Konec diktátu EU. Odejdeme po anglicku.

Konec diktátu EU. Odejdeme po anglicku.

Česká republika není suverénní zemí. Naše země je podřízena diktátu Evropské unie.

Evropská unie určuje, jaké zákony v naší zemi budou platit, a naše právo je podřízeno právu evropskému. Nemůžeme samostatně rozhodovat o legálním držení zbraní, výrobě potravin, nebo energie. Už je Evropskou unií rozhodnuto o prosazování volebního práva cizinců, přijetí eura, a Evropská unie připravuje přerozdělení imigrantů mezi své členské země. Provádí se plán na multikulturní evropský super stát, kde Česká republika bude pouze bezvýznamná administrativní jednotka.

Nemůžeme se spokojit s budoucností tohoto novodobého protektorátu, kde se v montovnách pracuje za třetinové mzdy pro zahraniční korporace a za podmínek, které by v jejich vlastních zemích nikdy neprošly beztrestně. Česká republika musí znovu začít důsledně prosazovat své ekonomické zájmy. Naše hnutí bude prosazovat následující kroky k obnově suverenity státu. Nejdříve navrhneme Evropské unii jednání o změně podmínek členství v EU. Budeme žádat plnou suverenitu v otázce imigrace, vnitřní a vnější bezpečnosti, potravinové a energetické bezpečnosti, daní a měny. Budeme žádat právo odmítnout legislativní kroky na základě směrnic EU.

Pokud do šesti měsíců nedosáhneme požadovaných výsledků, vyhlásíme referendum o vystoupení naší země z Evropské unie. V případě, že občané toto vystoupení podpoří, potom budeme postupovat obdobně jako Velká Británie. Aktivujeme článek 50 Lisabonské smlouvy a zahájíme řízený proces našeho postupného vystoupení.

Souběžně povedeme jednání o úpravě vzájemných vztahů s Velkou Británií, Norskem, Švýcarskem a dalšími evropskými zeměmi, které nejsou členy eurozóny ani EU. Následné vztahy s evropskými zeměmi budeme řídit podle platné smlouvy o Evropské zóně volného obchodu (EFTA), které zaručí volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu podle vzoru např. Švýcarska a Norska. Využijeme izraelské zkušenosti ke kontrole činnosti tzv. politických nevládních organizací, jejich financování a jejich řízení ze zahraničí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Konec diktátu EU. Odejdeme po anglicku.

  • EU podleha v rozhodovani jeste stale politikum USA. Je vazalem, lokajem Hegemona a tedy i CR je podrizena zajmum USA. To je treba si uvedomit, kdyz stanovujete pozadavky na zmenu.
    CR je mala zeme, odpovida Svycarsku, ktere se tesi miru s vnejskem od sveho zalozeni. Proc? Protoze zachovava neutralitu, neni v NATO, neni v EU. Ma bilateralni smlouvy, ktere mu zachovavaji suverenitu, tj. muze je vypovedet samo. I kdyz je stale vice svazano s EU, nechce, aby soudy podlehaly Bruselu, protoze ty nerozhoduji nestranne.
    Abychom mohli tento priklad nasledovat, musime co nejdrive ziskat svou suverenitu z Bruselu zpatky prostrednictvi CZexitu. K tomu potrebujeme uzakoneni Referenda v CR, ktere obcanum umozni, o CZexitu rozhodnout. Tomu se budou ovsem nasi politici i EU po zkusenostech s UK a Katalanii vsemozne branit, protoze nechteji prijit o svou moc a sve prebendy. Ani USA to nedovoli, ma zajem na zachovani celistvosti EU, protoze je to pro ne tak jednodussi EU ovladat.
    Bude to vyzadovat jasnou strategii a nedovolit infiltraci agenty tajnych sluzeb do stran, ktere tyto pozadavky prosazuji. AfD v Nemecku byla infiltrovana zaprodanci kapitalu, kteri maji idejemi nacismu tuto stranu znicit. Proto take vetsina ve vedeni uz stranu opustila. Pozor tedy, za penize udelaji lide vsechno…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*