Komedie jménem Několik vět 2.0

Komedie jménem Několik vět 2.0

Hlavní aktéři: „bezpečnostní expert“ Kocáb, Kalvoda, Hana Marvanová, Mádl a další „bojovníci za rovnost před zákonem, lidská práva a ráj na zemi“.

Dle mého jen další šaškárna ve stylu proč, proto. Kdyby jim šlo skutečně o lidská práva, tak by v první řadě bránili právo na život proti džihádistům dováženým frontexem a (ne)ziskovkami, kdyby jim šlo o rovnost před zákonem a respekt k právnímu státu, tak by si to museli nejprve vyřídit s tzv. squattery z žižkovské kliniky a s tzv. performery ze skupiny Ztohoven, kteří si ze zákonů a práva dělají dobrý den.

Takže patrně příliš úspěchu se svou další teatrální exhibicí nesklidí. 🙂 Rovnost před zákonem je pro mě to, když se stejně postihují extremisti zprava i zleva, v současnosti jsou ti zleva min. o tři řády „rovnější“. Dokud tohle zastánci „pravdolásky“, která s pravdou a láskou nemá nic společného 🙂 , nepřiznají a nezačnou to řešit, budou pro většinu běžných občanů jen směšní a pokrytečtí klauni, ale ani náhodou bojovníky za naše práva a svobody či za demokracii, neb demokracie je, jak známo, vláda lidu, nikoli vláda samozvaných elit, které vykřikují � žádná referenda, protože „lidi jsou hloupí a snadno manipulovatelní“. To je spíš nějaká konstituční oligarchie, tedy vláda úzké skupinky „majitelů té jediné pravdy“, opřená o různé „nepsané ústavní zvyklosti“, proto „konstituční“…, kteréžto „zvyklosti“ mají za jakési „slovo boží“. 🙂

Pro mě jako pro zarytého liberálního demokrata platí, že závazné je jen to, co říkají psané zákony a předpisy, a co není zakázáno, má být povoleno. To ovšem konstituční oligarchové striktně odmítají a ohánějí se jakýmisi „nepsanými pravidly“, jejichž kritici jsou v podstatě novodobými „kacíři“, na něž je každé „kladivo na čarodejnice“ dobré, účel světí prostředky.

Bude nová revoluce? „Bezpečnostní expert“ Kocáb, Marvanová, Kalvoda a herec Mádl se chystají do akce
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Komedie jménem Několik vět 2.0

  • Kocáb byl jako malý pes na dvorku. Když odcházíte, doprovází vás a štěká. Pak má radost, že vás vyhnal. Přesně tak se choval, když odcházeli sovětští vojáci z našeho území. Dodnes má asi pocit, že by bez něj neodešli.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*