Kometa století je UFO

ison_ufo

Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.

Na internetu už několik týdnů koluje fotografie, kde je za světelnou koulí komety ISON objeven tvar, který nemá s kometami a asteroidy rozhodně nic společného: vypadá jako trojdílný symetrický objekt, připomínající letadla z Hvězdných válek.

 

Je to záhada nebo podvod, což se v těchto případech často stává. O kometu nemají zájem jen ufologové, ale také někteří křesťané, kteří ji spojují s druhým příchodem Ježíše Krista! Proč astronomové dělají kolem téhle komety takový rozruch? Protože by mohla podle některých odhadů být viditelná i ve dne a v noci dosáhnout světelnosti Měsíce!

 

Kometa ISON – fotografie C/2012 S1 pořízená Hubbleovým teleskopem 10. a 11. dubna 2013

 

Vesmírný objekt, přilétávající z Oortova mraku, objevili v září 2012 ruští astronomové. Dostal označení C/2012 S1 (ISON). Brzy obdržel mediálně zajímavou přezdívku „kometa století“. Jenomže ještě před tím, než by měla kometa jasně zářit na našem nebi, mine Slunce ve vzdálenosti pouhých milion kilometrů, což nemusí přežít. Maximální přiblížení k Slunci má podstoupit 28. listopadu. Když vydrží, bude se vracet kolem Země na Vánoce. Viditelná pouhým okem by měla být již koncem října v souhvězdí Lva. Objekt, který se řítí vesmírem obrovskou rychlostí, má v průměru asi 5 kilometrů a má Zemi minout v bezpečné vzdálenosti 60 milionů kilometrů.

 

Jak to vidí ufologové

Nadšenci vidí v kometě loď Galaktické federace jménem Xanterexx, planetu Nibiru nebo archanděla Azara. Kometu si nějaký alarmista vzal na mušku už v únoru 2013, kdy tvrdil, že ji sleduje UFO. Podle něj kometu ovládá nějaká inteligence. Disclose.tv přispěla ještě zajímavějším videem, na kterém je vidět, že pomalu rotující jádro komety obíhají dva světelné podlouhlé objekty. Silně to však připomíná animaci.

http://www.youtube.com/watch?v=pZfx0odNRDI

Katastrofisti už spekulují, že mimozemské lodě jsou tam proto, aby navedli kometu k pádu na Zemi.

zdroj : pravdu.cz

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*