Komu zvoní hrana? Vám, paní Merkelová…

Komu zvoní hrana? Vám, paní Merkelová…

Debaty o konci Angely Merkelové začínají být stejně nudné jako komentáře o sestavování Babišovy vlády. Ale zatímco v případě Babišovy vlády o nic nejde, protože počty mandátů ve Sněmovně, tedy jen 55 echt opozičních hlasů jinou než Babišovu vládu neumožňují (a je jedno, zda bude tato nepovedená s ČSSD či možná lepší menšinová s podporou SPD a KSČM), konec kancléřky bude znamenat konec Evropy i světa, který – a naprosto chybně – budovala poslední roky, zejména těch posledních let.

Až bude odcházet bude její bilance katastrofická.

Zanechá Evropu i svět na pokraji balancování na pomezí válečného konfliktu mezi Západem a Ruskem, který vedena ideově Nositelem Nobelovy ceny míru Barackem Obamou, odstartovala organizací a podporou krvavého převratu v Kyjevě proti legitimnímu a legálnímu ukrajinskému prezidentovi Janukovičovi. Ten převrat byl samozřejmě namířený proti Rusku a odstartoval zákonitě občanskou válku mezi proruským východem Ukrajiny a prozápadní částí Ukrajiny, stál desetitisíce mrtvých, vedl k odpojení Krymu a vyhlášení separátních republik Doněcka i Luhanska. Vedl i k naprostému rozvratu Ukrajiny, která se i podle prezidenta Trumpa stala nejzkorumpovanější zemí světa, zemí, kde drasticky poklesla životní úroveň a ukrajinský fašismus spojený s oslavou Bandery ovládl zemi.

Ti ostatní pachatelé tohoto mezinárodního zločinu, protože o nic jiného toto brutální porušení zásady nevměšování do zájmů cizího státu to nebylo nyní už odpadli, zejména Obama, Cameron, Hollande…A je řada na hlavní evropské pachatelce. I ta musí odejít.Druhým ryze ekonomickým dopadem je propad ekonomiky jižních států EU i eurozóny díly německé politice úspor a přebytkového rozpočtu, který neumožňuje těmto zemím oživit své hospodářství zvýšením exportu do Německa. Jih Evropy tak už nepřetržitě živoří prakticky od hospodářské krize v roce 2008 a nelze se divit, že v Itálii zvítězily radikální politická uskupení, které EU a hlavně Merkelové nemohou přijít na jméno.

Ovšem to „nejlepší“ na konec. Vítací politika migrantů

Ne samozřejmě, že by Merkelová mohla za všechny příčiny migrace. Kdyby nebylo války v Iráku, zorganizované Amerikou a Británií a nebyl by svržen jistě diktátorský, ale sekulární a tedy méně nebezpečný Hussajnův režim, nebyly by povražděny statisíce lidí, nevznikl by islámský stát jako jeden ze zdrojů islamismu i miliónů migrantů. Tam si Západ založil své uprchlíky. Založil si je i podporou džihádu v Sýrii proti demokraticky zvolenému prezidentovi Asadovi, dříve miláčkovi Západu. Ty milióny migrantů jsou prostě dílem celé té západní koalice, která chtěla opět v podstatě sekulárního vůdce odstranit. Za to nemůže nikdo jiný. No a zůstává Libye. To je až lahůdková záležitost ve smyslu sebedestrukce Západu. Jistě byl Kadáfí diktátor, ale opět sekulární, zajišťující svým lidem vysokou životní úroveň, který marně Západ upozorňoval, že jej uchrání, byť brutálními prostředky před hordami Afričanů. A tak ho Francie spolu s USA zlikvidovala a vytvořilo se tak nástupiště v zemi všech a nikoho na cestě do Evropy.

Jak to, že nikdo nežene Francii a Velkou Británii k odpovědnosti?

