatismus, artritida, lupenku a podobné. Samozřejmě, že se může stát že i naprosto zdravý člověk zemře na chřipku, ale množství těchto lidí je tak malé, že je zbytečné se o tom i zmiňovat. Video ZDE.

A samozřejmě, ihned na to se na internetu objevily články jak tito lékaři nemají právo předkládat lidem takové nepodložené informace, že v jejich výpovědi byla spousta mylných tvrzení, a podobné nesmysly. Ještě že tito lékaři onu kliniku vlastní, jinak by asi přišli o zaměstnání. Naše tajné vedení si v žádném případě nechce nechat vzít tuto karanténu, protože ji nutně potřebuje na zničení celosvětové ekonomie a na zničení nás všech jak psychicky, tak ekonomicky a i zdravotně.

Důkazem, že tito lékaři a mnozí jiní, kteří tvrdí že chřipková epidemie zanikne pouze když lidé spolu mohou dále komunikovat a získají tím proti nákaze imunitu mají pravdu, je situace ve Švédsku. Švédsko se rozhodlo nepodrobit své občany žádné karanténě, kdežto Norsko karanténu má. V obou státech je vliv nemoci i počet mrtvých zhruba stejný.

Ale kdosi se rozhodl srovnat Švédsko, s americkým státem Michigan, protože oba mají zhruba stejně velké území a stejně velkou populaci. Stránka ZDE. Švédsko, jak jsme právě řekli, nemá karanténu, kdežto Michigan ano a je to karanténa velmi přísná. Ve srovnání těchto dvou zemí, zde jsou výsledky:

Švédsko             13,822 případů chřipky a 1,511 úmrtí

Michigan            30,791 případů chřipky a 2,308 úmrtí

Nenávist vůči Číně?

Mnozí se domnívají, že je zde snaha ekonomicky vyřídit Čínu. Napřed jim všecko vybudovali, teď to zase ničí. Výskyt prasečí chřipky před několika lety jim dokonale zruinoval produkci vepřového masa. Výskyt ptačí chřipky zdecimoval produkci kuřat. Výskyt koronaviru měl záhadně stejné časování jako Hong Kongské pro-demokratické protesty, které byly podle některých placeny a vyvolány americkými organizacemi NED (National Endowment for Democracy) a CIA. Další shoda byla spatřena v tom, že první onemocnění Koronavirem vypukla těsně před tím, než NED začal podporovat a trénovat čínské Uyghurské Muslimské extremisty.

Na příklad, v březnu 2019 přišla do Číny z ničeho nic záhadná zásilka nesmírně nebezpečných virů z kanadské biologické laboratoře. Kanaďané tvrdili, že viry poslali za účelem pomáhat výzkumu veřejného zdraví a že na tom není nic neobvyklého. Takže jedy a nebezpečné látky jsou potřebné pro výzkum veřejného zdraví? To nezní moc věrohodně. Přesto, Číňané si stěžovali. Kdyby to bylo tak běžné, proč by to potom posílali tajně a aniž by o tom předem uvědomili čínskou vládu. Článek ZDE.

Ekonomická situace Číny

Po stránce ekonomické, Čína na tom není zdaleka tak závratně jak se může na první pohled zdát. Čínský veřejný dluh je zhruba 6 bilionů v amerických dolarech. To znamená šestka a za ní 18 nul:

6,000,000,000,000,000,000

To je naprosto nepředstavitelný obnos a zrovna tak je nesplatitelný. Podívejte se sami, jak vypadá JEDEN bilion v amerických sto-dolarových bankovkách, naskládaných na sebe. Ten malý červený flíček v levém rohu je stojící člověk.

1 bilion v amerických stodolarovkách

Celá dlouhá léta komunistických finančních manipulací v Číně zbavily tento stát potřebných finančních prostředků. Jejich očekávaná prosperita je hnala k tomu, aby budovali nová města pro budoucí nově příchozí pracovní síly – města, která dnes chátrají a potřebují nutně další údržbu, na kterou nejsou peníze.

