Komunista Zdeněk Ondráček opět vyvolává vášně u opozice a to svým zvolením do čela komise pro GIBS. Je to už naposled???

Komunista Zdeněk Ondráček opět vyvolává vášně u opozice a to svým zvolením do čela komise pro GIBS. Je to už naposled???

Ta opozice je skutečně trapná, tupá a prolhaná!!!

Ač se považuji za komunistu, tak mnohé z politických kroků současné KSČM považuji za zcela nekomunistické!! Upozorňuji na to hned na začátku článku, aby mi nebylo podsouváno zaujaté postavení. Zcela otevřeně také říkám, že se mi nelíbí mnohé, co klan rodiny Ondráčkových činí s komunistickou politikou na okrese Trutnov. Uvědomuji si však také, že jsem mnoha takzvaným komunistům trnem v oku, ale to mě vlastně těší. Tolik asi na úvod.

Nyní však raději přejděme k věcem pragmatickým a reálným. Samotná volba poslance Ondráčka do čela komise pro GIBS mě nijak nevyvádí z míry. Byl to očekávatelný vývoj, který se stal reálným vyústěním politických jednání mezi KSČM a hnutím ANO. Nic na tom nemění ani fakt, že já osobně bych se jakýmkoliv pachtům s ANO důrazně vyhnul, neb takovéto konání považuji za kolaboraci nejhrubšího zrna a zradu komunistické politiky, která v KSČM už umírá dlouho. Upozorňuji však, že to nemá nic společného s Andrejem Babišem, ale pouze s koncepcí politiky a společenského řádu u hnutí ANO. Dovolím si pochybovat o tom, že takovýto postup je v souladu s programem kominterny.Velmi úsměvné mi však přijdou reakce opozice a především takzvané pravice na zvolení Zdeňka Ondráčka. Proč tolik humbuku??? Proč takové obavy??? Byl pan Ondráček zvolen demokraticky??? Byl-a tím to končí!! Proč se opozice chová zcela nedemokraticky a nechce přijmout výsledek demokratické volby??? Vždyť ta opozice a pravice je jen samá špína, lži, podvody a manipulace. Kdo trošku sleduje politické dění, tak si jistě vzpomene na pořad televize Barrandov-Aréna Jaromíra Soukupa. Jako host tam vystupovala čelní představitelka ODS Alexandra Udženija. Pan Soukup zde pranýřoval loupežnické kauzy ODS jako např. ROP a jiné. Hlavně však z doby, kdy ODS šéfoval guru s velkým pérem Topolánek a po něm jako lilie čistý Petr Nečas. To se ani nemluvilo o zlodějské privatizaci, či o tajném černém kontě ODS ve Švýcarsku. Paní Udženija se ihned distancovala od dění v ODS za doby šéfování prve jmenovaných a začala vykřikovat-ale my jsme již jiná ODS, my máme pana Fialu, my nemáme nic společného s dřívější politikou. To je zajímavé viďte. A proč se nepoužívá stejná kvalifikace ve vztahu KSČ a KSČM??? KSČM je také zcela jiná a věřte, že dobře vím o čem mluvím. Ba ne-i kdyby se Udženija stavěla na hlavu, tak tu špínu z ODS nesmyje a to bude platit do doby, než zašantročené prostředky budou národu vráceny a to se doposud nestalo. No a to jsem ještě nezačal mluvit o zašantročeném národním zlatu. Viďte pane Kočárník a Tošovský!!!! Kdepak to národní zlato asi je???? To nepatřilo Vám vážení-to bylo zlato národní a tedy národa a nikdo nedal ani vládě, ale ani ČNB mandát k tomu, aby zlato národa jen tak zmizelo. To si ani ti komunisti nedovolili, co vy jste dělali jako by se nechumelilo. A vše pod pláštíkem demokracie. Tomu by věřil snad jen pošetilec nebo úplný vůl. Je však možné, že nám pan Ondráček dá ze svého postu odpovědi a pevně věřím tomu, že se to Kalouskům, Stanjurům, Nečasům, Topolánkům, Kočárníkům a dalším vůbec nebude líbit.

