Koronavirus a Harry a Meghan pořád dokola až do zblbnutí!!!

Koronavirus a Harry a Meghan pořád dokola až do zblbnutí!!!

Světová média v současnosti žijí koronavirem a hlásají každý den do světa haldy stále nových „zaručených zpráv“ o tom, kdo, kde všude onemocněl a kolik lidí na tento virus již zemřelo. Do toho nám nezapomínají servírovat srdcervoucí anglickou telenovelu o jedné „americké hérečce“, která si vzala prince a teď jí vadí, že si jí někdo všímá. Všechno ostatní, včetně hladomorů, válek, porušování mezinárodního práva a násilného vnucování uprchlíků zemím, které o ně nestojí, stojí na pokraji pozornosti. Prostě totální výplach mozků a záměrně šířená panika!!!Koronavirus není žádná Ebola, nebo mor, je to onemocnění „chřipkového typu“ a jak se sem tam od některého opravdového odborníka, když dostane trochu toho prostoru, dozvíme, není o nic vražednější, než třeba chřipka, na kterou jen v ČR umře každý rok od 1000 do 2000 lidí a celosvětově jich ročně zabije až 2 000 000!!! Stejně tak „vražedná“ umí být také „obyčejná rýma“, na kterou jak uvedl Peter Hotez, expert z Baylor College of Medicine v roce 2018 zemřelo jen v USA na 80 000 lidí!!! To, co v souvislosti s nebezpečností koronaviru předvádí západní média, se proto nedá nazvat ničím jiným, než záměrným šířením poplašné zprávy a měl by je za to stihnout trest v rámci vysokých pokut a vyhození těch největších redaktorských panikářů a lhářů!!!

Člověk, který trochu přemýšlí, musí kroutit hlavou nad tím, když nechají lidi v karanténě na lodi, kde se každá infekční nemoc musí zákonitě nakonec rozšířit na většinu z nich, jako kdyby prostě někdo potřeboval šířit paniku typu, včera jich tam marodilo jen 10 dnes už 20 a za týden 100 je to EPIDEMIE. Co je na tom sakra divného???!!! Stejné by to bylo s rýmou, chřipkou, nebo průjmem!!! Nacpěte spoustu zdravých lidí do uzavřeného prostoru s jedním nemocným a pak pište o tom, že jich najednou marodí víc, je to levné, manipulativní a neetické!!!

Poslední, nad čím se v tomto článku zamyslím, je jestli by této nemoci byla věnována stejná publicita, kdyby se začala šířit z Berlína, nebo Washingtonu… Jestlipak by se pak v novinách nepsalo spíše něco ve stylu „Nepropadejte panice – jde jen o další typ chřipkového onemocnění a zdravý člověk je naprosto mimo nebezpečí vážnějších komplikací“ Zkuste si na tuto domněnku v duchu odpovědět sami…

PS: Tímto článkem nechci říct, že by měli lidé tuto nemoc naprosto ignorovat, určitě by bylo dobré, když začnete kašlat, nebude Vám dobře a budete mít teploty zajít k doktorovi, pořádně se doma v teple vymarodit a neroznášet jí dál mezi kolegy na pracovišti (je jedno, jestli půjde o chřipku, nebo koronavirus).

PPS: Co se Harryho a Meghan týče, opravdu mně vůbec nezajímá, kde budou nakonec žít, ani kdo je bude živit 🙂
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*