Komu máme věřit-CVVM, Merkelové, Zemanovi, Putinovi nebo papeži?

Komu máme věřit-CVVM, Merkelové, Zemanovi, Putinovi nebo papeži?

Průzkumy veřejného mínění slouží především k manipulaci veřejného mínění a vytvářejí propagandistické vlny k odvádění pozornosti od záležitostí hodných zvýšené pozornosti. Vytvářejí zcela imaginární obraz skutečnosti, který má se skutečností pramálo společného. Fakt, že rapidně klesá důvěra Angele Merkelové, víme i bez průzkumu, ale tvrzení, že největší důvěře se těší papež mi přijde přitažené za vlasy.

Názorová profilace současného papeže totiž vypovídá cosi o zradě Křesťanských hodnot a ignoraci její podstaty. To, že papež vybízí k přijímání uprchlíků, toleranci homosexuálů či výchovu dětí homosexuály nebo podpoře multikulturní společnosti značí spojení Římsko-Katolické církve a Vatikánu s šedými strukturami NWO. Bible říká- miluj bližního svého jako sebe sama. Toto pravidlo se však v žádném případě nevztahuje na příslušníky Islámských etnik. Křesťanství a Islám jsou ideově v zásadním rozporu. Taktéž historie jasně dokazuje, že jakékoliv snahy implementovat jakési sbližovací mechanismy končí většinou krachem a krveprolitím. Proklamace současného papeže jsou jen slizké, zavádějící a ne-křesťanské bláboly koupeného pánbíčkáře. Je – li papež koupený tak je vlastně sluhou satana!! Už to není sluha boží!!! Dal jsem si tu práci a prošel jsem si jeho některá vystoupení. Mluví hezky. Bohužel však musí vědět, že vědomě lže. Nebo si snad myslíte, že bible schvaluje homosexualitu, míchání křesťanství s Islámem nebo militaristickou politiku USA a NATO?

Volební model v lednu podle CVVM
Volební model v lednu podle CVVM

Podle mého názoru je současný papež vlkem v rouše beránkově. Spojuje politiku s vírou, čehož následkem je rozkližování křesťanského světa. Je spojencem šedé politické zóny vládnoucích elit snažících se o globální kontrolu světa a lidstva. Jde ruku v ruce s těmi, kdož chystají Evropské bojiště a svými zavádějícími projevy vytváří krytí pro zločin na Evropských národech. Nestojí na straně křesťanské víry, křesťanské společnosti a tradic, ale stojí na straně imperialismu, peněz a totální světovlády. Tedy pro mne, je papež je zcela nedůvěryhodnou osobou, která blbne lidem hlavu, aby lépe pochopili, že to co se v Evropě a ve světě děje, je normální a pro jejich dobro. Inu novodobý Jidáš!

Důvěra v prezidenta Miloše Zemana je dá se říci stabilní až mírně rostoucí. Příčiny jsou zjevné. Otevřeně se staví za svůj národ a za zachování Evropské kultury. Bez servítků útočí na přihlouplou politiku Sobotky a jeho kumpánů, ale i na likvidační politiku Bruselu. Chová se jako vlastenec a ne jako řiťopich Sobotka, Halík nebo Stropnický. Nebojí se útoků zdegenerované ODS a TOP 09. Jako skutečný politik a vlastenec jel na jednání do Ruska s Putinem, protože si pravděpodobně uvědomuje, že patříme ke slovanským národům jako Rusové. Dobře ví, že západ nám neudělal nikdy nic dobrého, což dokládají i dějiny. Dnes ani bývalý prezident Klaus nepoklonkuje západu, ale přiklání se více na východ a to už je co říct. Ten, kdo má alespoň špetku zdravého rozumu, tak dnes už ví, že Putin a Rusko jsou jedinou možností jak vyvést Evropu ven ze spárů Americké snahy o světovládu. Situace v Sýrii je toho důkazem stejně tak jako podvodná TTIP.

Samozřejmě každý může věřit, čemu chce, ale důležité přitom je, aby se každý z nás naučil používat vlastní rozum, a nevěřil všemu, co noviny, ČT nebo NOVA nalžou!!

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Komu máme věřit-CVVM, Merkelové, Zemanovi, Putinovi nebo papeži?

 • Pane autor otevřete oči, copak vám to ještě nedošlo?

  vždyť je to už dost zřejmé! ve skutečnosti je Vatikán vůdcem NWO… sám ty příznaky popisujete

  Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO…

  V Janově proroctví je výstižná symbolika dvou sil jako šelem, přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. A samozřejmě i ta 1. má svého loutkovodiče:

  1. šelma = Vatikánské papežství
  2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

  Každopádně, Na jisté (jezuitské) úrovni měl Vatikán prsty ve vzniku obou světových válek a specielně fašismus je nejoblíbenější politický systém papeže. Mussolini, Franco, Hitler, Pinochet… všichni byli v zákulisí podporováni z Vatikánu… a je to přesně tak jak předpovídá Janovo Zjevení… fakta hezky přehledně pohromadě, včetně přehršle fotografických důkazů:

  http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

  http://www.ragauian.cz/vatikan-a-cia-spolupracuji-jako-dve-biblicke-selmy-janovo-zjeveni-predpovida-soucasnost-ve-ktere-zijeme-prave-ted/

 • Pro pana autora ohledně papeže… máte částečně pravdu, nicméně ono je to daleko horší 🙁

  …původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

  Přesně řečeno od té doby co se katolicismus stal státním náboženstvím…

  …doporučuji níže klíčový text, který dává do souvislostí pradávné děje s aktuálním děním v Evropě i ve světě. JAKÝ JE skutečný SMYSL toho všeho? Co to znamená pro nás všechny? Kdo řídí islámskou invazi do Evropy? Proč papeženci a mohamedáni tak miloučce kamarádí?

  Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí… je to prosté milý Watsone

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • Včera v pořadu u Jílové zaznělo, že stát prodal projekt na EET Američanům. Bude tedy stát kupovat software, který vytvořil od Amíků, nebo jim ho prodal jen proto, aby mohli včas vytvořit programy na sledování dat? Babišovi věřím jen to, že četl Švejka a Jánošíka. Nic víc.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*