Možná proto navštívil čínský premiér Xi Jipin spolu s hlavními zastupiteli čínské vlády zhruba před rokem Monako, kde měli rozhovor s Princem Albertem II., což běžná media skoro nikde nehlásila. A přitom když se zástupce druhého největšího světového ekonomického celku dostavil spolu s jeho vládním doprovodem na schůzku s hlavním představitelem jednoho z hlavních center dnešního finančního světa, to není zanedbatelná záležitost. Opomenout takovou důležitou zprávu je trestuhodné. (Krátké video ZDE)

Co asi chtěla Čína od těchto nesmírných boháčů, jejichž země s pouhými 30,000 obyvateli má všeho-všudy rozlohu 1.6 km2 a přesto vlastní skoro nevyčerpatelné finanční zásoby získat? No co jiného než … To je přece jasné.

Internetová stránka „The Unz Review“ dokonce tvrdí, že stejně jako Čína, celý svět je kvůli současnému globálnímu podvodnému a lichvářskému finančnímu systému na pokraji kolapsu. Jejich názor není přímo originální, dokonce i papouškovská veřejná media říkají to stejné, ale aniž by udali důvody. Proto ze všech sil tlačí koronavir jako hlavní světovou událost, aby si nikdo nevšiml, že celý globální finanční a ekonomický systém se nám hroutí pod nohama.

SWIFT a BRICS

Toto všecko, co se děje, může být ještě dále snaha o zastavení, nebo dokonce zničení systému BRICS. BRICS je zkratka pro společenství zemí, které se mezi sebou dohodly na obchodní a jiné spolupráci a na společném finančním systému, který NEBUDE založen na americkém dolaru. Země, které tato úmluva zahrnuje jsou: Brasilie, Rusko, Indie, Čína (China) a jižní Afrika (South Africa). Odtud BRICS.

Něco takového je samozřejmě závažný politicko-obchodní tah a jako takový může očekávat přiměřený odpor od těch, kterým něco takového nesedí do jejich plánů a ke všemu mají přiměřenou moc a finance na to, aby něčemu takovému zkoušeli zabránit.

BRICS státy se nejenže zkoušejí odtrhnout od manipulačního dolaru, ale zároveň reagují na zamezení přístupu Ruska do bankovního systému SWIFT, což je computerizované bankovní propojení všech členských zemí tohoto celku. SWIFT umožňuje internetové mezibankovní převody, platby, operace s cennými papíry a jiné transakce. Každá banka v zúčastněném státě má svoji vlastní adresu, která se nazývá BIC kód. Na příklad Československá obchodní banka je CEKOCZPP, Fio banka je FIOBCZPP.

Kvůli tomuto propojení můžeme na dovolené v cizině vybírat peníze na českou bankovní kartu v tamnější, místní měně.

Čína si svou účastí ve BRICS systému může rovněž zkoušet zajistit pevnější finanční základ. Čína totiž nemá skutečnou měnu. Jejich „Yuan“ znamená v čínštině „Dollar“ a podle zákona nesmějí být tyto peníze směňovány za žádnou jinou měnu, s výjimkou ruského Rublu a několika dalších, menších měn.

Deep State, neboli Neviditelná garnitura

Takže se zdá pravděpodobné, že Neviditelná garnitura, vedená globalisty je ve válce s Čínou. Jejich záměrem může být narušení rusko-čínského obchodního a diplomatického spojení a zabránění jiným, menším asijským státům aby se s Čínou spolčily. Toto všecko je ekonomická pandemie a je to ve skutečnosti zkouška, jak kontrolovat a ovládat celý svět. Není to ale přímý útok jednoho státu proti druhému a tím pádem není možno označit skutečného viníka.

