Konspirace zabití Kennedyho v nové knize „Blown Apart „

Konspirace zabití Kennedyho v nové knize „Blown Apart „

kennedy

Washington, 15. října (Karin Zeitvogel pro Ria Novosti) – Dle autorovy nové knihy „Blows Apart“ došlo v roce 1970 k přiznání výboru Kongresu, že byl na amerického prezidenta John F. Kennedyho před 50 lety spáchán atentát americkou tajnou službou a ne sovětským přeběhlíkem Lee Harvey Oswaldem, jak uváděla oficiální zpráva. Larry Sabato, prominentní americký politický analytik a autor knihy „The Kennedy Half Century,“ uvedl, že on a tým výzkumníků mají první nepochybné důkazy, že  závěry výboru o tom, že při atentátu 22.listopadu 1963 byli vystřeleny tři údery a ne čtyři jsou naprosto špatné.

Sabato vedl tým výzkumníků, kteří pět let analyzovali  audio nahrávku z Distabelt rekordéru připevněného na motocyklu jednoho z policistů toho dne, kdy byl Kennedy zastřelen, když jeho kolona projížděla Texasem.

 

The House Select Committee on Assassinations opět otevřel případ atentátu z roku 1976 a o tři roky později řekl, že jeho vyšetřovatelé slyšeli na policejní nahrávce střely čtyři a proto je nemožné, aby tak učinil jeden střelec v osmi sekundách.

http://www.youtube.com/watch?v=iem9zK2cbZI

Závěr Warrenovy komise, která uvalila vinu na Oswalda, který dle nich vystřelil tři rány na prezidentskou kolonu, tudíž neodpovídá realitě. Nicméně dodal, že tento závěr pravděpodobně neprotlačí všeobecné přesvědčení o spiklenecké vraždě a debata nad smrtí nejmladšího prezidenta v historii USA nikdy neskončí. „Pochybnosti o tom, že nebyl jen jeden střelec jsou hluboce zakořeněné u americké veřejnosti a i ve velké části světa,“ řekl Sabato.

„Veřejnost nechce připustit, že by nejmocnější muž na planetě mohl být jen tak zastřelen  bezvýznamnou postavou.“

překlad : svobodnenoviny.eu

celý článek na : en.ria.ru/world

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*