Konflikt Rusko-Ukrajina nebo západ versus Rusko?? To druhé je správně.

Konflikt Rusko-Ukrajina nebo západ versus Rusko?? To druhé je správně.

Událost, jenž se odehrála v Kerčském průlivu je skutečně velmi závažný incident a měla by ho na svém zasedání řešit rada bezpečnosti OSN. Nutno ovšem hned na úvod říci, že účastníky sporu jsou Rusko a západní velmoci, potažmo USA. Ukrajina je jen prostředníkem zmíněného konfliktu a návnadou pro Rusko. Skrze Ukrajinu se jen záměrně hledá důvod, který by byl schopen před veřejností ospravedlnit možné napadení Ruska z Evropy. Nyní se čeká, jak bude reagovat na situaci Evropská veřejnost, jak situaci zvládne protiruská propaganda a pak se budou tvořit analýzy, které dají odpověď na to, zda je veřejnost na konflikt připravena, či ne a zda je možno již začít nebo ještě posečkat.V zásadě celou situaci můžeme pojmout takto. Jak by se líbilo Vám-milí spoluobčané, kdyby Váš žebrácký soused vtrhl se svými kámoši na vaši udržovanou zahradu s auty a započal tam trénovat třeba driftování??? Kopli by jste ho do prdele a jsem o tom přesvědčen. Určitě by jste nešli žalovat sousedovi jako to udělal chudáček Porošenko, když si stěžoval u Merkelové a Mayové. Sami by jste jej drapli za límec a poslali jej tam, kam patří. Jsem přesvědčen, že by takto reagoval každý rozumný člověk. Úplně stejně by reagovalo Německo, či USA, kdyby do jejích výsostných vod vpluly válečné lodě Číny a nedej bože Ruska. To by byl teprve řev a bordel. Krok který podnikla RF tedy považuji za zcela legitimní a Ukrajina se svým Porošenkem by si měli velmi rychle uvědomit, že anální alpinismus směrem na západ se jim může hodně vymstít.

Můžete namítnout, že se jedná přeci o neoprávněně anektované území!! Já bych to však viděl tak, že z historického hlediska je pravda na straně RF. Dále pro občany Krymu je dozajista lepší být součástí Ruska a to jak z hlediska ekonomického, tak z hlediska politického. To, že protestují Krymští tataři a chazarští židé, je nepodstatné, protože se jedná o velmi minoritní část společnosti. Uvědomte si také, že Ukrajina potají vyjednávala s USA-ještě před zabráním Krymu, že umožní USA vybudování vojenské základny v Sevastopolu, což by RF přímo ohrožovalo a byl by jim znemožněn přístup do Azovského a Černého moře. Bohužel však Ukrajinští představitelé nepovažovali za nutné o svých záměrech uvědomit RF, což bylo takové vražení kudly do zad. Umíte si představit reakci USA, kdyby jim někdo toto učinil??? Dopadlo by to jako v Grenadě, kterou USA napadly a vojensky obsadily a nainstalovaly proamerický loutkový režim. Je zvláštní, že USA si to nikdo nedovolí ani připomenout, natož vyčítat.

Osobně tedy nepřikládám tvrzení našich médií a západních politiků zásadní váhu. Pracují s pokrytectvím a lží, aby byla Evropská občanská společnost protirusky naladěna. Jsem toho názoru, že když započaly události na Donbasu, tak měl Putin tvrdě vojensky zasáhnout a smést Ukrajinská vojska. Ukrajina je totiž historicky kolébkou Ruského národa a Putin měl zcela oprávněně chránit občany Ruska, kteří byli a jsou na Ukrajině neustále terčem útoků. Nějaký Porošenko-čokoládový mafián a proamerická vledoprdelka mě vůbec nezajímá. To je obyčejný zrádce vlastních lidí, protože je hodlá obětovat v účelovém sporu západ versus Rusko. Asi ho západ dobře platí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*