Je to zjevný „Pořádek z chaosu,“ jak říkají mnozí, kteří vůbec nechápou nesmyslnost takového tvrzení, aniž by chápali čemu pomáhají a skutečný dosah celé situace. Zdá se, že koronavir byl naplánován jako znovu-nastavení celosvětového obchodního a ekonomického systému, jak říká J.P. Farrell. A až všechno padne, až bude všecko v troskách, pak bude teprve možnost celý systém znovu nastartovat a to s největší pravděpodobností pomocí války. 3. světová válka, dlouholetý sen západních kapitalistů a mezinárodních bankéřů se konečně bude moci uskutečnit, až ekonomicky zničené státy a jejich občané svolí k čemukoliv, jen když bude naděje, že to pomůže situaci zlepšit. Ano, ono to pomůže, ale ne nám. Pomůže to nadnárodním podnikatelům a mezinárodním bankéřům, kteří si znovu naplní kufry penězi až k prasknutí, jako se to stalo při každé jiné válce. Nakonec, financují všechny strany konfliktu a to vynáší nemalý peníz. Na nás zbude pouze to všecko zaplatit.

Tim Ozman je toho názoru, že 3. světová válka už začala a to přesně 11. března 2020 (3/11), kdy WHO veřejně vyhlásila celosvětovou epidemii COVID-19. Tim Ozman je zvláštní člověk. Je jasné, že má vynikající informace a jeho pořady jsou neustále z Youtube násilně odstraňovány, ale nikdo neví kdo se ve skutečností za tímto jménem skrývá. Své jméno, nebo spíše pseudonym odvozuje od jména Tim Osman, což byla přezdívka Osamy bin Laden, pod kterým byl veden na výplatních listinách v americké špionážní organizaci CIA.

Ozman říká, že toto všecko je opakování historie, které nám vynese pouze horší a mohutnější vládní aparát, policejní stát, diktaturu a zotročení. A i když k té skutečné, plánované, drastické epidemii doopravdy nedošlo, media stále nafukují situaci, straší se statistikami, které nejsou pravdivé a zkoušejí udržet mýtus epidemie za každou cenu. Jeho video, vlastně audio nahrávka, pokud funguje, je ZDE.

Další důvody pro odvedení pozornosti celosvětovou panikou

Shora popsané důvodu mohou být jedna část celého problém. Ale jsou zde ještě další možnosti, ještě míň radostné:

