Konec ženských sportů: Transsexuální žena vyhrála běžecký šampionát žen

Konec ženských sportů: Transsexuální žena vyhrála běžecký šampionát žen

Transsexuální žena vyhrála běžecký šampionát NCAA.  

Cece Telfer, biologicky narozená jako muž, vyhrála šampionát v překážkovém běhu na 400 metrů a a porazila soutěžící na druhém místě o více než sekundu.Trenér pochválil Cece Telfer za to, že je první studentkou-sportovkyní v historii Franklin Pierce, která získala jednotlivý národní titul.

„Byly tady za poslední tři dny těžké podmínky s větrem a teplem, ale jak to za posledních šest měsíců prokázala, je dost tvrdá na to, aby to zvládla,“ řekl její trenér Zach Emerson.

„Dnes to byl mikrokosmos celé její sezóny. Nedovolila, aby jí cokoli zpomalilo. Nikdy jsem se v životě nesetkal s nikým tak silným, jako je ona psychicky,“ uvedl Emerson.

NCAA se může pochlubit „začleněním transsexuálních studentů-atletů,“ protože oni věří a jsou odhodláni k „různorodosti, inkluzi a rovnosti pohlaví mezi svými studenty-atlety, trenéry a administrátory. Snažíme se vytvořit a udržovat kulturu podporující začlenění, jež podporuje spravedlivou účast studentů –atletů a profesních příležitostí pro trenéry a administrátory z různých prostředí“.

Levice zcela likviduje ženské sporty.

Připomeňme si, „Rachel“ McKinnon je muž, který v říjnu loňského roku vyhrál mistrovství světa v ženské cyklistice – vše, co musel udělat, bylo ukázat se a říci, že je žena jménem Rachel a najednou se stal mistrem světa.

Dva biologičtí muži také rozdrtili konkurenci žen na střední škole v Connecticutu, což nakonec zničilo stipendijní příležitosti pro mladé dívky.

Kde jsou ty feministky, hájící práva žen?

Zde je Cece v akci:

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*