Končí vyfantazírovaná pohádka zločinců EU o multikulturním pacifismu a lživá báchorka o humanitární pomoci

Končí vyfantazírovaná pohádka zločinců EU o multikulturním pacifismu a lživá báchorka o humanitární pomoci

Nelegální migranti plní ulice centra Prahy.

Ať už na čumendu, za „byznysem“ nebo za účelem posílit Pátou kolonu, která v Praze, Brně a na severozápadě Čech reálně existuje.

Na to, že podle našich „mocných“ nemají u nás zájem žít,

courají  mraky božích bojovníků v houfech centrem Prahy a pilně fototografují nákupní centra, řeku, mosty a hitorická místa s velkým náporem místních a turistů.

A nepřetržitě telefonují.

Všichni zodpovědní za bezpečnost země a občanů mlčí a tváří se, že nikdo takový tady není

Policie není schopná je kontrolovat (nebo nesmí?) a na ulicích, pokud se tam vůbec vyskytují, se tváří, že tady žádní ilegálové nejsou.Tak probíhá tiše nejšpinavější komplot současnosti a trapně omílané povinné kvóty jsou už jen k smíchu.

Moji noví sousedé

migr praha 2

Zachránění chlapíci pořídili pár fotek Superbů, zajíždějících do útrob Ministerstva průmyslu a obchodu. Vzdálenost od hotelu cca padesát metrů. Hbitě „to“ poslali do cyber prostoru.

migr praha 4

Tato paní obývala prezidentské apartmá v hotelu, který je vzdušnou čarou necelých sto metrů od mého bytu. Kdyby měla pod tím topíkem něco jako výbušninu, tak už tohle nepíšu.

V lepším případě by na chodníku u baráku skomíralo pár svíček a ušmudlaný méďa.

migr praha 6

„Váleční uprchlíci“ pořídili sadu fotek Úřadu vlády na protějším břehu Vltavy (a poslali dál?!). Ůřad vlády z vnějšku chrání jen dva řadoví policisté s pistolí na zadku.

K telefonům pociťují lásku tak silnou, jako k trhavině a Koránu.

Kdo jim, k sakru, všechny ty telefony s all inclusive platí?!?

Taková je holá skutečnost.

Hrome, patřím přece do vyspělé civilizace, nenosím burku a je mi cizí svět, který nás přirovnává k nevěřícím psům, opicím a prasatům.

Nechci, aby stál před Anežským klášterem minaret a místo zvonů na věžích kostelů tu kvílel před úsvitem zpěv muezzinů.

Situaci už nikdo nezvrátí, pokud se budeme poníženě  posírat,  hrát obojakou hru na lidská práva a vzdávat se vlastní důstojnosti.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Končí vyfantazírovaná pohádka zločinců EU o multikulturním pacifismu a lživá báchorka o humanitární pomoci

  • Ztrata suverenity CR podrizenosti EU nas zene do zahuby. Nase vlada je necinna, lze nam, ze zadni uprchlici zde nejsou. Je treba obnovit nasi suverenitu vystoupenim z EU, vymenou nasi vlady. Obsadit hranice a zadne migranty nevpoustet.

  • Jedině za ANO pana Babiše si myslím, bude líp. A Myslím si, že ač bohatec tak zůstal člověkem. Neplka voloviny, má racionální rozhled, nebojí se Bruselu. Jen tu moc nemá a tu mu musíme dát, mandát potřebuje, jinak neudělá nic.

  • Holá pravda. Je v tom možná kus politiky do budoucna ale rozhodně jsem přesvědčený ze to co teď děje a mi se na to jen díváme a nic neděláme, že se nám to krutě vymstti.je to jako s IS.pořád se jen čekalo co bude,oni vrazdili, zabírali území a když se rozrostlo po téměř celém světě tak se začalo něco dít. To bude tady, dlouho nic, oni si z nás dělají srandu, přepadení, kradou, znasilnuji ale policajti na ne nesmějí . Až se jednou dostanou ke zbraním máme se na co těšit. Chovanec ne to nehrozí, tady klid. Houby je klid,jste slepic a hlusci paní mocní. Už aby jste šli do penze.

  • Ja uz jsem tady o te invazi Muslimu do Ceska psal pred mesicem.
    Oni je sem pousti bez kontroly zamerne a lzou nam, ze zadne neprijimame. Zadny poslanec nevznese v parlamentu dotaz na Chovance, at nas informuje. Kolik jich zde je, kolik zadosti na azyl, kolik nas stoji, proc behaji volne po mestech a otravuji obcany!

    Vyzaduje to vymenu politickych stran v parlamentu, ktere budou zastupovat obcny, ne EU a USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*