  • Po celém světě se lidé začínají bouřit a protestovat proti tomu, jak je s nimi zacházeno. To nejsou jen Žluté vesty; takových potyček je celosvětově hojně. To, že nejsou v mediích podchyceny, je něco zcela jiného. Na příklad, když se v roce 1990 Amerika rozhodla napadnout Irák, protestovaly před Bílým domem statisíce lidí. V tisku a v TV o tom nebyla ani zmínka. Možná kvůli takovým akcím nastavěli kolem dokola Bílého domu cementové bariéry, takže přístup k němu autem či jiným vozidlem, včetně tanku, je nemožný.
  • Každý útok proti lidem nebo proti národu sloužil vždy jako záminka k dalšímu omezení občanské svobody. Veškerá lidská práva pak ustupují do pozadí a zůstávají pouze povinnosti, zákazy a příkazy, stejně jako ve válce. Toto se už začíná projevovat v Americe. Už v době, kdy tam bylo méně než 100 obětí COVID „epidemie“ (na 320 milionů celkového počtu obyvatel), vyhlásil president Trump status ohrožení a chtěl karanténovat (věznit) všecky, u kterých by bylo podezření, že tuto infekci mají. Jak budou tito lidé vybírání? Namátkově, nebo podle nějakého tajného seznamu? Také měla být vytvořena záchytná centra (koncentrační tábory) pro ty, kteří by byli označeni jako nemocní.
  • Vlády budou mít možnost zkonfiskovat celá území, která budou prohlášena za zasažené koronavirem, bez ohledu na pravdivost tohoto tvrzení a bez ohledu na odpor současných majitelů těchto částí světa.
  • Zakázky na nápravu všeho, co se v kritickém období zničilo a porouchalo budou pak uděleny přátelským nebo spřízněným firmám a podnikatelům, a také těm, kteří podporují tu kterou volební kampaň.
  • Naprosté zničení světové ekonomie, protože každý den celosvětového stanného práva nese své následky na obchodě, na výdělcích, na kulturním životě a na všem ostatním. Aerolinie se již potápí a místa, která závisí na turistickém ruchu rovněž tak. Jak si můžeme myslet, že takový menší podnikatel, na jehož dodávkách smluvně závisí jiná firma toto může zvládnout. Dovedeme si představit ty pokuty a sankce, které ho čekají při opožděném dodání zboží? Jak to mají zvládnout dodavatelé těch produktů, které se časem snadno kazí a je naprosto nutné je zavčas doručit do obchodů? Kdo ponese jejich ztráty?
  • Je zjevné, že se blíží podstatná celosvětová krize a naši skrytí manipulátoři by neměli koho za ni vinit. Proto přišli s epidemií. Lidé, kteří jsou zachváceni neúměrným strachem snadno podlehnou každé nemoci co jde kolem. Nakonec, my všichni máme všechny ty bacily, bakterie a viry už teď na sobě. Záleží pouze jestli k nim přidáme dávku stresu, který jim umožní se probudit k činnosti.
  • Psychicky oslabená a často hladovějící populace začne brzy volat po lepším řešení a po lepším vedení. Přesto, že se mohli nakrásně poučit jak moc vedení jednotlivých národů utrpělo tím, že se Evropa sjednotila pod jednu nevolenou vládu, budou souhlasit i s celosvětovým diktátorstvím. Politická paměť je velmi krátká.
  • A budou souhlasit třeba i s válkou. Postupem času bude odhalen nějaký zločinný element, který to údajně všecko způsobil (i když se nakonec ukáže, že to nebyla pravda) a tomu se vyhlásí válka. Rozhořčený zbytek světa se s nadšením přidá a máme tady 3. světovou válku, vysněnou všemi mezinárodními finančníky a nadnárodními podnikateli. Na lidských životech jim v jejich chamtivosti nezáleží, jejich děti do války v žádném případě nepůjdou. A tak naši mladí muži a mnohdy i děvčata půjdou utrácet své drahocenné životy za bandu starých, zvrhlých příživníků. Pod záminkou patriotismu je naženou zabíjet jeden druhého kvůli vlastnímu zisku a obohacení.
  • Další možnost je, že nás chtějí celosvětově „prověřovat“ jestli na sobě nenosíme koronavir. Tyto prověrky mohou být nejen nebezpečné, ale ještě mohou sloužit jinému, skrytému účelu. Nejen že nejsou schopni rozlišit běžnou chřipku od koronaviru. To, že by kteroukoliv z těchto chřipek dovedli opravdu vyléčit se také ještě nestalo. Všichni nemocní se buď uzdravili sami, nebo podlehli.
  • A korunu toto všecko dostaneme, když si uvědomíme, že se jedná o další tah ve snaze o vylidnění světa. Ano, pokud to nevíte, tak naše tajné vládnoucí špičky si myslí, že nás lidí je tady moc a že jim ujídáme z jejich stolu. Však nás taky nazývají „zbytečnými jedlíky.“ Jejich plánem je snížit celosvětovou populaci zhruba na 1/10 toho, co je teď. A tak nás budou očkovat. Očkování je nenápadné, většina lidí, zpracovaná televizí opravdu věří, že očkování pomáhá proti nemocem, což je sprostá a milionkrát prokázaná lež.

 

Co my na to?