Dost dobře by to takto mohlo dopadnout i s církevními restitucemi, což byla krádež a podvod století. Proč tak tvrdě do toho tluču??? Pan Ondráček by to možná vysvětlil lépe, protože i otázky církevních restitucí mají mnoho společného s bezpečnostní politikou země. Tato záležitost má hluboké kořeny v minulosti a bohužel se o nich mluví velice málo. Zásadním faktem však je, že Římsko-katolická církev a různé řeholní řády na ni napojené mají velmi temnou-ba až zločineckou minulost. Stačí, když se vrátíme ke druhé světové válce. Tam katoličtí kněží sympatizovali s nacisty, žehnali jejich zbraním, udávali lidi a komunisty gestapu a pomáhali nacistickým zločincům i po válce. Vatikánská cesta byla proslulá a mnohokráte popsána. A že Pius XII o ničem nevěděl??? Povídačky staré báby.

Ve školách se to neučí, ale já si dovolím otevřít krabičku velmi smradlavého katolického svinstva. Znáte jméno Ante Pavelič???? Málokdo asi ví kdo to byl, ale papežem PiemXII byl nazýván velkým katolíkem. Skutečně to katolík byl, ale byl to také masový vrah. Za druhé světové války byl vůdcem takzvaných Ustašovců, což byli Chorvaté. Tito otevřeně podporovali rasismus a genocidu. Vraždili především pravoslavné, židy, muslimy a Srby. Stal se otřesný případ,kdy dva Ustašovci /dozorci/ uzavřeli mezi sebou sázku, kdo že přes noc zabije více toho lidského odpadu. Měli na to speciálně upravené nože, které sloužily k podřezávání obětí. Nevím už, jak se jmenoval vítěz, ale podařilo se mu přes noc povraždit téměř 1300 lidí. Kde skončily těla??? S tím si tito velcí katolíci nedělali hlavu-naházeli je do rybníku. A přes toto vše byl Ante Pavelič papežem několikrát přijat na audienci a po válce mu bylo přes Vatikán umožněno s falešnými doklady utéct do Argentiny. Nebyl jediný. Jeho kámoš Mengele šel také touto cestou. Přes Vatikán se také legalizovaly naloupené nacistické majetky a církev si samozřejmě přišla na své. Tomuto počínání chtěli komunisté samozřejmě po roce 1948 zabránit a také proto vedli zcela oprávněné tažení proti církvi. Mnoho komunistů, partizánů a bojovníků za svobodu přišlo o život kvůli církvi. Dnes se však rádo říká, že komunisté církvi něco ukradli. Ba ne-opak je pravdou. To církev chtěla krást a tak jim to režim zabavil a zahrnul do národního bohatství, které bylo rozkradeno, ale až po roce 1989. Vše, co bylo znárodněno tak zůstalo v naší zemi vážení a nebylo prodáno do zahraničních rukou jako za vlád ODS nebo ČSSD. No a co se týkalo nemovitostí, tak tyto byly církvím odňaty na základě první a druhé pozemkové reformy. Komunisté přišli k moci až o 30 let později.

Ony církevní restituce prosazovala především dnešní opozice-tedy KDU-ČSL, TOP a ODS. Pro mě jsou tyto restituce zločin a podporou fašismu a nacismu – nic víc. Zde má ŘÍMSKO KATOLICKÁ církev hodně namočeno. Bohužel to těm mrtvým životy nevrátí.

Bylo by možná vhodné, aby pan Ondráček ze své pozice inicioval otevření některých mnou položených otázek. Mnohé by se mohlo vysvětlit. Může se to zamést i pod koberec a nebo přitvrdit cenzuru proti mé osobě, nařídit aby mi byl facebook zablokován zcela, abych byl mediálně znemožněn nebo cokoliv jiného. Pak už mi nezbude nic jiného, než přejít se svými přáteli do ilegality, používat samizdat a metodiku podzemního hnutí. Ano-až sem jsme to s tou demokracií dopracovali. Listina základních lidských práv je porušována, svoboda slova není a Ústava ČR je jen cár papíru.

Co myslíte pane Ondráčku-PŘESTANEM SI NA PRAVDU JEN HRÁT???? Jsme komunisté a lidé si pravdu zaslouží. Házím Vám rukavici.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Komunista Zdeněk Ondráček opět vyvolává vášně u opozice a to svým zvolením do čela komise pro GIBS. Je to už naposled???

  • I aktivita blbců je aktivita a tou se dá zviditelnit, když už nic nedělají jen se hádají a navzájem pomlouvají, A to Udženija začala již fackovat. Holt jsme rozvojová země a Udženija nastínila směr v diskusi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*