Konopný olej vyléčil rakovinu u 3letého pacienta, poté co selhala veškerá konvenční léčba

Konopný olej vyléčil rakovinu u 3letého pacienta, poté co selhala veškerá konvenční léčba

3letý chlapec z Utahu s diagnózou leukémie a předpovědi lékařů, že mu zbývá jen několik dní života, je nyní živ a zdráv, ne proto, že by pokračoval v léčbě chemoterapií, ale proto, že dostal léčbu za pomocí konopného oleje.

Jeho rodina, znechucena faktem, že jediná léčba, kterou mu lékaři mohli doporučit, byla chemoterapie- dokonce i poté, co malý chlapec Landon Riddle stále zvracel mnohokrát denně, a odmítal jíst po dvou měsících chemoterapie- vyhledala léčbu za pomocí konopného oleje. Poté, co si o této léčbě rodina pročetla mnoho informací na internetu a prozkoumala podrobnosti, odcestovali do Colorada, kde je tato léčba legální.

„Celá jeho hruď byla plná nádorů, což zapříčiňovalo, že mohl jen stěží dýchat,“ uvedla jeho matka Sierra. „Začali u něho s chemoterapií, ale řekli nám, že to pravděpodobně nezvládne. Prodiskutovali jsme všechny naše obavy s lékařským týmem v Utahu, a sledovali Landona, jak po této léčbě nadále trpí a chřadne. Ale než abychom se smířili s jeho smrtí a spoléhali se jen na doporučení konvenční léčby, začali jsme Landona léčit za pomocí konopného oleje. Výsledky byly neuvěřitelné.“

Během několika dnů od začátku léčby, Landon vykazoval známky zlepšení. Místo umírání, jeho chuť k jídlu vzrostla a snížily se i počty zvracení. Landon se nakonec uzdravil, a jak vysvětluje video od CNN, je i několik měsíců poté stále bez rakoviny.

cannabis-cure-kid-1024x545

 

Hrozba soudu odebrat nemocné dítě rodině

Rodina se přesto potýká se závažnými problémy, včetně obav, že může být Landon odebrán z její péče. Video, které můžete vidět v článku zde, vysvětluje, že rodina původně dostala ultimátum: pokračovat v dlouholeté chemoterapii a léčbě za pomocí léků, nebo odmítnout a tím může být London odebrán z jejich péče.

A tak konopná léčba pokračuje, i když je třeba poznamenat, že s chemoterapií úplně nepřestal. Stále přijímá procedury, ale jenom jednou měsíčně na rozdíl od dřívějších častějších dávek. Sierra se zoufale snaží najít onkologa, který by jej umožnil léčit pouze konopnou procedurou, ale dosud nenalezla nikoho, kdo by byl ochoten toto podstoupit.

Všichni víme, proč. V případě, že by se do lékařské profese dostala léčba za pomocí konopného oleje a jiných přírodních látek, velké farmaceutické korporace by přišly o své miliardy dolarů. Byl by to obrovský průmyslový otřes, pracovní místa farmaceutických konglomerátů by byly přesunuty na vedlejší kolej, ztratily by obrovské sumy peněz a jejich reputace by byla zpochybněna.

 

http://www.blacklistednews.com

 

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*