Z doposud popsaného by už mělo být zřejmé, že tak zvaný koronavirus není opravdu nic jiného než strašák. Je to celosvětový strašák, propagovaný medii a na nás nanucený politickou mocí ve státě za podpory policie a dalších státně-právních úřadů. Je to strašák, který vypadá velmi hrozivě pro ty, kteří slepě věří oficiální propagandě a tím pádem nic nevědí a ani vědět nechtějí. Je to rovněž skvělý prostředek jak celosvětově udržet lidstvo zavřené doma, zatímco je jim brána ekonomická podstata národa přímo pod nohama. A tak namísto toho, aby se bránili, namísto toho, aby se ptali o co jde a dožadovali se odpovědi, všichni rádi a dobrovolně sedí doma, protože se bojí, aby se touto hroznou věcí nenakazili jak oni sami, tak jejich rodiny. Tím ale pomáhají zločinným elementům, které se zmocnily vlády nad naší planetou, pomáhají těmto šedým přízrakům, které skryté, z pozadí diktují vládám co smí a co nesmí dělat. A tito skrytí pachatelé se starají pouze o jedno, aby docílili totální a celosvětový finanční a ekonomický krach, který nás všechny nažene do jejich područí a otroctví. A pak nám budou vládnout.

Protesty proti nedobrovolné karanténě v Americe. Takových záběrů je mnohem víc.
Dejte do vyhledávače „protests against lockdown” a zvolte “obrázky,” nebo “videa.”

V Americe jsou lidé na svých. Tam neexistuje pokračování platu v době nemoci, příspěvky na děti nebo mateřská dovolená a když dostanete nezaměstnaneckou podporu, tak za rok je po ní a dál není nic. Někteří to zvládnou na sociálku, ale ne každému se to podaří. Na příklad rodiny, kde je muž přítomen doma, nekvalifikují. Z toho důvodu dochází hlavně u černošských rodin k tomu, že muž rodinu opustí, aby žena a děti dostali aspoň něco. Z těchto důvodů mnozí Američané rychle pochopili, že je ve hře něco mnohem horšího, než se na první pohled jeví a začali se bouřit. Po celé zemi se shromažďují, bez ohledu na vládou-přikázanou karanténu a zákaz shromažďování. Volají do světa, že takové násilné zastavení veškeré činnosti je proti jejich občanským právům a dožadují se otevření obchodů a uvolnění všech zákazů.

To je možná důvod, proč dal již 16. dubna 2020 president Trump guvernérům jednotlivých států svolení k tomu, aby použili vlastní úsudek a uvolnili nucenou karanténu dříve, než plánováno na 1. května. Tři z těchto guvernérů, kteří jsou demokratického zaměření, což je opoziční strana od Trumpových republikánů, se nechtějí přizpůsobit a drží dále své občany a veškeré podnikání v zajetí zákona. Tyto státy jsou: Michigan, Minnesota a Virginia. President Trump proto oficielně vyzval občany těchto států, aby proti takovému rozhodnutí jejich vedoucích představitelů protestovali. (Článek ZDE a ZDE)

Trump rovněž konfrontoval guvernéra státu New York Andrew M. Cuoma, který řekl, že nemůže plně uvolnit ekonomii, dokud nebude více testování pro tuto chřipku. V přímém televizním vysílání mu President Trump skočil do řeči a řekl, že dodali New Yorku tisíce nemocničních lůžek, která nikdy nepotřebovali, dali jim velké množství ventilátorů a pomohli s testováním, což všecko měli správně dělat oni sami.

“Předně, jestli on sedí doma a nic nedělá a jen sleduje televizi,” prohlásil Trump o Cuomovi, “možná by se měl zvednout a začít pracovat, ne?” Jindy zase řekl: “Pan Cuomo by měl strávit více času ‘činnosti’ a méně času ‘stížnostmi.’” A dodal, že guvernér Cuomo za vládní pomoc ani nepoděkoval.

Cuomo se posléze dovolával že “emoce, politika a osobní egoismus v tomto nemají co dělat; tady se jedná o lidi.” Tvrdil, že za poskytnutou pomoc poděkoval Federální vládě hned několikrát a nakonec prohlásil v předstíraném zoufalství: “Nevím co dál dělat – snad jim poslat kytici?”

