Konec diktátu EU. Odejdeme po anglicku.

Konec diktátu EU. Odejdeme po anglicku.

Česká republika není suverénní zemí. Naše země je podřízena diktátu Evropské unie.

Evropská unie určuje, jaké zákony v naší zemi budou platit, a naše právo je podřízeno právu evropskému. Nemůžeme samostatně rozhodovat o legálním držení zbraní, výrobě potravin, nebo energie. Už je Evropskou unií rozhodnuto o prosazování volebního práva cizinců, přijetí eura, a Evropská unie připravuje přerozdělení imigrantů mezi své členské země. Provádí se plán na multikulturní evropský super stát, kde Česká republika bude pouze bezvýznamná administrativní jednotka.

Nemůžeme se spokojit s budoucností tohoto novodobého protektorátu, kde se v montovnách pracuje za třetinové mzdy pro zahraniční korporace a za podmínek, které by v jejich vlastních zemích nikdy neprošly beztrestně. Česká republika musí znovu začít důsledně prosazovat své ekonomické zájmy. Naše hnutí bude prosazovat následující kroky k obnově suverenity státu. Nejdříve navrhneme Evropské unii jednání o změně podmínek členství v EU. Budeme žádat plnou suverenitu v otázce imigrace, vnitřní a vnější bezpečnosti, potravinové a energetické bezpečnosti, daní a měny. Budeme žádat právo odmítnout legislativní kroky na základě směrnic EU.

Pokud do šesti měsíců nedosáhneme požadovaných výsledků, vyhlásíme referendum o vystoupení naší země z Evropské unie. V případě, že občané toto vystoupení podpoří, potom budeme postupovat obdobně jako Velká Británie. Aktivujeme článek 50 Lisabonské smlouvy a zahájíme řízený proces našeho postupného vystoupení.

Souběžně povedeme jednání o úpravě vzájemných vztahů s Velkou Británií, Norskem, Švýcarskem a dalšími evropskými zeměmi, které nejsou členy eurozóny ani EU. Následné vztahy s evropskými zeměmi budeme řídit podle platné smlouvy o Evropské zóně volného obchodu (EFTA), které zaručí volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu podle vzoru např. Švýcarska a Norska. Využijeme izraelské zkušenosti ke kontrole činnosti tzv. politických nevládních organizací, jejich financování a jejich řízení ze zahraničí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Konec diktátu EU. Odejdeme po anglicku.

  • O tom, na co se použijí peníze, které do EU odvádíme, rozhodují nikým nevolení, nikým nechtění a draze přeplacení úředníci. Ti si přivydělávají tím, že kšeftují s „neziskovkami“ a dovážejí sem problémové lidi. Těm pak dávají naše peníze.
    Lži o tom, že více čerpáme, než odvádíme, nás mají ukolíbat, abychom neprotestovali. Odvádíme peníze, ty pak jdou na platy zbytečných lidí, na zbytečné studie proveditelnosti, na zbytečné posudky apod. Pak se staví předražené stavby, které by se bez dotací stavěly levněji. Stavby provádí velké německé firmy a u těch tedy dotace končí. Nečerpáme je my. Kdybychom nic neodváděli a rozhodovali si o svých penězích sami, nebyly by stavby tak předražené a peníze by se točily v naší ekonomice. Jsme tupci, kteří se nechají ovládat podplacenými politiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*