Koloběh začátků a konců

Koloběh začátků a konců

Hluboce jsem se zamýšlel nad tím, co se stane, když vesmír skončí. A velice jsem byl překvapen, když jsem svým šestým smyslem zjistil, že vlastně nic neskončí. Vesmír možná dospěje ke svému konci, současně ale opětovnému začátku. Opět se dle karmy budeme rodit a budeme umírat, ten věčný koloběh života a smrti. To také znamená, že prožijeme životy na něž jsme byli zvyklí, ovšem nebudeme to mít v paměti. Vše bude probíhat tak, jak probíhá nyní. Ve vesmíru má všechno smysl a ač si myslíme, že válkami něco vyhrajeme, tak se hluboce pleteme. Máme možnost změnit nejen svůj život, ale životy jiných. Proto, když jsem se dlouho zabýval uprchlickou krizí, zjistil jsem že je to k ničemu. Žádný islám nemůže ovlivnit kulturu Evropy. Žádná válka nepřispěje k míru a lásce. Naopak, každá válka přináší zkázu.

Síla těchto bezcenných válek, kde se maří milony životů nemá smysl a stejně tak jak začala první … druhá … třetí … tak skončí. Lidé to postupně vzdají a přestanou bojovat, takže nemá smysl se bát že umřeme. Stejně se za 50 let narodíme opět znovu a budeme čelit stejným úkolům jako nyní. Nemusíme se bát války. Narodili jsme se tu proto, abychom stejně došli ke stejnému duchovnímu vývoji v životech, opakovali karmické třídy a naučili se nejvyššímu principu, a to je světla lásky.

buh a karma

Karma

Karma je mocný nástroj příčin a následků. Má svlůj pevný řád a v každém životě opakujeme ty stejné situace, které jsme se v předchozích životech nenaučili. Prochází se tzv karmickými třídami. Procházíme novými, ale i stejnými životními etapami a tím se vlastně vyvýjíme.

Zákon karmy hovoří jasně. Pomůžeš-li, bude ti pomoženo, zabiješ li, budeš zabit. Zradíš li, budeš zrazen atd. Čili ti, co teď válčí, nebo si říkají takzvaný islámský stát, tak ti se budou rodit po tisíciletí a budou se marně snažit dostat se o třídu výš. Projdou si tím samým, čím procházíme nyní my. A ti mocní? Ti budou v příštím životě bezmocní a chudí. Záleží hodně na tom, jak žili a co v předchozím životě už udělali a nesou si předchozí stopy do tohoto života z předchozího života.

Naše tradice jsou zde po mnohé generace a jsou nezbytné pro náš duševní vývoj. Musíme ale také věřit v to, že války jednoho dne skončí, a my se posuneme do té nejvyšší možné úrovně a budeme schopni vnímat tu krásu kolem sebe. Nebudeme proti sobě válčit, budeme proti sobě žít v míru a lásce. Nebude zbraní, bomb, dynamitů, ani jiných střelných zbraní. Paměti budou trvale nhrazeny DNA a budeme schopni vyšších funkcí. Nikdy proti sobě neobrátíme zbraň a budeme žít v souladu s přírodou a ostatními zákonitostmi.

Věřte, že i já si přeji mír a lásku po celém světě. Musím říct, že se mi nelíbí svět válek, ničení, genocidy, vraždění, znásilňování, zotročování a mučení. Musíme se změnit, abychom postoupili do vyšší karmické třídy. A podaří se nám to jedině tehdy, až přestaneme válkami a vším špatným, co tento svět obklopuje. Díky tomu, že se ve vesmíru vlastně nic neztratí, už vím, že se narodím opět do tohoto světa … doby a budu žít ten stejný život co teď- Bude jen na mě, jak s ním naložím. A to stejné čeká každého z nás. Proto se snažme o to, abychom usilovali o mír a ne o nenávist. To má být náš úděl. To má být naše poselství. To čemu se musíme zákonitě všichni naučit je láska. Jedině láska má ve smíru smysl, jediná láska má smysl podstaty. Jedině láskou je splatný dluh karmy. A proto šiřme lásku a snažme se dostat vždy o třídu výše, ne níž.

 

 

 Igor Karkarow Briezniewicz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Koloběh začátků a konců

  • Začátek zajímavý, ale to je asi jediné s čím bych souhlasil. Opravdu není akce bez reakce a vesmír nemohl začít, protože pak by muselo začít to co způsobilo jeho začátek, proto je tu pořád(zde je ještě vtip co definujete jako vesmír). Ale zbytek je příliš pohádkový. Nic nemá žádný „vyšší smysl“ není žádné „správno“ a „dobro“. Nic nemá žádný smysl. A je to tak proto, protože nám to umožňuje volbu, s pevně daným smyslem by jsme byli jen otroci vesmíru, s absencí smyslu si můžeme volit co chceme dělat. Kdo chce ničit ničí, kdo chce pomáhat, pomáhá. Každý by měl být spokojený když dělá co chce ne ? Takže nic měnit nemusíme, jediné co by lidé neměli dělat je klamat sebe sama a pak dělat, co nechtějí.
    Pochybuji, že bude na světě někdy výrazně více nebo méně lásky. Destrukce a stvoření má svůj balanc už proto, že aby jste cokoli stvořil musíte něco zničit. Můžete si ale vytvořit svůj tvořivý koutek kde budete tvořit a ti kdo mají rádi ničení to budou zase ničit a všichni budou šťastní :). Změnit směřování světa je složité, spíš nemožné, je lepší si udělat vlastní kousek kde budete dělat co se vám líbí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*