Vládní internetová stránka Anglie (www.gov.uk) veřejně ohlašovala ještě začátkem dubna, že od 19. března 2020 nepovažují koronavirus za nebezpečnou nemoc. Dále přiznávali, že když tento virus v lednu stejného roku označili za nebezpečný, že to bylo v počátcích této nemoci a že neměli dostatečné informace. Dnes tam už tato zpráva není, zato nabádají ke karanténě, distancování, atd.

Těžké následky společenského distancování

Americké noviny „New York Times“ a všecky ostatní noviny a media neustále varují, jak je důležité aby se lidé společensky distancovali jeden od druhého a takřka „seděli doma.“ Záměr je jasný, nechtějí aby se lidé setkávali, aby spolu mluvili, přicházeli na jiné názory, na jiná různá řešení a důvody. Aby vedli diskuze, aby je napadaly další možnosti a aby se i jaksi bavili. Nechtějí aby se lidé spojili a smluvili. Ne, dnes se od nás chce abychom seděli doma, pokud možno sami a mysleli pouze na tragedii, která nás postihla. Možná to chtějí proto, aby nás mohli ještě nadále zpracovávat pomocí televize.

A vůbec, proč „společenské distancování?“ Znamená to snad že se máme stranit společnosti a žít jako poustevníci každý osaměle? Je to velmi špatný název pro to, co to má ve skutečnosti znamenat, což je “tělesné, nebo taky fyzické distancování.“ Proč potom byl tomu oddálení se od druhých dán tak více-významový název? Je to snad nějaký plán do budoucnosti? Je to snad záměr znepřátelit nás mezi sebou?

Zdá se, že je to snaha navodit stav nedůvěry a mnohdy i nepřátelství mezi lidmi. Když budeme totiž jeden na druhého koukat s podezřením, nemůžeme se nikdy spojit, domluvit a jít se společně ptát otázky. A tato snaha o osobní izolaci je opět celosvětová. V Americe to mohlo být vidět už dávno v obchodech, kde neustále vyhrává hudba, takže je někdy těžké se soustředit na to, co člověk chce koupit; o tom, že by někdo rád něco diskutoval s druhýma nemůže být ani řeči. V každém baru je hlavní vybavení televize, na kterou všichni koukají a málokdo mluví. Nakonec, je to v barvách a ještě se to hýbe.

Peter Denk, vydavatel informačního listu „Zeitprognosen“ správně předvídá, že takové distancování může mít vážné psychické následky u velké části populace. Většina lidí není uzpůsobena na to, aby seděli sami doma a přemýšleli pouze nad tragedií, která je postihla. Je nutno si uvědomit, že mnozí touto karanténou ztratí úplně všecko, zaměstnání, příjem a mnohdy i rodinu a střechu nad hlavou. K tomu jsou ještě pomocí televize bombardováni neustálým zveličováním skutečnosti a špatným výhledem do budoucnosti jak pro ně samotné, tak pro jejich rodiny, pro jejich státy a pro celou zemi. A jak udržet děti doma v klidu a pohodě a nepřijít při tom o zdravý rozum? To ať chudákům rodičům někdo vysvětlí.

Mnozí lidé jsou zvyklí ventilovat stresové situace tím, že své problémy diskutují s druhými. Nejen že se jim uleví psychicky, ale ještě mohou přijít formou rozhovoru na nějaké řešení. Jiní snižují úroveň stresu tím, že chodí běhat do parku, další chodí nakupovat, anebo po cukrárnách. Každý se vybíjí jinak, každý má svůj vlastní způsob na snížení stresové hladiny. A teď je jim tato možnost vzata a celý svět je uvržen do samotky a přitom všichni víme že ti, kteří jsou uvězněni na samotce se někdy z toho zblázní. V Číně už se toto začíná projevovat v tom, že podstatně vzrostlo množství rozvodů.

