Korán je totalitní ideologie

Korán je totalitní ideologie

Patří všichni muslimové pečlivě dodržující ustanovení koránu do vězení? Pokud vyjdeme z našeho trestního zákoníku, tak v podstatě ano. Stačilo by na ně uplatnit některé jeho para­grafy. Například ten s číslem 356:

(1)„Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, nábo­ženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.“

A kdyby to bylo málo, tak máme ještě k dispozici jeho další část:

(3)“Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán (b) účastní-li se aktivně činnosti, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnic­kou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.“

Seznámila se paní Merkelová a všichni ostatní eurounijní vítači muslimských invazních hord alespoň se základními tezemi koránu, který muslimy cíleně podněcuje k nenávisti a k aktivnímu boji proti všem jinověrcům i bezvěrcům. S jeho jednoznačně diskriminačním po­stojem k ženám a homosexuálům. Co říkají povinnosti uplatňovat středověké fyzické tresty, jako je například sekání rukou a kamenování žen?

Uvědomují si vůbec, že takzvaný „umírněný muslim“, který na potkání nezabíjí lidi jiného vyznání, je pro ty „pravověrné“ vlastně muslimem špatným? A že je jasné, že ti pravo­věrní nakonec tu „umírněnou většinu“ ovládnou a donutí ji bezpodmínečně přijmout právo šaría v té nejkrutější formě?

Jedinou, a v podstatě poslední možností Evropanů na záchranu před masovou islamizací, je postavit vyznavače koránu mimo zákon. S tím však rovněž souvisí okamžité obsazení vněj­ších hranic Evropské unie armádou a vyzbrojenými dobrovolníky připravenými nezvané útoč­níky zahnat i násilím.

Většina zemí se v historickém kontextu invazi nepřátel vždy vojensky bránila. Současní představitelé Evropské unie nás nutí vzdát se bez boje. Jejich cílem je vytvořit z nás stádo ovcí připravených na porážku. Opravdu se s tím smíříme?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Komentář “Korán je totalitní ideologie

  • Nejde jen o náboženství. Jde o mentalitu lidí. Muslimům není cizí vražda bezvěrce. Naopak z ní mají radost. Dovážet do muslimských zemí „demokracii“ nemá smysl. Nikdy jí nepřijmou. Právo silnějšího je jediné právo, které uznávají. Ve všech muslimských zemích, kam se USA pokusily exportovat svojí demokracii, jsou války, vraždy, atentáty … Nám Evropanům dělá potíže zabít králíka na nedělní oběd. Muslimské děti už umí zacházet s nožem tak, že by jim nedělalo vůbec žádný problém podříznout člověka, který třeba jen urazí jejich víru. Brzy přijde doba, kdy se i my budeme muset naučit bránit. Proto se EU snaží své občany odzbrojit a zpřísnit držení zbraní. V Bruselu sedí zdegenerovaní politici, kteří se uspokojují zvrhlým diktováním podmínek našeho života. Pojďme z toho spolku ven, dokud máme ještě zbytky sebeúcty a svobody. Nenechme se vláčet tím bahnem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*