Jak to, že ještě někdo nedal Macronovi za jeho výhružky zemím Visegrádu pár facek? Veřejně a před kamerami.

Ale teď přichází osobní odpovědnost Merkelové, kdy chovajíc se jako vládkyně EU pozvala milióny migrantů ze Sýrie do Evropy, mezi kterými zcela nepochybně byly tisíce džihádistů a teroristů, kteří utíkali před spravedlností.  Zároveň opentlenými slovíčky zblbla drtivou většinu západní politické scény, která vítala, vítala a vítala.

Je úplně nepodstatné, že se teď jakoby snaží procesy migrace zpomalit… Už je pozdě..Proces stěhování Afriky do Evropy byl odstartován a bude brutální…

Ale ať už to dopadne jakkoliv, Merkelová musí odejít…A musí odejít s ostudou jako kdysi v Británii Tony Blaire.

Zničila bezpečnou Evropu…

Vše zlé je k něčemu dobré a také je podstatné, pro koho je zlé a pro koho dobré. Zažíváme jeden summit za druhým, výhružky stupňují výhružky a všichni si namlouvají co si, co jen zdánlivě bude pravdou.

Je více věcí, které rozloží Evropskou unii.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Komu zvoní hrana? Vám, paní Merkelová…

 • Nic nového pod sluncem. V minulosti už vládlo spousta duševně chorých vládců a své šílenství většinou stupňovali.

 • Ta hrana zvoni uz prilis dlouho. Merkelova jako sekretarka FDJ v DDR mela uzke styky s Honneckerem a STASI. Nestala by se kanclerkou kdyby bezvyhradne v Bundestagu nestvala do valky ke zniceni Iraku. Na Youtube je jeste video s jejim proslovem v Bundestagu. Po valce pak na jinem videu zalhava svou podporu utoku na Irak. Za ni stoji USA, jeji politiku a navstevni agendu (ted v Jordansku) planuji oni. Ona uskutecnuje zajmy USA – Nemecko oslabit a Evropu rozvratit.
  Proc mohla tak dlouho skodit? Protoze media i politici jsou vsude v EU lokajove USA. Spolu s medii uskutecnuji a propaguji jejich zajmy, rusofobii a za mlceni medii obklicuji Rusko k priprave valky. USA valci a valcuji zeme, ktere se jim nechteji podridit vzdy v nekolikanasobne presile. Tihle zbabelci si zalozili NATO a prikazuji jim ted jeste zvysit zbrojeni na 4 % HDP.
  Rusko nas pry ohrozuje! Pravda je, ze USA a NATO vydavaji na zbrojeni 15 az 20 x vice jak Rusko. USA maji kolem 800 zakladen i v Evrope, okupuji Nemecko a z jeho letist startuje smrt do Syrie, Afghanistanu. Kazdych 12 minut hazeji Amricane na lidi bombu.
  Rusove maji jenom kolem 20 zakladen.
  Kdo koho zde tedy ohrozuje????
  Vse slouzi ke zniceni Ruska, Ciny, Iranu, Venezuely. Jsou to posledni zeme na svete, zachovavajici si svou suverenituPosledni zeme je bezbranna, nema atomove zbrane, ale velike zasoby ropy. Proto bude brzy rozvracena a znicena USA, ktera tam dosadi svou lokajskou vladu a zmocni se ropy. Teto politice slouzi i Merkelova. Podporuje sankce proti Rusku a posila Bundeswehr do Baltu. Skrze sankce ztraci jenom Nemecko 80 Miliard € rocne.
  Lidi, prohlednete uz konecne tu cenzuru v nasich medii, tu propagandu, ktera je horsi jak za Protektoratu Reichu za valky, za protektoratu CCCP za komunistu. Ted zde mame protektorat valecnych zlocincu USA. Jejich modlou je V. Havel, opilec a devkar, kulisak autor pomatenych absurdnich her, ze ktereho udelali kultovni figuru. Neco, cim on vubec nebyl!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*