Toto všecko se ale promítá ještě dále. Když se celé miliony lidí nacházejí ve stavu napětí, vzteku, provinění, strachu a mnohdy i paniky, tyto všecky záporné pocity se celosvětově promítají do našeho společného energetického pole, které známý vědec Rupert Sheldrake nazývá „morfogenetické pole.“ Odtud pak mají možnost zpátky působit na naši planetu a její obyvatele a vést ji k ještě větším katastrofám. Nesmíme zapomínat, že my všichni, jak tady na světě jsme, jsme prakticky jeden tvor a sdílíme mnohé s těmi druhými ač chceme či nechceme a ať nám jsou sympatičtí nebo ne. My všichni jsme jeden tvor: člověk!

Toto spojení bylo dokázáno i na Universitě v Princetonu v Americe, kde v jejich pokusné laboratoři s názvem PEAR (Princeton Engineering Anomalies Research) používají REG (Random Event Generator), což je zařízení, které neustále chrlí náhodná čísla ve formě nepředvídatelně uspořádaných skupin nul a jedniček. Vcelku je počet obou číselných možností stejný, ale jejich posloupnost je rozmanitá. Ale když dojde k nějakému celosvětovému vlivu, který dokáže zesynchronizovat cítění všech obyvatel naší planety, pak začne REG vydávat čísla v jakémsi zvláštním pořádku. To se i stalo, např. při 9/11.

Bylo rovněž zjištěno, že když se člověk na tento přístroj soustředí, že dokáže pouhou myslí ovlivnit množství vydávaných čísel buď jedním, nebo druhým směrem. A ještě zjevnější výsledky jsou docíleny, když lidé, ovládající toto zařízení pouhým myšlením jsou dva a ultimativní ukázky mohou být viděny, když tito dva jsou rozdílného pohlaví a jsou do sebe zamilováni. Toto ovlivňování je možno provozovat jak na dálku, tak i do minulosti. A pak že nemáme žádný vliv! Více ZDE.

————-

Další pokračování s názvem:  „Koronavirus – jak to vidí David Icke“

 

ZDROJE:

https://www.youtube.com/watch?v=rwzjd3OLlL8

Některé knihy J.P. Farrella jsou známy i u nás:

SS Bratrstvo zvonu; Nazi International; Roswelll & the Reich; Giza Death Star Destroyed; Der Todesstern Gizeh; Babylons Bankster; LBJ and the Conspiracy to kill Kennedy; Der Kosmische Krieg; Dario Fo & Franca Rame; Transhumanism; Thrice Great Hermetica; Hidden Finance, Rogue Networks and Secret Sorcery; Cosmic War; Financial Vipers of Venice; Reich of the Black Sun; Hess and the Penguins; The Third Way a mnohé jiné.

https://www.nytimes.com/2020/04/14/us/politics/coronavirus-trump-who-funding.html?campaign_id=51&emc=edit_MBE_p_20200415&instance_id=17651&nl=morning-briefing&regi_id=115528776&section=topNews&segment_id=25194&te=1&user_id=3c8e53507e4c691b489922dd87be3fd0

https://off-guardian.org/2020/04/17/coronavirus-lockdown-and-what-you-are-not-being-told-part-1/

https://www.unz.com/article/coronavirus-the-dark-side/

https://www.youtube.com/watch?v=zb6j7o1pLBw

https://rense.com/general96/herd-immunity-vs-lockdowns-sweden-vs-michigan.php

https://www.youtube.com/watch?v=HpsLZK91qJE

https://www.unz.com/article/coronavirus-the-dark-side/

https://www.youtube.com/watch?v=rwzjd3OLlL8

https://www.youtube.com/watch?v=zuf9Ay2WFww

https://www.nytimes.com/2020/04/16/us/coronavirus-cases-live-updates.html?campaign_id=60&emc=edit_na_20200416&instance_id=0&nl=breaking-news&ref=cta&regi_id=115528776&segment_id=25338&user_id=3c8e53507e4c691b489922dd87be3fd0

https://www.nytimes.com/2020/04/17/us/coronavirus-cases-news-update.html

http://www.gov.uk/

http://www.krisenrat.info/zeitprognosen.html

http://pearlab.icrl.org/

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*